مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

گربه‌های پایتخت‌نشین/ دوستی خوبه؛ مثل بنز

نویسنده : زیتا ملکی
تصویرگر : الهه بهین
تعداد صفحات : 296
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
قیمت : 33000 تومان
کتک‌خورها به بهشت نمی‌روند. اما این به این معنی نیست که هرکسی بهشت رفته، کتک نخورده! تو باید آرام و بی‌صدا کتک بخوری. آخرش بلند شوی و خودت را بتکانی و تا جایی که می‌توانی، تند بدوی و فلنگ را ببندی. بعد هم همچین خاطره‌ای را فراموش کنی یا اصلاً فکر کنی آن‌که کتک می‌زده، تو بوده‌ای و آن‌که کتک می‌خورده، تو نبوده‌ای!
بیشتر بدانید!
نکند تو هم مثل بعضی از بچه‌ها فکر می‌کنی گربه‌های توی خیابان برای این به دنیا آمده‌اند که مثل یک قوطی‌نوشابه بهشان لگد بزنی؟ نخیر! این‌طوری‌ها نیست رفیق! شاید خبر نداشته باشی. اما دنیاهای مهمی هستند که تویش گربه‌ها نقشِ اول را بازی می‌کنند. مثلاً همین «فلوفی» خودمان. همین گربه‌ای که می‌خواهید قصه‌اش را بخوانید. فلوفی با چمدان‌های مارک‌دار به مسافرت می‌رود و عینک‌های آفتابی گربه‌ای دارد و عطرهای خوشبو می‌زند. تازه یک رفیق شفیق هم دارد: «دُم‌دُم»! گربه‌ای که دنیایش خیلی با دنیای فلوفی فرق می‌کند. خلاصه چیزهایی هستند که شاید ندانی و با خواندن این کتاب می‌توانی برای اولین‌بار درباره‌شان بخوانی!
پدید آورندگان
زیتا ملکی
زیتا ملکی
من عاشق مربای توت‌فرنگی‌ام/ عاشق بوق‌زدن توی رانندگی‌ام/ عاشق سوسیس‌های پنیردارِ سوپرمارکت‌ها/ عاشق خندیدنِ بلندبلند وقتی همه خوابن/ عاشق قایم‌شدن توی کمد وقتی توی قایم‌موشک دنبالم افتاده‌ن/ من از مغازه خوراکی‌های جورواجور نخواستم/ من عروسک بچه‌گربه‌م رو تو باغچه‌ی پشتی نکاشتم/ من عاشق کیف‌کوله‌ی آبیِ گُل‌گُلی‌م/ عاشق کفشِ پاشنه‌بلند و گُل‌سر و شلوارِ لی‌ام/ دفتر نقاشی‌م تنها خالی‌ای بوده که بستم/ اونی که توی آینه‌س تنها کسی بوده که دلش رو شکستم/ من عاشق نامه‌نوشتن روی دستمال کاغذی‌ام/ عاشق خامه‌شکلاتی ریختن توی چالِ لپم‌ و این لوس‌بازی‌هام/ من چه می‌دونم بدجنسی چه بویی می‌ده/ چه می‌دونم آدم خوب بهشت می‌ره، آدم بد کجا می‌ره؟/ دل من زیاد شکسته و دیگه با کسی نیس/ توی دلم درختچه‌ی هیچ هوسی نیس/ پیش من جا نیس واسه آدم‌هایی که بدن/ اون‌ها که گربه‌های حیاطشون رو خیلی شب‌ها کتک زدن/ آدم‌بدها! آدم‌بدها! این‌ها رو که خوندین، تو رو خدا بهم نخندین/ فقط از زندگی‌م برین بیرون و در رو پشتِ سرتون ببندین...
الهه بهین
الهه بهین
وقتی کوچک بودم و بقیه بزرگ بودند،‌ زیاد نقاشی می‌کردم. یک‌ریز نقاشی می‌کردم تا اینکه یک روزی دیدم بزرگ شده‌ام و تنها کاری که بلدم نقاشی‌کردن است. پس به دانشکده‌ی هنرهای زیبا رفتم؛ آدم‌هایی مثل من که فقط نقاشی‌کردن و از این جورکارها بلدند به آنجا می‌روند. توی دانشکده یک‌عالم نمره‌ی صفر گرفتم، چون همیشه روز امتحان را فراموش می‌کردم. راستش من از امتحان‌دادن و تمام‌شدن هر چیزی بدم می‌آید. برای همین الان بیست سال است که بیست ساله‌ام! تا به حال چندتا انیمیشن ساخته‌ام، در چند تئاتر هم بازی کرده‌ام، طراحی گرافیک و تصویرگری برای چندتا کتاب را هم انجام داده‌ام. قصه‌ها، حیوان‌ها، آدم‌های کم‌حرف و بستنی را دوست دارم و موقع دیدن فیلم‌های غمگین، با صدای بلند گریه می‌کنم.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : علی

ببخشید کتاب چهار سابقه دار جلد 8 کی می اید

مشخص نیست. احتمالاً اوایل تابستان.
کاربر مهمان : بهراد بینش

در چه ژانری قرار می گیره؟ به نظر خوب میاد. اگه مجرایی و خنده دار باشه که خیلی باحالتره.

دقیقاً همینه: ماجراجویانه و خنده‌دار.
کاربر مهمان : ۰

این مجموعه چند جلد ؟

فعلاً یک جلد.