انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماجراهای مگسی ویززز و سرمگس 7/ پیدات کردم سرمگس!

نویسنده : تد آرنولد
تصویرگر : تد آرنولد
مترجم : مریم فیاضی
تعداد صفحات : 36
گروه سنی : ۵ تا ۱۱ سال
قیمت : 7000 تومان
روزی از روزها، سَرمگس و ویز رفتند بیرون.

ویز گفت: «بیا قایم  موشک بازی کنیم.»

سَرمگس قایم شد توی سطل آشغال. همیشه همان‌جا قایم می‌شد.

بیشتر بدانید!
ویززز و سَرمگس قایم‌موشک بازی می‌کنند.

سَرمگس یک جای خیلی سخت قایم می‌شود و ویز نمی‌تواند پیدایش کند.

یعنی سَرمگس ویز را برای همیشه تنها گذاشته و رفته؟

پدید آورندگان
تد آرنولد
تد آرنولد
تد آرنولد متولد 1949 در آمریکا است. قبل از اینکه نوشتن را شروع کند تصویرگر تبلیغات بود. همسرش کارول معلم مهدکودک بود و او را تشویق به نوشتن و تصویرگری کتاب برای کودکان کرد. بعضی از داستان‌هایش را از دو پسرش الهام گرفته. تا به حال بیشتر از 50 کتاب نوشته و تصویرگری کرده. جوایز زیادی هم برده، مثل جایزه‌ی دکتر زئوس که برای کتاب‌های «سلام سرمگس!» و «پیدات کردم سرمگس!» گرفته است.
مریم فیاضی
مریم فیاضی
ترتیب تولد توی خانواده‌ی پدری مریم این‌طوری است: دو تا خواهر بزرگ‌تر، مریم، یک خواهر کوچک‌ترِ ته‌تغاری. شاید برای همین است که همیشه برای داشتن جایگاهی خاص تلاش می‌کند. در دانشگاه تهران مدیریت صنعتی خوانده، اما همیشه دوست داشته آدم‌ها را دور خودش جمع کند و برایشان داستان بگوید. نمی‌داند اصلاً بزرگ شده یا نه. اما فکر می‌کند همان روزی که مامان شد، بزرگ هم شد. مامانِ دوتا پسر بازیگوش و باحال که نمی‌گذارند آب خوش راحت از گلوی مامانشان برود پایین، اما در عوضِ گرفتنِ این آرامش باعث شده‌اند مامانشان لذت‌بخش‌ترین حس دنیا را مزه‌مزه کند. به نظر خودش که تازه اول راه است و هنوز آن‌قدرها نویسنده و مترجم نیست. اما دلش خیلی روشن است. از تاریکی خوشش نمی‌آید، از تنهایی هم. عاشق کارهای داوطلبانه است و از کار اجباری بیزار. عاشق رنگ آبی، گل‌وگیاه، چایی، گوشواره و خرت‌وپرت‌های قدیمی است. وزن آب و مجموعه‌ی ماجراهای مگسی ویززز و سَرمگس کتاب‌های دیگری هستند که با ترجمه‌ی او در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : حمیدرضا ساری

با سلام و خسته نباشید کتاب هاتون عالیه ! بی نظیره! فقط خواهش می کنم مجموعه های : مجموعه ماجراهای مگسی ویززز و سرمگس مجموعه (عشق های فراموش شده) مجموعه کتاب خانه درختی را موجود کنید ،خسته نباشید .

سلام دوست عزیز. ممنون از شما. بله این کتاب‌ها چاپشون تموم شده. سعی می‌کنیم زودتر تجدید چاپ بشن.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی