یک قور ظریف قورباغه‌ای

نویسنده: غزاله بیگدلو
تصویرگر: غزاله بیگدلو
شابک: 9786009385003
تعداد صفحات: 32
نوع کتاب: تألیف
گروه سنی: 6-14 سال
قیمت:
۹,۰۰۰ تومان
۱۰٪
۸,۱۰۰ تومان
یک داستان کوچولوی عاشقانه که یک‌عالم حرف در دلش دارد. کوتاه، اما درست اندازه‌ی یک رمان حرف برای رد و بدل کردن دارد. همدلی، دوستی، همراهی و مهربانی … یک قور ظریف قورباغه‌ای به ظرافت و شیرینی عشق، با یک‌عالم تصاویر رنگی‌رنگی زیبا و روایتی دلنشین.

پدیدآورندگان

شما چه می‌گویید

پاپالا دوست داشت در خواب با چند تا مگس بوگندو پرواز کند … این داستان عالی بود. مرسی از شما بابت تمام کتاب های خوبتون.
سلام.گروه سنی ب:این گروه سنی، سال‌های آغاز دبستان (اول، دوم و سوم) را شامل می‌شود؛ دوره ابتدای دبستان، زمانی است که کودک توانایی درک روابط علی و معلولی و مسائل منطقی ساده را دارد، زبان را فراگرفته و خط را می‌شناسد و می‌تواند داستان‌های ساده درباره روابط بین انسا‌ن‌ها و مفاهیم تربیتی را درک کند. یکی دیگر از ویژگی‌های کودک گروه سنی «ب» توانایی یادگیری و قدرت حافظه اوست که در نگارش و انتخاب کتاب می‌تواند مورد توجه باشد.
ببخشید گروه سنی این کتاب دقیقاً برای چه سنی مناسبه؟
من شخصیت پاپالا رو خیلی دوست داشتم.خیلی با مزه بود.
سلام دوست عزیز من این کتاب خوندم من هم داستانشو خیلی دوست داشتم و بعد از اون کتاب ماهی های بالا بند را خریدم خیلی کتاب بامزه ای بود بهت پیشنهاد می کنم اون کتابم حتماً بخونی.
سلام من چند وقت پیش کتاب یک قور ظریف قورباغه ای رو از شما خریداری کردم و خوندمش خیلی داستانشو دوست داشتم میشه کتاب دیگه ای مثل این کتاب به من معرفی کنید با تشکر از شما.
یک قور ظریف قورباغه‌ای