انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

کارآگاه جرقه، سگ پلیس‌مخفی 3/ جرقه و دزدِ تاجِ جواهر‌نشان

نویسنده : لزلی گیبس
تعداد صفحات : 80
گروه سنی : ۷ تا ۱۲ سال
قیمت : 21000 تومان
قلب «جرقّه» تاپ‌تاپ می‌زند. حالا دیگر در کلانتری شهر آفتابگردان استخدام شده و اولین مأموریتش به عنوان یک سگِ پلیس مخفی این است که دزدِ تاج جواهر‌نشان را شناسایی کند.
بیشتر بدانید!
انگار گیر‌انداختن این دزد آن‌قدرها هم آسان نیست. این دزد توی سه تا مسابقه‌ی آخرِ نمایشِ پنجه‌آفتاب تاجِ جواهر‌نشان را دزدیده. حالا جرقّه و «شکر‌پنیر» باید در نقش سگ عروسکی در مسابقه شرکت کنند تا بتوانند دزدِ جواهر را موقعِ ارتکاب جرم دستگیر کنند.
پدید آورندگان
لزلی گیبس
لزلی گیبس
لزلی گیبس نویسنده‌ی بین‌المللی و معلم دوره‌ی ابتدایی است. او و تصویرگر کتاب‌های جرقه برای یکی از کتاب‌هایشان به نام شب ترسناک برنده‌ی جایزه‌ی سی‌.بی.‌سی‌.ای شدند، جایزه‌ای که هر سال به یکی از کتاب‌های خردسالان تعلق می‌گیرد. کتاب‌های اردک را بیاور، به‌سرعت چشمک پری صورتی! و اولین خواب خرس کوچک اسم کتاب‌های دیگر لزلی گیبس است.
استیون مایکل کینگ
استیون مایکل کینگ
استیون از بچه‌بودن خیلی خوشش می‌آید. پابرهنه‌بودن، روی علف‌های بلند دویدن و روی کلّه ایستادن احساس آزادیِ خوبی بهش می‌دهد. دوست نداشت بزرگ شود و مجبور باشد کفش بپوشد. اما بزرگ شد. خودش می‌گوید اگر تصویرگر نمی‌شد، حتماً درویش می‌شد، توی آفتاب می‌نشست و حلقه‌ی گل درست می‌کرد. اما مامان‌بزرگ پیرش مراقبش بود و نگذاشت توی دنیای درویشی بیفتد. الان توی ساحل شرقی استرالیا توی یک جزیره توی یک خانه‌ی خشتی‌ زندگی می‌کند، همراه همسر و دو تا بچه‌اش و چندتایی حیوان. استیون خیلی خوشحال است که زندگی‌اش همان‌جوری شده که همیشه دوست داشته.
نسرین‌نوش امینی
نسرین‌نوش امینی
کوچولو که بودم، همیشه آرزو داشتم از نوک یه فانوس دریایی آویزون پای یه لک‌لک بشم و پر بگیرم. دلم می‌خواست تهِ اقیانوس همسایه‌ی یه ماهی قرمز خط‌خط‌دار بشم. آرزو داشتم قدم اون‌قدر بلند بشه که کله‌م از وسط ابرها بزنه بیرون، روزی یه کاسه ابر بخورم، توی اتاقم یه آسمون سورمه‌ای واسه خودِ خودم داشته باشم، به‌جای فرش، کفِ اتاقم از چمن باشه و شب‌های امتحان زیر نورِ کرم شب‌تاب درس بخونم. دلم می‌خواست صندلی اتاقم بوی اونی رو که دوستش دارم، تا همیشه‌ی همیشه توی خودش نگه داره. توی دنیای ‌راستکیِ آدم‌ها رسیدن به این آرزوها سخته. ولی توی دنیای خال‌خالی قصه‌ها به آرزوهای گنده‌تر از این هم می‌شه رسید، اینه که آخرین آرزوم شد نویسنده شدن! *** نسرین‌نوش امینی، نویسنده، مترجم و ویراستار است. کارشناسی ارشد زبان‌و‌ادبیات فارسی خوانده. به‌خاطر کتاب کارت دعوت داری موش‌موشک؟ برگزیده‌ی اولین کارگاه خلق کتاب تصویری و برنده‌ی نشان پنج‌ستاره از شورای کتاب کودک و چهار لاک‌پشت پرنده شد. رمان بابابزرگ کله‌پشمکی و صورتی من او یکی از برندگان جشنواره‌ی پرنده‌ی آبی بود و داستان هندوانه‌ی بنفش او داستانِ برتر انجمن نویسندگان. کتک‌خور سلطنتی و کوهستان شارلاتان نام کتاب‌های دیگری است که از همین نویسنده و مترجم در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : اوا زهرا

چند وقت پیش ها این جلد رو برا دختر عمه ام بردم. خودم م خودم خوشم اومد ۱۳ سالم به نظرت یک جلد اش رو بگیرم ؟؟ مثلا این یا ۴؟

والا نمی‌دونیم. خودتون باید انتخاب کنید. اما خب فکر کنیم برای شروع هر مجموعه‌ای جلد اولش بهتر باشه.
کاربر مهمان : سهیل ممویی

چرا اینقدر گرون‌شده؟؟‌ من شانس آوردم چاپ قدیمی این جلد رو به قیمت۸۰۰۰پیدا کردم ! ولی جلد های دیگه اش رو باید۲۱۰۰۰بخرم😬😶🥺خیلی گرونه چه خبره

سلام دوست عزیز. بله متاسفانه هزینه‌ی چاپ کتاب خیلی بالا رفته.
کاربر مهمان : علی رضا

سلا ممنون از کتاب هایتان از این کتاب ها بیشتر منتشر کنید

کاربر مهمان : درسا

سلام هوپا میشه از طرف من به خانم نوش امینی بگید که:درسا یکی از طرفدار های کاراگاه جرقه است و شما واقعا مترجم خوبی هستید و ادم لذت میبره وقتی میبینه چه مترجم خوبی در هوپا هست 😘

کاربر مهمان : مهدی رضایی

کتاب عالی بود.حرف نداره. به نظرم به لزلی بگید کتابش انقدر طرفدار داره شاید جلد بعدیش رو نوشت :)

کاربر مهمان : ابوالفضل علیزاده

عالی جرقه خیلی خوبه به لزلی بگید جرقه ۵رو بنویسه

کاربر مهمان : آیدا محمودیان

عالیییییییییی

کاربر مهمان : امین بدیهی

خیلی قشنگه فقط اگه میشه ۵٫۶٫۷..روهم باسازید

سلام امین جان. فعلا نویسنده‌اش بیشتر از ۴ جلد ننوشته و بعیده هم در اینده بنویسه. اما اگر یک روزی جلدهای دیگه‌ای نوشت حتما ما هم ترجمه و چاپشون می‌کنیم.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی