مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

کرکس

تعداد صفحات : 266
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۴ سال
قیمت : 20000 تومان
در میان محوطه‌ی بتونی و پرت کارخانه‌ی خودروسازی کرکس، موتور ماشین شاسی‌بلندی به غرش درآمد، ماشین از جا کنده شد و به‌سرعت محوطه را ترک کرد. در آسمان باز شده بود و باران سیل‌آسا می‌بارید، طوریکه زمین حسابی خیس و سُر شده بود، اما راننده‌ عین خیالش نبود. پایش را گذاشته بود روی گاز، توی محوطه‌ی بی‌در‌وپیکر کارخانه می‌تاخت و ناله‌ی لاستیک‌های خیس ماشین را که به زمین می‌سایید درآورده بود. وقتی بالاخره ترمز کرد، ناله‌ها به جیغی بلند تبدیل شدند و ماشین از حرکت ایستاد.

درهای ماشین از دوطرف باز شد و مأمورهای حفاظت از آن بیرون پریدند.

بیشتر بدانید
سیمون و لیزا در مدرسه با پسری آشنا می‌شوند که عجیب‌وغریب است. او به سیمون کمک می‌کند تا روباتش را تعمیر کند. نامش بن میلر است. بچه‌ها می‌فهمند که او پسر اتو میلر رییس کارخانه‌ی کرکس است. کمی بعد یکی از آدم‌های اتومیلر به مدرسه می‌آید که دنبال بن می‌گردد. بچه‌ها کمکش می‌کنند تا فرار کند و در کمال شگفتی می‌فهمند که بن انسان نیست، یک روبات انسان‌نماست...
پدید آورندگان
والتر باله
والتر باله
متولد 1964 و کمدین معروف بلژیکی است. شخصیت‌های کاریکاتورگونه‌ا‌ی او که برای برنامه‌های طنز تلویزیونی و نمایشی خلق کرده، بسیار محبوب هستند و تاکنون جوایز زیادی برای او به همراه آورده‌اند. باله دستی هم در نوشتن دارد و تاکنون چندین کتاب با محوریت کودکان جادوگر نوشته است.
اروین کلس
اروین کلس
متولد 1977 است. معلم هنر و نویسنده‌ی بلژیکی است. چون تاریخ تنها درسی بود که از آن نمره‌های خوبی می‌گرفت، برای ورود به دانشگاه به‌سراغ معماری رفت و بعدها معلم تاریخ هنر شد. سرگرمی عجیب او نوشتن رمان‌های دلهره‌آور و جنایی برای گروه سنی نوجوان است که در بلژیک و هلند طرفداران زیادی دارد. کرکس اولین کتاب اوست که به‌طور مشترک با والتر باله نوشته است.
نارسیس زهره‌نسب
نارسیس زهره‌نسب
نارسیس زهره‌نسب همیشه گل سر‌سبد خانه و مدرسه بود و همه انتظار داشتند معلم یا دکتر داروساز شود، ولی به‌جای آن رفت دانشکده‌ی هنر و تا دوره‌ی کارشناسی ارشد در رشته‌ی تئاتر درس خواند. بعدها به هلند رفت و باز هم درس خواند، این بار در رشته‌ی تولیدات چندرسانه‌ای، یک رشته‌ی به‌شدت شیک و مدّ روز که هیچ‌کس حتی خودش نمی‌داند کِی و کجا می‌شود از آن استفاده کرد. الان چند سالی است که از زبان هلندی به فارسی ترجمه می‌کند. داستان‌های کوتاه هم می‌نویسد و مجموعه‌ای از داستان‌هایش به نام عبور معطر در سال 1388 منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : مهرسا

سلام.آیا از این کتاب فیلم هم ساخته شده؟ یا قرار هستش ساخته بشه؟

سلام. نه هنوز ساخته نشده. و نمی‌دونیم آیا قراره ساخته بشه یا نه.
کاربر مهمان : صدف

سلام .عکس روی جلد کتاب بن هستش؟ اگه هست چند سالشه؟

سلام. بله، خودشه. سنش رو توی کتاب دقیق نمی‌گه. نوجوان هستن، احتمالاً ۱۴ یا ۱۵ سال.
کاربر مهمان : آنیتا

سلام.تو کتاب کرکس بن،لیزا و سیمون چندسالشونه؟

سلام. تو کتاب نمی‌گه سن بچه‌ها دقیقاً چند سالشونه، ولی از حال و هوای داستان این‌جور برمی‌آد که حدود کلاس نهم‌اینا باشند.
کاربر مهمان : معین

این کتاب کتاب جالب و قشنگی هست همش دلم می خواد یه وقت مناسب گیربیارم برم بخونمش به همه ی هم سن هام پیشنهاد میکنم بخونن پشیمون نمیشید

کاربر مهمان : ارين ممبينى

2 شم مياد يا تک جلديه

این کتاب تک جلدی است.
کاربر مهمان : ارين ممبينى

عالى بود براتون سوال نشه من چرا يک دفعى براى همه کتاب ها نزر فرستاده ام بخاتر اينکه من 2 هفته من با کتاب هوپا اشنا شدم

کاربر مهمان : گلی

موضوعش چیه

یه داستان علمی تخیلیه
کاربر مهمان : طرفدار پر وپا قرص هوپا

یکی از بهترین کتاب هایی بود که خواندم

behzad dara

awli bood

کاربر مهمان : ماهان سوهانی

ایا این کتاب کرکس یک کتاب ترسناک است یا ممولی

سلام. ترسناک نیست، یک داستان علمی تخیلیه.
کاربر مهمان : هستی میرابراهیمی

کتاب بسیار زیبایی بود

کاربر مهمان : مریم حیدری

خیلی قشنگ بود.

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی