انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

پرسش‌های خیلی خیلی مهم ۲/ درباره‌ی «من»

نویسنده : دکتر استفان لاو
تصویرگر : مارک اسپینال
مترجم : نگار خیراللهی
تعداد صفحات : 68
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
قیمت : 38000 تومان
تا حالا به این فکر کردی که تو کی هستی و چی هستی؟ یا از خودت پرسیده‌ای همین بدنی که داری، چگونه کار می‌کند؟ آیا به وجود خودت فکر کرده‌ای یا به سرت زده که ممکن است دنیا و همه‌ی چیزهای دیگر فقط خواب‌وخیال باشند؟
بیشتر بدانید!
تا حالا به این فکر کردی که تو کی هستی و چی هستی؟ یا از خودت پرسیده‌ای همین بدنی که داری، چگونه کار می‌کند؟ آیا به وجود خودت فکر کرده‌ای یا به سرت زده که ممکن است دنیا و همه‌ی چیزهای دیگر فقط خواب‌وخیال باشند؟

در این سفر به جهان شگفت‌انگیزِ خودت با ما همراه شو و با عقل و شعور خودت به ایده‌های عجیب آن فکر کن.

این کتاب با نقاشی‌های معرکه، ایده‌های باحال و اظهارنظرهای جنجالی به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

پدید آورندگان
دکتر استفان لاو
دکتر استفان لاو
دکتر اِستِفان لاو (متولد ۱۹۶۰) است. او در زمینه‌ی فلسفه مطالعه‌ی بسیاری دارد و همین رشته را در دانشگاه لندن درس می‌دهد. شاید به‌نظرتان جالب باشد که استفان، هم کتاب‌های خیلی جدیِ دانشگاهی برای بزرگ‌ترها نوشته است و هم کتاب‌های خیلی پرفروشی برای کوچک‌ترها. از آن جالب‌تر اینکه جناب دکتر لاو، اول پستچی بود و تا ۲۴ سالگی موفق نشده بود مسئولان دانشگاه شهر را متقاعد کند که او را در دانشگاه بپذیرند، چون نمره‌های خوبی نداشت. اما وقتی بالاخره به دانشگاه رفت، خیلی خیلی تلاش کرد و خب نتیجه‌اش را هم دید و شد استاد دانشگاه. دکتر استفان لاو با همسر و دو تا دخترش در انگلستان و شهر آکسفورد زندگی می‌کند و کتاب‌هایی می‌نویسد که محبوب هستند، مثلاً مجموعه‌ی «پرسش‌های خیلی خیلی مهم»، «نبردی برای ذهن کودکان»، «پرونده‌ی کریسمس» و «پرونده‌ی فلسفه».‌
مارک اسپینال
مارک اسپینال
مارک اِسپینال، تصویرگر و نقاش انگلیسی است که کتاب‌های زیادی را تصویرگری کرده است. مارک در انگلیس زندگی می‌کند اما با بسیاری از نشریات بین‌المللی همکاری دارد. نیویورکر و نیویورک‌تایمز دو تا از مشهورترین مجله‌هایی هستند که مارک تا کنون برایشان تصویرگری کرده است و به شما قول می‌دهم که تصویرگری برای این دو مجله اصلاً کار ساده‌ای نیست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : Taravat,lm

خیلی جالبه و من دوست دارم بیشتر ازش چاپ بشه مرسی

کاربر مهمان : کتایون

سلام خدمت هوپای عزیزم میشه لطفا چند کتاب علمی و فلسفی تو رده های همین کتاب بهم معرفی کنید🌹

سلام دوست خوبمون. مجموعه‌ی «کارگاه زندگی» رو امتحان کنید. البته به‌زودی کتاب‌های «دکتر هوپا» بیشتر می‌شوند.
کاربر مهمان : علمی خوان

سلام و عرض ادب خدمت کارکنان مهربان هوپا آیا جلد هی دیگری هم دارد ؟؟؟ اگر ندارد میشود تا ۱۴ - ۱۵ بهمن به صورت قاب یا همان پک بکنید ؟؟ ممنون میشوم زود جوابم را بدهید

سلام دوست عزیز. فعلاً همین چهار جلده. هنوز برای قابدار شدن مجموعه تصمیمی نگرفتیم، ولی پیشنهادتون رو به مدیریت منتقل می‌کنیم.
کاربر مهمان : M.N

سلام.می خواستم بدونم آیا چهار جلد این کتاب به هم ربط داره؟؟؟

سلام. نه، می‌توانید جدا جدا هم بخوانید، ولی سبکشان شبیه هم است.
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

هوفففف من که همه ی این اطلاعات رو از حفظم