مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

قصه‌های باپدرومادر 1/ چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم

نویسنده : پیت جانسون
تصویرگر : نایجل بینز
مترجم : رضی هیرمندی
تعداد صفحات : 244
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : قصه‌های باپدرومادر
قیمت : 18000 تومان
باورتان نمی‌شود چقدر از پا گذاشتن توی این مدرسه چندشم می‌شود. مخصوصاً‌ روزهای دوشنبه. برای اینکه به خودم حال بدهم، آهنگ کریسمس مبارک را با سوت می‌زنم یا از این‌‌جور کارهای مسخره.

بعد به کلاس درس ثابتمان می‌روم و آنجاست که باز با قیافه‌ی وُرمولد پیر روبه‌رو می‌شوم. همین که چشمش به من می‌افتد، لبش عین یک ساندویچ بیات چروک می‌افتد. آخر چرا من نباید یک معلم شادتر و باحال‌تر داشته باشم؟ یکی مثل جک، قاتل زنجیره‌ای!

بیشتر بدانید
لویی مدرسه‌ی جدیدش را شروع کرده‌، که پر است از خرخوان‌ترین آدم‌هایی که توی ‌عمرش دیده. از آن‌طرف هم بابا و مامانش ویرِ درس و مشق و تست‌زنی و کلاس‌های فوق‌برنامه‌ برایش گرفته‌اند. دوست جدیدش می‌گوید بابا و مامان خودش هم این‌جوری بوده‌اند تا بالاخره توانسته تربیتشان کند...
پدید آورندگان
پیت جانسون
پیت جانسون
اولِ اولش توی رادیو منتقد فیلم بود و بعدها معلم شد. آن‌قدر با بچه‌ها سر‌و‌کله زد و تجربه‌های جالب به دست آورد که آخرش تصمیم گرفت برای بچه‌ها داستان بنویسد. بعدها هم حتی بعد از اینکه بیشتر از چهل تا کتاب برای بچه‌ها نوشت، ارتباطش را با بچه‌ها قطع نکرد و هنوز هم که هنوز است از وب‌سایتش حرف‌ها و نظرهای دوست‌های کوچولویش را می‌خواند. کتاب‌های پت جایزه‌های زیادی درو کرده، مثل: جایزه‌ی یانگ تلگراف و بریلینت بوک. کتاب‌های پت تا حالا به بیست‌و‌سه زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند. عقرب، پرونده‌ی سّری کارآگاه‌هنری و دستیارش تاشا ، خیالت تخت، من بچه شرم و مجموعه‌ی قصه‌های باپدرو‌مادر کتاب‌های دیگری هستند که از همین نویسنده در نشر هوپا منتشر شده است.
رضی هیرمندی
رضی هیرمندی
رضی هیرمندی در سال ۱۳۲۶ در روستای واصلان در نزدیکی زابل به دنیا آمد. در سال ١٣٥٥ با ترجمه‌ي کتاب درخت بخشنده، اثر شل سيلور استاين وارد عالم ترجمه شد و از آن پس حدود صد كتاب شعر و قصه براي كودكان و نوجوانان و بيش‌تر از ده كتاب براي بزرگسالان ترجمه كرده است. چند كتاب قصه هم براي كودكان نوشته است. هيرمندي تا‌به‌حال جوایز و افتخارات بسیاری در زمینه‌‌‌ی تألیف و ترجمه کسب کرده، مثل: لوح تقديرIBBY، تندیس ماه زرین با عنوان مترجم برگزیده در جشنواره‌ی بزرگ ادبیات کودک و نوجوان، تندیس زرین در سه جشنواره‌ی متوالی بزرگداشت معلمان هنرمند و مؤلف، لوح تقدیر از شورای کتاب کودک و دیپلم افتخار از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : سارا

سلام شما نسخه ی خارجی این کتاب رو هم دارین ؟؟

سلام. اگر منظورتون برای فروشه، نه نداریم.
کاربر مهمان : سارا

این مجموعه خیلی جالبه من خودم جلد های 1 و 2 رو خوندم مرسی میشه لطفا بگید آقای پیت جانسون چه کتاب های دیگری دارند؟؟

خود این مجموعه که ۵ جلد دارد. به جز این مجموعه از پیت جانسون کتاب‌های «خیالت تخت، من بچه‌شرم!» و «عقرب پرونده‌ی سری تاشا و کارآگاهش هنری» را نیز نرجمه و چاپ کرده‌ایم. کتاب‌های دیگری نیز به زودی از پیت جانسون می‌آید.
کاربر مهمان : کتابی

سلام ببخشید توی قم هم فروشگاه دارید؟

سلام. خودمان فروشگاه نداریم. ولی بیشتر کتاب‌فروشی‌ها کتاب‌هایمان را می‌فروشند. از منوی بالای صفحه، وارد بخش مراکز فروش بشوید و شهر قم را انتخاب کنید، آدرس و تلفن کتاب‌فروشی‌ها را نوشته‌ایم.
کاربر مهمان : دینا نصیرپور

کتاب خیلی خوبی است

کاربر مهمان : pouya

عالی جلد ۶ هم نوشته بشه خوبه

کاربر مهمان : Sobhan

سلام و خسته نباشید مجموعه وبلاگ خون اشام ها کی میاد؟

سلام. مجموعه‌ی «وبلاگ خون‌آشام» دست وزارت ارشاده تا بهش مجوز بدن. هنوز خبری نیست که بتونیم برای انتشارش زمان تعیین کنیم.
کاربر مهمان : هستی

نکات آموزنده ای برای تربیت پدر و مادر ها داره نظرتون چیه؟(چشمک)

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی