انتشارات هوپا
انتشارات هوپا

پویا پاک‌نژاد

مترجم
پویا با ورود به دبیرستان ناراحتی بزرگی داشت؛ او که هیچ وقت دوست نداشت بزرگ شود تا چندی دیگر جزء گروه آدم بزرگ‌ها محسوب می‌شد!

با شروع دوران دانشجویی برای حفظ ارتباطش با گروه سنی مطلوبش به بهانه‌های مختلف در حوزه‌ی کودک فعال شد؛ تجربیاتش ابعاد مختلفی را شامل می‌شود که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: مربی پیش‌دبستانی، تسهیل‌گری فرآیند‌های آموزشی، معلّمی در مقاطع ابتدایی و تولید محتوا.

ترجمه‌ی کتاب کودک هم یکی از بسترهایی بود که فرصت زندگی در دنیای ناب کودکی را می‌توانست فراهم کند.

پویا برای کودک‌ماندن تلاش می‌کند! هنوز کنجکاوی‌های دوره‌ی کودکی‌اش تمام نشده؛ برای دنبال کردن پرسش‌هایش درباره‌ی حیات و موجودات زنده در رشته‌ی زیست‌شناسی برای مقطع کارشناسی تحصیل کرد. بعد از آن برای جستجوکردن پاسخ سوالاتش درباره‌ی انسان در رشته‌ی روانشناسی شناختی برای مقطع کارشناسی ارشد مشغول شد.

پویا هنوز یک کودک است و از کودکی‌اش لذت می‌برد!

کتاب‌های پویا پاک‌نژاد

جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش

جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش

,جک یک پسر کاملاً معمولی بود. جک از پریدن توی گودال‌‌های آب و بالا رفتن از درختان خوشش می‌‌آمد. جک از قارچ خوشش نمی‌‌آمد و عدد مورد علاقه‌‌اش هفت بود. ولی یک چیز کوچک در مورد جک وجود داشت که او را کمی متفاوت می‌‌کرد. و آن سایه‌‌ی شگفت‌‌انگیز جادویی‌‌اش بود! جک و سایه‌‌اش دوستانی صمیمی‌ بودند و همیشه کلی با هم خوش می‌‌گذراندند. تا اینکه یک روز سایه‌‌ی جک بیش از اندازه بازیگوشی کرد ... و همه فکر کردند تقصیر جک است!
بیشتر بخوانید!
آن کفش‌ها

آن کفش‌ها

,-مادربزرگ من آن‌ها را می‌خواهم. مادربزرگ می‌گوید: «مهم نیست چه می‌خواهی، مهم این است چه چیزی لازم داری. تو الان چکمه‌های مناسب زمستان احتیاج داری.»
بیشتر بخوانید!