خرسی که چپق می‌کشید

نویسنده: سیدجواد راهنما
تصویرگر: طاهره زحمتکش
شابک: 9786008025993
تعداد صفحات: 282
نوع کتاب: تألیف
گروه سنی: 9-12 سال
نام مجموعه‌: تخفیف ویژه روز پدر
قیمت:
۱۹۵,۰۰۰ تومان
۱۰٪
۱۷۵,۵۰۰ تومان

باباها چیزهای خوبی هستند، حتی اگر چاقالو باشند. حتی اگر مثل بابای من از صبح تا شب توی خانه کنار بخاری بنشینند و چایی-‌آبلیمو بخورند. باباها چیزهای خوبی هستند، حتی اگر مثل بابای من فقط چُپُق بکشند و قصه‌های تکراری بگویند. برای همین هم هست که وقتی یک بابا گم شد، یک بچه باید خیلی‌خیلی تلاش کند تا بابایش را پیدا کند. درست مثل بابای من که در یک روز سرد زمستانی گم شد …

شما چه می‌گویید

متاسفانه این کتاب را خریدم و ازش راضی نبودم چون شخصیت هایش چپق می‌کشیدند .

سلام دوست عزیزمون

ممنون از نظرتون. بهتون پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید هر کتاب ‌پی‌دی‌اف چند صفحه‌ی اول رو بخونید تا انتخاب بهتری داشته باشید. 

خیلی با حال بود
سلام من این کتاب رو خوندم یعنی یه چیز مهشریه حتما حتما این کتاب رو بخرید وگرنه ضرر کردید . انقدر این کتاب جالبه که وقتایی که حوصله ام سر میره فصلای باحالشو میخونم
عالی
Saba۱۱ساله عالیه این کتاب
سلام به همه ی عزیزان . من اولش که این کتاب رو خوندم خیلی خوشم نیومد چون که طولانی بود تعداد صفحه هاش اما کوقتی رسیدم به وسطای کتاب اصلا باورتون نمیشه انگار موجزه شده بود .خلاصه من از این کتاب به طور خیلی زیادی خوشم اومده طوریه که تا صد ها سال دیگه هم دوست دارم بخونمش .
این کتاب خیل جالب و حیرت انگیزه.من عااااشق این کتابم
سلام.اسم من ستاره است.کتاب خرسی که چپق میکشید را خریدم و خیلی دوستش داشتم.برای من جالب بود که تا نصفه های کتاب فکر میکردم که همه خانواده خرس هستند!
سلام به هوپا سلام به کتابم کو سلام به همه کتابخون ها من کتاب خرسی که چپق می کشید رو از فروشگاه اینترنتی کتابم کو خریدم، چه داستان جالبی، سه پسری داره دنبال پدر گمشده اش می گرده و در مسیر با یک خرسی آشنا میشه و اونو با خودش میبره خونه و کلی اتفاقای جالب براشون میفته، بچه ها شما تو این کتاب یاد می گیرید که به جایگاه پدر در خانواده توجه بیشتری بکنید.
کتاب «خرسی که چپق می‌کشید»، یک فانتزی شیرین و جذاب با ماجراهایی هیجان‌انگیز است. سید جواد راهنما چنان خوب از پس پرداخت داستانش برآمده که امکان ندارد باورتان نشود بابای مم‌رضا خرس شده! خرید این کتاب فوق العاده رو به همه پیشنهاد میدم
یه کتاب با مزه با اصطلاحات جذاب.این کتابو برای خواهرم خریدم ولی خودمم خوندم.یه قسمتهایی از کتاب غم انگیز بود ولی در کل موضوع عالی
سلام منم کلی خندیدم که این کتابم و به عنوان کادو برای پدرت گرفتی آخه این داستان و خوندم واقعا به جز عنوان، داستان خیلی خنده داری داره . فکر میکنم بهترین کتاب طنز تالیفی باشه که تا به حال خوندم . مخصوصا اون تیکه از داستان که میگه معلما ها موجودات عجیبی هستند و رازهای زیادی دارند. خیلی هیجان داره آخر کتاب هم فوق العاده است زمانی که خرس تبدیل به پدر پسر بچه داستان میشه.
کتاب خرسی که چپق می کشید بر گرفته از زندگی ماست. من یه بابای تنبل دارم که همش میخوره و میخوابه و شبا مثل یه خرس خُر خُر میکنه. من اندازه همه دنیا دوستش دارم . یه روز واسه تولدش این کتاب و از فروشگاه اینترنتی کتابم کو سفارش دادم البته یکم نگران بودم شاید ناراحت بشه شاید مناسب سنش نباشه ولی برعکس وقتی کتاب و دید اصلا نمیتونست جلوی خندشو بگیره هر شب میشینیم دورهم و یه بخش از کتاب و با صدای بلند برامون میخونه و چای لیمو میخوریم.چه خوبه این کتاب و همتون بخونید.
سلام من نصفی از این کتاب رو خوندم البته کتاب برای دوستم بود و نتونستم ما بقی داستان رو بخونم .داستان بسیار بسیار جذاب و خنده داری بود.وشخصیت مادر داستان خیلی با حالا بود و تصمیم دارم این کتاب رو از فروشگاه شما تهیه کنم. تشکر می کنم از شما بابت کتاب های زیباتون.
خرسی که چپق می‌کشید