انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

پسر امپراطور یونجه‌برها

تعداد صفحات : 90
گروه سنی : ۹ تا ۱۲ سال
قیمت : 8000 تومان
ماه‌پری کنار دست زن روی زمین نشست و روسری‌اش را روی صورتش انداخت. خیلی‌زود چند سکه و پول کاغذی کف دستش افتاد. صدای جرینگ‌جرینگ سکه‌ها که بلند شد، زن چادرش را کنار زد. ماه‌پری از ترس خودش را عقب کشید. از زیر چادر، پیرزن صورت‌سوخته‌ای دستش را گرفت. (ترس دختر اینجا وصف‌شدنی نیست.) ماه‌پری دستش را کشید، اما زور پیرزن آن‌قدر زیاد بود که دختر به طرفش کشیده شد.

ـ اینجا چه غلطی می‌کنی؟! این پارک منطقه‌ی منه.

ماه‌پری آب دهانش خشک شده و زبانش به حلقش چسبیده بود، با صدایی که خودش هم نمی‌شنید گفت: «دنبال درخت گم‌شده‌‌ام می‌گردم!»

پیرزن خنده‌ی زشتی کرد که دندان‌های قهوه‌ای‌اش پیدا شد. (لطفأ این تصویر چندش‌آور را خودتان بسازید!)

بیشتر بدانید!
قصه قصه‌ی دختری است که سال‌ها پیش طلسم شده، وقتی طلسمش می‌شکند با خوشحالی بیدار می‌شود و فکر می‌کند که به‌زودی عروس خواهد شد. بی‌خبر از این‌که چشم در دنیایی باز کرده که دیگر متعلق به او نیست و سالیان‌ سال از خواب طولانی‌اش گذشته است. ماه‌پری به دنیای امروز ما و به یکی از شلوغ‌ترین شهرها قدم می‌گذارد و اولین کسی که می‌بیند کارگری ساختمانی است. ماه‌پری او را با شاهزاده‌ای که قرار است با او ازدواج کند اشتباه می‌گیرد و …
پدید آورندگان
فاطمه فروتن اصفهانی
فاطمه فروتن اصفهانی
فاطمه فروتن اصفهانی از سال 1363 در زمینه‌ی داستان‌نویسی برای کودکان و نوجوانان فعالیت دارد. او عضو شورای کتاب کودک تهران و عضو انجمن تخصصی کودک و نوجوان انگشت جادویی شیراز است. تا‌کنون چندین کتاب از میان مجموعه‌ی آثارش برگزیده و موفق به کسب جایزه شده اند که آقای سه‌چرخه‌ای، فکر بازی‌های من و عنکی، بابا کی بزرگ می شود و من نگهبان جن خانه هستم از آن جمله‌اند.
ساناز باقرالعلومی یزدانی
ساناز باقرالعلومی یزدانی
ساناز باقرالعلومی یزدانی در سال 1368 متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته‌ی طراحی لباس از دانشگاه الزهرای تهران و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته‌ی تصویر‌سازی در دانشگاه SCAD امریکاست. از سال 1388 با مجلاتی هم‌چون ماهک، تیزهوشان و نیمکت شاگردها همکاری داشته. طراحی و ساخت انیمیشن از فعالیت‌های دیگر اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام خیلی خیلی جالب بود.. من واقعا دوست داشتم مرسی.....

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی