انتشارات هوپا
انتشارات هوپا

یاکوپ برونو

تصویرگر
یاکوپ برونو طراح گرافیک و تصویرساز بسیاری از کتاب‌های فانتزی است. تصویرسازی‌هایش عموماً پر از جزییاتی است که اطلاعات زیادی را به خواننده منتقل می‌کند. او در ایتالیا در شهر میلان همراه همسرش، فرانچسکا، زندگی و در زمینه‌ی تصویرسازی کتاب فعالیت می‌کند.

کتاب‌های یاکوپ برونو

تان‌جی‌ها ۱/ صندوقچه و سنجاقک

تان‌جی‌ها ۱/ صندوقچه و سنجاقک

,برای لحظه‌ای خیال کرد شاید آنچه دیده نوع دیگری از وقایع غیرمسلّمی است که صندوقچه می‌تواند به نمایش بگذارد و تا الان نشانش نداده بوده، نوعی توهم. اما می‌دانست این‌گونه نیست. خودش می‌توانست آینده را ببیند، خب آن دختر هم می‌توانست از دیوار عبور کند. آیا آن دختر هم مثل او صاحب چیزی بود، صاحب نوعی ابزار که به او چنین قدرتی می‌داد؟ آیا آن دختر هم به سرای پاسخ رفته بود؟ حتماً همین‌طور بود. حتماً به‌خاطر همین بود که دکترجریشو او را هم دنبال می‌کرد.
بیشتر بخوانید!
تان‌جی‌ها ۲/ چنگ و غراب‌تاک

تان‌جی‌ها ۲/ چنگ و غراب‌تاک

,ايپرل، ضميرخوان قدرتمندی است. او به کمک تان‌جی‌اش، افکار و احساسات جانوران را می‌خواند و می‌شنود. ايپرل دنيا را از چشم آن‌ها می‌بيند. به‌زودی او با راهنمايی زنی مرموز به‌نام ايزابل برای يافتن تکه‌ی گم‌شده‌ی تان‌جی‌اش راهی سفری پرماجرا می‌شود. در اين سفر جاشوا هم آن‌ها را همراهی می‌کند. جاشوا پسربچه‌ای خجالتی است که...
بیشتر بخوانید!
تان‌جی‌ها 3/ درگاه و حائل

تان‌جی‌ها 3/ درگاه و حائل

,هورس و دوستانش به‌زودی با واقعيت هولناکی روبه‌رو می‌شوند: ممکن است قدرت طلسم‌ها از بين بروند و طلسم‌ها برای هميشه نابود بشوند. در جلد سوم هورس و دوستانش از تمام توان‌شان برای نجات زندگی و جهانی که آن را می‌شناسيم استفاده می‌کنند. اينجا نبردی نفس‌گير در جريان است. نگهبانان تانجی‌ها مسير دشواری پيش رو دارند، آنها بايد دنيا را نجات بدهند زيرا نيروهای شر درصدد نابودی جهان‌اند. اما همه‌چيز آن‌طور که بايد پيش نمی‌رود، در اين ميان رازهای سربه‌مهری هست که می‌تواند نگهبانان را در ورطه‌ی تاريکی بيندازد. به‌زودی يک نگهبان قدرتمند ربوده خواهد شد، چه‌کسی به آنها خيانت کرده است و نفوذی دشمن کيست؟
بیشتر بخوانید!