مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

گناه فرار

نویسنده : کریستف لئون
تعداد صفحات : 188
گروه سنی : جوان
قیمت : 17000 تومان
بالا بردنش را ندیدم، اما بر‌عکس خواباندنش را حس کردم. کشیده‌ای که همیشه به یاد خواهم داشت. سکوتی را که داخل ماشین حکمفرماست مزه‌مزه می‌کنم. تا یک لحظه پیش عین زغال گُر گرفته بودم؛ اما حالا آرام آرامم، مثل دریای روغن ... آرامشم شکوهمندانه است. راستش خودم هم تعجب می‌کنم. می‌دانم که بازی را برده‌ام. این سیلی برای من یک‌جور پیروزی به‌حساب می‌آید. حالا رئیس منم.
بیشتر بدانید!
شبی پدری عجول بعد از زیر‌گرفتن زنی در جاده، توقف نمی‌کند و می‌گریزد، کیلومترها دورتر از محل حادثه اتومبیلش را می‌سوزاند و همه‌چیز را فراموش می‌کند. اما پسرش که شاهد این ماجراست ... نه! او هرگز فراموش نمی‌کند. بعد از آن همه‌چیز میان او و پدر تغییر می‌کند.
پدید آورندگان
کریستف لئون
کریستف لئون
کریستف لئون ِفرانسوی متولد سال 1959 در الجزیره است. پیش از آنکه نویسنده شود، در دانشگاه هنرهای زیبای مارسی تحصیل کرد. بازیگر حرفه‌ای تنیس و تکنسین ارتوپدی فنی بود. کریستف لئون هم رمان می‌نویسد، هم داستان کوتاه، هم نمایشنامه. خوانندگان زیادی دارد، اما مخاطبان اصلی او نوجوانان و جوانان هستند که در طول ده سال چهل رمان برایشان نوشته. سازمان آموزش‌و‌پرورش فرانسه بعضی از این کتاب‌ها را به‌عنوان کتاب مرجع برای کار در کلاس برگزیده. لئون در آثارش به مسائل محیط زیست، موضوعات اجتماعی و خطرات جهانی شدن می‌پردازد. رمان‌هایش که جایزه‌های بسیاری برایش به همراه داشته، از اتفاقات روزمره سرچشمه می‌گیرند و قصه‌ای از زندگی هستند. کتابی که در دست دارید، به زبان‌های دیگری هم ترجمه شده که ترجمه‌ی ایتالیایی آن به‌تازگی برنده‌ی جایزه‌ی اندرسن در گروه سنی بالای پانزده سال در ایتالیا شده است. بر اساس این رمان فیلمی نیز ساخته شده که مانند خود کتاب جوایزی را نصیب خود کرده. کریستف لئون در دوردون در جنوب غربی فرانسه زندگی می‌کند.
منیژه اسلامبولچی
منیژه اسلامبولچی
منیژه اسلامبولچی در کرمانشاه به دنیا آمد، در آبادان بزرگ شد، در همدان و پاریس زندگی کرد و حالا ساکن تهران است. از نوجوانی به مطالعه‌ی داستان علاقه‌مند بود و هنوز هم علاقه‌مند است. او همیشه از آموزه‌های پدربزرگ پدری‌اش یاد می‌کند، پدربزرگی که از استادان قدیم بود، مکتب‌خانه داشت و در کودکی با او گلستان سعدی و مثنوی مولوی می‌خواند و دیگر دروس قدیمی را مطالعه می‌کردند. منیژه اسلامبولچی در دانشگاه آموزش زبان فرانسه و سپس زبان‌و‌ادبیات فرانسه خواند و سال‌هاست به تدریس و ترجمه‌ی این زبان می‌پردازد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : دیانا کتابخون

سلام هوپا جون اولش این کتاب برایم گنگ بود ولی وقتی ادامه اش دادم خیلی برایم جالب شد و عالی بود ولی کاش پایانش باز نبود

کاربر مهمان : دیانا کتابخون

سلام به هوپا دوست خوبم📚 من این کتاب رو از نمایشگاه خریدم اما بعد از دو فصل خواندن ان پشیمان شدم انگار نتوانستم زیاد باهاش ارتباط برقرار کنم به نظر شما بخاطر سن من است؟ پ.ن:من14سالمه

نه، مشکل از سن نیست. بعضی وقت‌ها بعضی از کتاب‌ها به سلیقه‌ی کسی نمی‌خورد و نمی‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. بهتر است قبلش کمی از داستان را بداند و چند صفحه‌ای از اول کتاب را بخواند تا ببیند با سبک نویسنده می‌تواند ارتباط برقرار کند یا نه.
کاربر مهمان : درسا

ببینم برا من فصل آخرش چاپ نشده یا کلا پایانش بازه ؟؟ آخه خیلی باز بوووداا حین خوندنش واقعا از داستان لذت بردم ولی از پایان خوشم نیومد زیاد

پایانش باز است :)
کاربر مهمان : محمد متین

این کتاب برای چند سال تا چند سال است؟

برای مخاطب جوان است. یعنی ۱۶ سال به بالا.
کاربر مهمان : نیما هدایتی

سلام توی کتاب نوشتید که بر اساس این رمان فیلمی هم ساخته شده می خواستم بدونم اسم فیلمش چی هست

سلام. یک فیلم فرانسوی هست محصول ۲۰۱۴، به نام Delit De Fuite، که فوتبالیست مشهور اریک کانتونا هم نقش پدر را در آن بازی می‌کند.
کاربر مهمان : parnian

سلام . این کتاب ترسناکه

سلام. ممکنه لحظه‌های ترسناکی داشته باشه، ولی جزو کتاب‌های ترسناک دسته‌بندی نمی‌شه. بیشتر روانشناسی و معماییه.
کاربر مهمان : ارين ممبينى

خيلى راز الود بود و ترسناک بود

کاربر مهمان : مهسا رضاحسینی.

ببخشید چرا من میرم توی قسمت مراکز فروش هوپا , اسم شهرم رو میزنم نمیشه بنویسم.

سلام. باید اول اسم استانتون رو انتخاب کنید و بعد از بین شهرهایی که نشون می‌ده اسم شهرتون رو انتخاب کنید. نمی‌تونید چیزی بنویسید. اگر شهرتون جزو شهرها نبود، به کتاب‌فروشی‌های بزرگ شهرتون برید، معمولا کتاب‌های ما پیدا می‌شه. چون بخش مراکز فروش سایت ما هنوز کامل نشده.
کاربر مهمان : شاهین عادلی

اگه میشه مجموعه ی سه جلدی خانه ی سایه ها نوشته دن پابلاکی رو چاپ کنید

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی