انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

گربه‌های پایتخت‌نشین/ دوستی خوبه؛ مثل بنز

نویسنده : زیتا ملکی
تصویرگر : الهه بهین
تعداد صفحات : 296
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
قیمت : 55000 تومان
کتک‌خورها به بهشت نمی‌روند. اما این به این معنی نیست که هرکسی بهشت رفته، کتک نخورده! تو باید آرام و بی‌صدا کتک بخوری. آخرش بلند شوی و خودت را بتکانی و تا جایی که می‌توانی، تند بدوی و فلنگ را ببندی. بعد هم همچین خاطره‌ای را فراموش کنی یا اصلاً فکر کنی آن‌که کتک می‌زده، تو بوده‌ای و آن‌که کتک می‌خورده، تو نبوده‌ای!
بیشتر بدانید!
نکند تو هم مثل بعضی از بچه‌ها فکر می‌کنی گربه‌های توی خیابان برای این به دنیا آمده‌اند که مثل یک قوطی‌نوشابه بهشان لگد بزنی؟ نخیر! این‌طوری‌ها نیست رفیق! شاید خبر نداشته باشی. اما دنیاهای مهمی هستند که تویش گربه‌ها نقشِ اول را بازی می‌کنند. مثلاً همین «فلوفی» خودمان. همین گربه‌ای که می‌خواهید قصه‌اش را بخوانید. فلوفی با چمدان‌های مارک‌دار به مسافرت می‌رود و عینک‌های آفتابی گربه‌ای دارد و عطرهای خوشبو می‌زند. تازه یک رفیق شفیق هم دارد: «دُم‌دُم»! گربه‌ای که دنیایش خیلی با دنیای فلوفی فرق می‌کند. خلاصه چیزهایی هستند که شاید ندانی و با خواندن این کتاب می‌توانی برای اولین‌بار درباره‌شان بخوانی!
پدید آورندگان
زیتا ملکی
زیتا ملکی
من عاشق مربای توت‌فرنگی‌ام/ عاشق بوق‌زدن توی رانندگی‌ام/ عاشق سوسیس‌های پنیردارِ سوپرمارکت‌ها/ عاشق خندیدنِ بلندبلند وقتی همه خوابن/ عاشق قایم‌شدن توی کمد وقتی توی قایم‌موشک دنبالم افتاده‌ن/ من از مغازه خوراکی‌های جورواجور نخواستم/ من عروسک بچه‌گربه‌م رو تو باغچه‌ی پشتی نکاشتم/ من عاشق کیف‌کوله‌ی آبیِ گُل‌گُلی‌م/ عاشق کفشِ پاشنه‌بلند و گُل‌سر و شلوارِ لی‌ام/ دفتر نقاشی‌م تنها خالی‌ای بوده که بستم/ اونی که توی آینه‌س تنها کسی بوده که دلش رو شکستم/ من عاشق نامه‌نوشتن روی دستمال کاغذی‌ام/ عاشق خامه‌شکلاتی ریختن توی چالِ لپم‌ و این لوس‌بازی‌هام/ من چه می‌دونم بدجنسی چه بویی می‌ده/ چه می‌دونم آدم خوب بهشت می‌ره، آدم بد کجا می‌ره؟/ دل من زیاد شکسته و دیگه با کسی نیس/ توی دلم درختچه‌ی هیچ هوسی نیس/ پیش من جا نیس واسه آدم‌هایی که بدن/ اون‌ها که گربه‌های حیاطشون رو خیلی شب‌ها کتک زدن/ آدم‌بدها! آدم‌بدها! این‌ها رو که خوندین، تو رو خدا بهم نخندین/ فقط از زندگی‌م برین بیرون و در رو پشتِ سرتون ببندین...
الهه بهین
الهه بهین
وقتی کوچک بودم و بقیه بزرگ بودند،‌ زیاد نقاشی می‌کردم. یک‌ریز نقاشی می‌کردم تا اینکه یک روزی دیدم بزرگ شده‌ام و تنها کاری که بلدم نقاشی‌کردن است. پس به دانشکده‌ی هنرهای زیبا رفتم؛ آدم‌هایی مثل من که فقط نقاشی‌کردن و از این جورکارها بلدند به آنجا می‌روند. توی دانشکده یک‌عالم نمره‌ی صفر گرفتم، چون همیشه روز امتحان را فراموش می‌کردم. راستش من از امتحان‌دادن و تمام‌شدن هر چیزی بدم می‌آید. برای همین الان بیست سال است که بیست ساله‌ام! تا به حال چندتا انیمیشن ساخته‌ام، در چند تئاتر هم بازی کرده‌ام، طراحی گرافیک و تصویرگری برای چندتا کتاب را هم انجام داده‌ام. قصه‌ها، حیوان‌ها، آدم‌های کم‌حرف و بستنی را دوست دارم و موقع دیدن فیلم‌های غمگین، با صدای بلند گریه می‌کنم.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : کتاب خوبه

سلام این کتاب عالیه در حد تیم ملّی . کاش گربه های پایتخت نشین ۲ هم نوشته می شد ولی حیف که این کتاب تک جلدیه

سلام دوست خوبمون. ممنونیم. خوشحالیم که دوستش داشتید.^.^
کاربر مهمان : پورمحمدی

سلام منم با نظر آقای ابطحی موافقم. کتاب رنگی خیلی جذاب است. من خودم قبل این کتاب اصلا سیاه سفید دوست نداشتم. ولی الان عادت کردم. کتاب های سیاه و سفید من از هوپا: گربه های پایتخت نشین، مجموعه خانه درختی،مجموعه گورخر گلادیاتور،خرسی که چپق میکشید. الان هم رنگی دوست دارم هم سیاه سفید.

کاربر مهمان : آرمین ابطحی

سلام هوپا جون میخواستم یک درخواستی از شما داشته باشم. شما نشر فوق العاده ای هستید اما یکی از مشکلاتی که دارید اینه که بیشتر کتاب هاتون سیاه و سفیده و من خودم هم به شخصه اولین باری که کتاب سیاه و سفید شما رو خوندیم خیلی خوشم نیومد ولی بعد عادت کردم. و این نکته می‌تونه فروش شما رو تا چند برابر افزایش بده لطفاً جواب بدید ممنون

سلام آرمین عزیز. بله کتاب با صفحات رنگی جذابیت بیشتری داره. اما اینطوری قیمت کتاب‌ها هم خیلی بالا می‌ره. البته الان هم کتاب‌هایی هستند که صفحاتشون تصاویر رنگی داشته باشه. مثل «ته جدولی‌ها» و «گورخر گلادیاتور»
کاربر مهمان : امیرمحمد موسی کاظمی

سلام این کتاب سیاه سفیده یا رنگیه ؟

سلام. داخل صفحاتش سیاه‌سفیده.
کاربر مهمان : هوپا

این قیمت خیلی بالاست 😢😢😬😡

بله. توی تجدید چاپ متاسفانه قیمتش رفته بالا.
کاربر مهمان : امیرمحمد موسی کاظمی

سلام هوپا مد میخوام این کتاب رو بخرم و ۱۱ سالمه و کتاب های مسافران زمان - ته جدولی ها - خیالت تخت من بچه شرم و لاما یونایتد رو خوندم به نظرتان واسه من مناسبه و ژانرش چیه ؟

سلام. بله خیلی‌هم خوبه. ژانرش خنده‌دار و تخیلیه.
کاربر مهمان : حورا سادات مرعشي

خيلي قشنگه من كه از خوندنش سير نشدم 4 دفعه خوندمش

عالیی و ممنون. خوشحالیم که دوستش داشتید.
کاربر مهمان : هوپا

سلام هوپای های عزیز و کرم های کتاب خور😜😅 من از این انتشارات خیلی راضی هستم و از‌ شما هم ۶۶تا کتاب خریدم میشه گفت بیشتر کتاباتون و ممنونم از این انتشارات که کتاب های باحال و خنده داری تولید میکنه

کاربر مهمان : محمد سروری

سلام به هوپای عزیز میخواستم تشکر کنم از نشر عزیز و بزرگ هوپا که چقدر طرفدار داره و من یکی از اونام من حدود نود تا کتاب هوپا دارم که همشونو چندین بار خوندم از بس قشنگه این کتاب هم فوق العاده است خلاصه که واقعا ازتون ممنونیم که تونستین برای هر سنی کتابای جذابی رو ارائه بدید با تشکر💜

کاربر مهمان : مبینا فرهنگی

در فروشگاه هوپا چه روزهایی تخفیف دارید و اینکه کل کتابهای هوپا اونجاهست و اینکه کدوم شعبه بزرگتر و کامل تره؟

برای تخفیف بهتر است از خود فروشگاه بپرسید، چون دست خودشان است. شعبه‌ی تهان‌پارس بزرگ‌تر است. ولی هر دو شعبه همه‌ی کتاب های هوپا را دارند.
کاربر مهمان : Bahar

سلام هوپا میشه بگی این یک مجموعه است یا نه ؟؟ و اگر مجموعه است چند جلد است ؟؟ ⁦▪️⁩ ⁦▪️⁩ ⁦▪️⁩ من این کتاب را خواندم و داستان خوب و بامزه ای داشت 🙃😜

سلام. نه، تک‌جلدی است.
کاربر مهمان : محمدامین

سلام این کتاب خیلی خنده دار و عالی می باشد

کاربر مهمان : محمدحسین

خیلی بی مزه بود من که دوازده سالم است برایم جالب نبود به نظر من خریداری نکنید

کاربر مهمان : لیلا سحرخیز

این قیمت بسیار بالا است

کاش می‌شد ارزان‌تر باشد.
کاربر مهمان : نیکان ادیبان

این کتاب واقعا خنده دار و عالیه

کاربر مهمان : نگار دوست قدیمی هوپایی

من این کتاب رو خوندم و خیلی دوست داشتم.

کاربر مهمان : ویانا نصیری

سلام من ۱۲ سال دارم آیا این کتاب و رو می تونم بخونم یا نه در ضمن شما بهترین نشر دنیا هستید و من خیلی خوشحالم که کتاب های شمارو می خونم من کتاب های تام گیتس۱تا۱۴ خانه ی درختی ۱۳ تا ۱۰۴ کتاب تابستان کاراگاه جرقه ۱تا ۴ فردی تنگلز ۱و۲ زنان پیشرو جاسوس سیبیل زورویی جادوگر طبقه ی هشتم قورتش بده ۱ جنگولک بازی جناب تام ۱ قصه های با پدر و مادر ۱ فیزلبرت استامپ ۱و۲ قصه های بترس برای بچه ها نترس۱و مهندس چیکو ی ۱تا۴ رو دارم نزیدیک به ۶۰کتاب از شمادارم من مشکل تنبلی چشم دارم که با کتاب های شما یک چشمم رو می بند و کتاب های شما رو می خونم و چشمم داره درمان میشه و پدرم گفته اگه چشمت درمان شه ۱۰۰ تا کتاب هوپا برام میگیره پی نوشت ببخشید من زیاد حرف زدم ممنونم از نشر عالیتان امیدوارم کار شما همکاران نشر هوپا رونق داشته باشه چرا جلد ۳و۴ مهندس چیکو سیاه و سفیده؟

سلام. خیلی خوشحالیم از دوستی شما دوست عزیز. بله، این کتاب را می‌توانید بخوانید. جلد ۳ و ۴ مهندس چیکو را خود ناشر اصلی سیاه و سفید چاپ کرده و ما هم باید همین کار را می‌کردیم.
کاربر مهمان : رامبد امیری

good good good

کاربر مهمان : رامونا مرادی

عالی ااست

کاربر مهمان : نیما دولت آبادی

با سلام و خسته نباشید. این کتاب آیا تک جلدی است؟ چون کتاب واقعا معرکه ایه!!!!‌

سلام. فعلاً تک‌جلدیه. امیدواریم نویسنده‌اش جلدهای بعدی را هم بنویسد.
کاربر مهمان : کتاب های خوشمزه

سلام. سلام به تمام کسایی که در نشر هوپا ی عزیز و دوست داشتنی کار میکنند. من عضو باشگاه هوپا یی ها هستم. امید وارم که نشر هوپا تا آخر دنیا در ایران باقی بمونه. ببخشید،میشه لطفا یک مجموعه کتاب سه جلدی کم صفحه مثل هارپر و ارکستر دیوانه مثلا صفحه هاش بین ۱۱۰ تا ۱۶۰ باشه ، معرفی کنید؟ وبا تشکر از نشر خییییییییییییییییییییلی خودتان!؟

سلام به شما دوست خیلی عزیز. مجموعه‌ی سه جلدی دیگری با این مشخصات نداریم. ولی مجموعه‌ی «آگوس و هیولاها» که تا الان سه جلدش چاپ شده همین تعداد صفحه را دارد. البته مجموعه‌ی جدید «قصه‌های بترس برای بچه‌های نترس» که در ماه تیر هم به بازار می‌آید همین ویژگی را دارد.
کاربر مهمان : يارا

سلام ميشه كتاب وينى د پو رو منتشر كنين؟

سلام. بررسی‌اش می‌کنیم.
کاربر مهمان : بهراد

سلام . آدرس همه ی کتاب فروشی های برای من بنویسید

سلام. به صفحه‌ی مراکز فروش بروید (از منوی بالای صفحه)، آدرس و شماره تلفن کتاب‌فروشی‌ها آمده.
کاربر مهمان : بهراد

سلام . شما توی کتاب فروشی های هوپا همیشه تخفیف دارید یا فقط در ماه رمضان؟

سلام. همیشه تخفیف نداریم، ممکن است در مواقع خاصی به مناسبتی تخفیف گذاشته بشود.
کاربر مهمان : علیرضا کفش چی

چطور میتوان ثبت نام کرد یعنی چی ایمیل وارد شده صحیح نمی باشد از ایمیلی نخواسته

فعلاً بخش ثبت‌نام خراب است. تا یک ماه دیگر در سایت جدید درست می‌شود.
کاربر مهمان : ته جدولی ها

سلام من از کتاب ته جدولی ها و تام گیتس خوشم می اید شما چه کتابی به من پیشنهاد میکنید؟ باتشکر

سلام. لوتا پیترمن، فردی تنگلز، لاما یونایتد و...
کاربر مهمان : سهیل

ببخشید در در راهند کتاب از آقای متین و ته جدولی ها یا سفر به زمان نمایند کتاب بلارت برای سلیقه من که عاشق ته جدولی وگور گلدیاتور هستم خوب است یا نه

بله، احتمالاً از کتاب بلارت خوشتان خواهد آمد.
کاربر مهمان : سهیل

سلام هوپا جون ببخشید من 14سال دارم وعاشق ته جدولی ها گورخر گلادیاتور هستم این کتاب به درد من میخورد یا نه من پی دی اف را دیدم اما نظر شما خیلی مهم است کتاب دیگری برای من نمیدانید

سلام. فکر کنیم کمی برایتان بچگانه باشد. احتمالاً از مجموعه‌ی «مأمور زد» و کتاب «خیالت تخت، من بچه‌شرم!» هم خوشتان بیاید.
کاربر مهمان : رایان مهدیان

دوستی خوب است مثل بنز یعنی چی

«مثل بنز» اصطلاحی است که جدیداً بچه‌ها می‌گویند، یعنی اینکه خیلی خوب است.
کاربر مهمان : ۰

حالا که نمایشگاه تموم شد پس چرا این کتاب در بخش آمده اند نیست ؟

هنوز در کتاب‌فروشی‌ها پخش نشده.
کاربر مهمان : tina

سلام ببخشید ادرس غرفه تون در نمایشگاه کتاب امسال کجاست

سلام. از دو راه می‌تونین بیاین غرفه‌ی هوپا. آدرس اول: سالن B از بخش ناشران کودک و نوجوان - راهروی چهارم - غرفه‌ی ۱۲۳. آدرس دوم: سالن ناشران کودک و نوجوان - راهروی اصلی ۲ - کنار راه‌پله - غرفه‌ی ۱۲۳.
کاربر مهمان : علی

ببخشید کتاب چهار سابقه دار جلد 8 کی می اید

مشخص نیست. احتمالاً اوایل تابستان.
کاربر مهمان : بهراد بینش

در چه ژانری قرار می گیره؟ به نظر خوب میاد. اگه مجرایی و خنده دار باشه که خیلی باحالتره.

دقیقاً همینه: ماجراجویانه و خنده‌دار.
کاربر مهمان : ۰

این مجموعه چند جلد ؟

فعلاً یک جلد.