انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

پرسش‌های خیلی‌خیلی مهم ۴/ درباره‌ی «فضا و زمان»

نویسنده : مارک بریک
تصویرگر : نیشانت چوکسی
مترجم : سهیلا سعادتی
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
شابک : 68
از مجموعه‌ی : پرسش‌های خیلی خیلی مهم
قیمت : 38000 تومان
تا حالا آرزو داشته‌ای در زمان سفر کنی؟ یا از خودت پرسیده‌ای نور خورشید چیست و چگونه تولید می‌شود؟ آیا به موجودات فضایی فکر کرده‌ای و از خودت پرسیده‌ای چرا آن‌ها تا حالا به دیدن ما نیامده‌اند؟

حس ماجراجویی خودت را تقویت کن و با ذهن خلاقت توی دریای ایده‌های بزرگ شیرجه بزن و با ما در سفر به فضا و زمان همراه شو.

این کتاب با نقاشی‌های معرکه، ایده‌های باحال و اظهارنظرهای جنجالی به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

پدید آورندگان
مارک بِرِیک
مارک بِرِیک
مارک بِرِیک، نویسنده‌ی انگلیسی و استاد دانشگاه است. او که به فیزیک و روابط بین علوم مختلف علاقه‌ی زیادی دارد، در این زمینه‌ها کتاب‌های خیلی زیادی نوشته. آقای مارک بریک، به کتاب‌های علمی تخیلی مثلاً هری‌ پاتر علاقه‌ی زیادی دارد و درباره‌ی آن‌ها کتاب و مقاله می‌نویسد. شاید به‌خاطر همین علاقه‌ی زیادش باشد که در این راه موفق بوده و توانسته برای نوشتن کتاب‌های علمی به زبان ساده، جایزه هم بگیرد. او با ناسا، بی‌بی‌سی و بسیاری دیگر از سازمان‌های معروف بین‌المللی همکاری دارد و برنامه‌های تلویزیونی‌اش در سراسر دنیا و به زبان‌های بسیاری ترجمه و پخش می‌شود.
نیشانت چوکسی
نیشانت چوکسی
نیشانت چوکسی تصویرگر خیلی معروفی است که در انگلستان و شهر برایتون زندگی می‌کند. آقای چوکسی از سن خیلی کم به نقاشی علاقه داشت و آن‌قدر پِی علاقه‌اش را گرفت که نقاشی‌کردن شد شغلش و برای معروف‌ترین مجله‌های دنیا مثل نیویورکر و گاردین و خیلی از کتاب‌های بزرگ‌ترها و بچه‌ها تصویرگری می‌کند. او تصویرگر خیلی خلاقی هست و می‌شود خیلی از کارهای گرافیکی‌اش را اینجا‌و‌آنجا دید.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : یک هوپایی

ببخشید دو تا سوال داشتم به جز این مجموعه دیگر کتاب علمی و فلسفی چاپ نکرید و دیگر هم چپ نمی کنید ؟ ممنون

هنوز چاپ نکردیم، ولی خیلی قراره چاپ کنیم و داریم کارهای نهایی‌شون رو انجام می‌دیم.
کاربر مهمان : نگار مجسمی

سلام این کتاب کی میاد؟

سلام. امیدواریم تو ماه آبان بیاد.
کاربر مهمان : m.z

این کتاب تمام سوالایی که از خودم پرسیدم رو داره.کی میاد؟؟

امیدواریم تا پایان تابستان بیاد.
کاربر مهمان : کتابخون هوپایی

سلام به زحمت کشان نشر هوپا من یه سوال داشتم چرا جلد یک و دو نویسندش یکی جلد دوم یک خانمه و جلد سوم هم یکی دیگه هست و اینکه این کتاب چند جلده و مدرسه جادوگری چند جلده و اینکه این کتاب و مدرسه ی جادوگری کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا زود جوابم را بدین

سلام دوست خوبمون. معمولاً در مجموعه‌های علمی و فلسفی، نویسنده‌های هر جلد با توجه به تخصص‌شون مختلفند. مثلاً نویسنده‌ای تخصص زیست‌شناسی داره و نویسنده‌ی دیگری تخصص نجوم، برای همین هر کتابی رو یک نفر می‌نویسه. این مجموعه چهار جلده و مدرسه‌ی جادوگری سه جلد. امیدواریم همه‌شون تا وسط مرداد بیان.