انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

پرسش‌های خیلی‌خیلی مهم ۳/ درباره‌ی «دانش»

نویسنده : هالی کِیْو
تصویرگر : مارک اسپینال
مترجم : مهدی کیا
تعداد صفحات : 68
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
قیمت : 38000 تومان
دوقلوهای همسان، ژن‌های کاملاً یکسانی دارند. توی دوروبری‌هایتان آدم‌های دوقلو سراغ دارید؟ می‌توانید آن‌دو را از هم تشخیص بدهید؟

اگر دانشمندان نسخه‌ای شبیه‌سازی‌شده از شما بسازند، ژن‌های یکسانی خواهید داشت و درنتیجه، شبیهِ همدیگر خواهید بود، درست مثلِ دوقلوهای همسان.

بیشتر بدانید!
بهترین اختراع دنیا چیست؟ تا حالا از آن «لحظه‌هایی که ایده‌ی قشنگی در ذهنت جرقه می‌زند» داشته‌ای؟ شاید این ایده به نظر خیلی رؤیایی باشد، اما آیا می‌توانی یک آسمان‌خراش را وزن کنی یا مثل یک اَبَرقهرمان جَست بزنی؟

با الگوگرفتن از ذهن‌های درخشان تاریخ، با ما در سفری هیجان‌انگیز به جهان علم و دانش و دنیای اطرافت همراه شو.

این کتاب با نقاشی‌های معرکه، ایده‌های باحال و اظهارنظرهای جنجالی به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

پدید آورندگان
هالی کِیْو
هالی کِیْو
هالی کیو نویسنده‌‌ی خوش‌شانسی است، چون پدرش هم نویسنده بود و او از همان ۱۹۸۳ که به دنیا پا گذاشت با این حرفه آشنا شد، از همان اولِ اول. هالی در دانشگاه زیست‌شناسی خواند و بعد هم با همسرش به دور دنیا سفر کرد و خیلی چیزها یاد گرفت. خودش این قسمت از زندگی‌اش را خیلی دوست دارد و کلی از سفرهایی که کرده، راضی است. خانم کیو، بیشتر برای بچه‌ها کتاب‌های علمی می‌نویسد، اما داستان‌های علمی‌تخیلی هم نوشته است. او این روزها در انگلستان زندگی می‌کند، در بِدفور، همراه خانواده‌اش با کتاب‌های زیادی که نوشته و چاپ نکرده است یا دارد می‌نویسد.
مارک اسپینال
مارک اسپینال
مارک اِسپینال، تصویرگر و نقاش انگلیسی است که کتاب‌های زیادی را تصویرگری کرده است. مارک در انگلیس زندگی می‌کند اما با بسیاری از نشریات بین‌المللی همکاری دارد. نیویورکر و نیویورک‌تایمز دو تا از مشهورترین مجله‌هایی هستند که مارک تا کنون برایشان تصویرگری کرده است و به شما قول می‌دهم که تصویرگری برای این دو مجله اصلاً کار ساده‌ای نیست.
مهدی کیا
مهدی کیا
مهدی کیا، متولد ۱۳۶۱ در تهران، فیلمنامه‌نویس و مترجم است. از جمله فیلمنامه‌های او می‌توان به فیلم سینمایی «چه کسی امیر را کشت»، مجموعه‌ی «یک لحظه دیرتر» و فیلم‌های تلویزیونی «حبیب‌آقا»، «قاتلین پیرمرد» و «چیزی شبیه معجزه» اشاره کرد. او مترجم کتاب‌های «زیرمتن در فیلمنامه» (نشر چشمه) و «جوِ آدمکش» (نشر یکشنبه) است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : صدرا فرجی

هوپای عزیز منظورم جلده 5 هستش و میگم که حدودا چند جلد قراره چاپ بشه دوست من

دوست خوبمون، شاید اصلاً جلد پنجی نداشته باشه. فعلاً نیست تو برنامه‌مون.
کاربر مهمان : صدرا فجی

سلام دوست خوب من هوپا میشه بگی که کی پرسش های خلی خیل مهم چاپ میشه و حدودی بگین که چند جلد چاپ میشه

خب چاپ شده که خیلی وقته :) چهار جلدش چاپ شده.
کاربر مهمان : یه هوپایی

سلام انتشارات خوب هوپا چرا این کتاب جلد اول و دومش نویسنده اقای دکتر استفان لاو هستند ولی جلد دومش خانم هالی کیو هستند. ولی بازم این کتاب خیلی کتاب خوبی است ممنونم بابت انتشارات عالی تون.

سلام. معمولاً کتاب‌های علمی را نویسنده‌های مختلفی با توجه به تخصصشون می‌نویسند، برخلاف مجموعه‌های داستانی که نویسنده‌شون یک نفره معمولاً.
کاربر مهمان : هوما خون دو آتیشه

کتاب گیج کننده ای هست

کاربر مهمان : ناری

میشه فکری هم برای قابش بکنید ؟؟؟ منظورم اینکه قابش هم درست کنید ( لطفا جوابم را بدهید ☺

چشم، بهش فکر می‌کنیم.