غول‌های غارنشین 2/ غارچستر یونایتد

غول‌های غارنشین 2/ غارچستر یونایتد

نویسنده: 

آلن مک‌دونالد

تصویرگر: 

مارک بیچ

مترجم: 

حسام امامی

سال چاپ:  1400
شابک:  9786222042974
تعداد صفحات:  144
نوع کتاب:  ترجمه
گروه سنی:  9 تا 15 سال
دسته‌بندی:  11 تا 15 سال
قیمت:  ۳۷,۰۰۰ تومان

آقای غارنشین از ترس اینکه بقیهی غارنشینها فکر نکنند او از یک بز ترسیده، مجبور شد دست همسر و بچهاش را بگیرد و خانه و زندگی را از غار کوهستانیشان ببرد به شهر ساکت و آرام بیدِلسدِن.

دل تو دل اولریک نیست که برود توی تیم فوتبال مدرسه، ولی واقعاً از قانونهای فوتبال سر درنمیآورد و پسر همسایهبغلی، وارن پریدل، هم هیچ خیال ندارد توضیح بدهد که چکمه به درد فوتبالبازی نمیخورد و اگر خشن و ترسناک باشی کارت قرمز میگیری!

همین هم کافی است که صدای غررررررررش یک غارنشین دربیاید!

پدیدآورندگان
آلن مک‌دونالد

آلن مک‌دونالد

آقای غارنشین از ترس اینکه بقیه‌ی غارنشین‌ها فکر نکنند او از یک بز ترسیده، مجبور شد دست همسر و بچه‌اش را بگیرد و خانه و زندگی را از غار کوهستانی‌شان ببرد به شهر ساکت و آرام بیدِلسدِن. غارنشین‌ها عاشق این چیزها هستند: کیک بز بوی گند و سروصدا قایم‌شدن زیر پل‌ها برای همین وقتی یک خانواده‌ی غارنشین به منطقه‌ی بی‌سروصدایی...
مارک بیچ

مارک بیچ

مارک بیچ از بچگی عاشق نقاشی‌کردن بود و همه‌جا نقاشی می‌کرد؛ از کاغذ گرفته تا دیوار! او علاوه بر تصویرسازی کتاب کودک، در زمینه‌ی طراحی کارت و تبلیغات هم فعالیت دارد. مارک از تکنیک قلم‌فلزی و جوهر برای خلق تصویرهای بامزه و جذابش استفاده می‌کند و با ناشرهای معروف دنیا همکاری کرده است.
شما چه می‌گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان