چرخه‌ی زاغ‌ها 1/ پیشگویی گلنداور

چرخه‌ی زاغ‌ها 1/ پیشگویی گلنداور

نویسنده: 

مگی استیف‌واتر

مترجم: 

زهرا هدایتی

سال چاپ:  1400
شابک:  9786222041069
تعداد صفحات:  384
سایز کتاب:  رقعی
نوع کتاب:  ترجمه
گروه سنی:  جوان
دسته‌بندی:  جوان ( 17 سال به بالا)
قیمت:  ۸۲,۰۰۰ تومان

در خانه‌ی پلاک 300 در خیابان فاکس‌وی در شهر هنریتا، پیشگویانی زندگی می‌کنند که آینده را به‌شکلی‌ مبهم می‌بینند؛ هرچند معلوم نیست کی، کجا و چگونه پیشگویی‌هایشان اتفاق می‌افتد. اما همه‌ی آن‌ها پیش‌بینی کرده‌اند که بلو سارجنت روزی عشق واقعی‌اش را خواهد کشت.

یک شب بلو بیرونِ کلیسایی، در دل تاریکی، برای اولین بار روح پسری را می‌بیند و کم‌کم کشش غیرقابل وصفی بین خود و او احساس می‌کند. خیلی زود زندگی بلو با زندگی پسر که در جست‌و‌جوی پادشاه افسانه‌ای گمشده است، گره می‌خورد. در میانه‌ی جست‌و‌جوها رازهایی برملا می‌شود که شهر کوچک هنریتا آمادگی پرده‌برداری از آن‌ها را ندارد.

پدیدآورندگان
مگی استیف‌واتر

مگی استیف‌واتر

در منطقه‌ی هریسون‌برگ در ویرجینیا متولد شد. در دوران کودکی، دوست داشت خلبان جنگنده یا راننده‌ی ماشین‌ مسابقه شود. او خودش را با القاب «کتاب‌خوار» و «عاشق نوشتن» معرفی می‌کند. در شانزده‌سالگی اولین طرح داستانی‌اش را به یکی از ناشران ارائه کرد. از کلاس ششم به بعد در خانه تحصیل کرد، سپس وارد دانشگاه مری واشنگتن شد، رشته‌ی تاریخ خواند و با مدرک...
شما چه می‌گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
نام و نام خانوادگی : book lover
خیلی ممنون که این کتابو ترجمه کردین میخواستم بدونم برنامه‌ای واسه جلدای بعدم دارین؟ اگه آره زمان تقریبی چاپ اونارو میشه بگین????????????????بازم ممنون خیلی منتظر بودم یه نشر خوب این مجموعه رو ترجمه و منتشر کنه‌.
سلام دوست خوبم
بله تا آخر سال جلد بعدی این مجموعه‌ی جذاب چاپ می‌شه.

نام و نام خانوادگی : مبینا
چرا سابت قبلیتون سایت اصلی هوپا پاک شد؟ این سایت هوپا اصلا خوب نیست
این طبیعیه که محیط سایت تغییر کرده و شما هنوز به ظاهر جدید سایت عادت نکردید. قصد ما هم از این کار، آسان کردن خرید کتاب‌ها برای دوستای خوبمون بوده. البته ممکنه سایت عیب و ایرادهایی داشته باشه. اگر پیشنهادی داری که می‌تونه بهمون کمک کنه، حتما با ما درمیون بگذار.

 

نام و نام خانوادگی : legend
ممنون بابت چاپ این کتاب زیبا
نام و نام خانوادگی : صدرا همیشگی
واوووووووووو پرفکتوووو