مایا

مایا

نویسنده: 

یاستین گوردر

سال چاپ:  1400
شابک:  9786004562232
تعداد صفحات:  424
نوع کتاب:  ترجمه
گروه سنی:  جوان و بزرگسال
دسته‌بندی:  جدیدترین محصولات
قیمت:  ۱۰۹,۰۰۰ تومان

«میلیاردها سال برای خلق یک انسان لازم است و تنها چند ثانیه برای مردن.»

فرانک و ورا بعد از درگذشت دخترشان، به تلخی از یکدیگر جدا شدهاند. حالا فرانک در سفرهای تنهاییاش با زوجی اسپانیایی آشنا شده که معتقدند جهان هستی از لحظهی انفجار بزرگ تاکنون، مسیر و هدف مشخصی را دنبال میکند. فرانک زیستشناس است؛ او که تاکنون به هیچ رمزورازی در حیات باور نداشته، حالا دارد اینها را برای همسرش، ورا، مینویسد؛ روایتی از همصحبتی و گشتوگذار با آن زوج عجیب در جزیرهای بهشتی در فیجی. نسخهای از این نامهی طولانی به دست نویسندهای انگلیسی میافتد. او ماجرا را پیچیدهتر و عمیقتر از ظاهر آن میداند، ماجرایی که نیازمند روایتی دیگر است.

نویسندهی کتاب دنیای سوفی در این اثر خود نیز همچون آثار دیگرش معما، راز و فلسفه را در بستر داستانی پرکشش به هم میآمیزد. داستانی اثرگذار که با نمایش رویارویی منظومههای فکری متفاوت، جستوجوی معنای زندگی را در گسترهی کهکشان تصویر میکند.

پدیدآورندگان
یاستین گوردر

یاستین گوردر

یاستین گوردر زاده‌ی ۸ اوت ۱۹۵۲، نویسنده‌ی نروژی و معلم فلسفه است. عمده شهرت او به‌خاطر نگارش کتاب آموزش فلسفه در قالب داستان با عنوان دنیای سوفی است. او رمان‌نویس و خالق داستان‌های کوتاه است که بیش‌تر دارای اطلاعات فلسفی برای مخاطبین جوانش هستند. یاستین گوردر در رشته‌ی فلسفه، الهیات، و ادبیات از دانشگاه اسلو فارغ‌التحصیل شد و سپس به‌مدت ده‌سال...
مهرداد بازیاری

مهرداد بازیاری

مهرداد بازیاری (متولد ۱۳۴۰ شیراز) مترجم و پژوهشگر است. عمده‌ی شهرت وی به‌دلیل ترجمه‌ی آثار یاستین گوردر است. وی از سال ۱۳۷۰ خورشیدی تا به امروز به‌طور جدی به کار ترجمه پرداخته‌است. تحصیلات متوسطه را در شیراز به پایان رساند و سپس جهت ادامه‌ی تحصیل راهی اروپا شد؛ و در دانمارک موفق به اخذ مدرک مهندسی ساختمان و کارشناسی ارشد صنایع از دانشگاه آلبورگ...
شما چه می‌گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
نام و نام خانوادگی : عصبانی !
آقا چه خبره ۱۰۹ هزار تومان فکر کردیم مردم چقدر پول دارند . من این کتاب رو دلم خواست می خوام بخرمش ولی نمی تونم به خاطر قیمتش . یه فکری هم به حال کسایی که وضع مالیشون زیاد خوب نیست هم بکنین دارن از کتاب محروم می شن.
سلام دوست عزیزم
ما هم بابت این موضوع ناراحتیم. ازت می‌خواهیم که بهمون حق بدی چون ما در تعیین قیمت نهایی کتاب بی‌تقصیریم. عوامل مختلفی مثل قیمت کاغذ، هزینه‌های چاپ و ... هستند که قیمت نهایی کتاب رو مشخص می‌کنند. تلاش می‌کنیم تخفیف‌های مناسبتی بیشتری رو هم برای کتاب‌ها در نظر بگیریم.