مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جویندگان مقبره 5/ پادشاهی نهایی

نویسنده : مایکل نورتراپ
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 246
گروه سنی : ۱۳ تا ۱۷ سال
از مجموعه‌ی : جویندگان مقبره
قیمت : 20000 تومان
خیلی طول نکشید که صدایی از راهرو به گوش رسید. با عجله به‌سمت در رفت. رن هم مثل الکس دوازده سالش بود‌. ولی برخلاف بهترین دوستش صدا غافلگیرش نکرد. راستش تمام این مدت انتظارش را کشیده بود.

وقتی صدای پای نگهبان به حد کافی نزدیک شد، گفت: «سوپی رو که ازتون خواستم، برام آوردین؟» بعد به نگهبان یادآوری کرد: «من به خمیر نون حساسیت دارم.» البته دروغ می‌گفت. «و میوه هم بهم نمی‌سازه!» صدای غرولند بلندی از راهرو شنید و بعد نگهبان گفت: «عقب وایسا دختره‌ی نادون!» زانو زد تا دریچه‌ی پایینِ در را باز کند و...

بیشتر بدانید
ارتش نامیرا در راه است ...

قدرتمندترین طلسم‌های مصری حالا در دستان خطرناک‌ترین تشکیلات جهان است. سازمان، طلسم‌ها را برای ساختن جنگجویان سنگی، برپاکردن ارتشی نامیرا و شکستن دیوارهای بین دو جهان به‌کار می‌برد.

«الکس» و «رن» باید راهی پیدا کنند تا جلوی مومیایی‌ها و اشباحی را که جهان را تسخیر کرده‌اند، بگیرند. ولی وقتی دروازه‌های جهانِ پس از مرگ یکی بعد از دیگری باز می‌شود، چاره‌ای برایشان نمی‌ماند: باید به سرزمین مردگان سفر کنند و‌ برای زنده‌ماندن بجنگند.

پدید آورندگان
مایکل نورتراپ
مایکل نورتراپ
اسم من مایکل نورتراپ است، نویسنده‌ی مجموعه‌ی ماجراجویانه‌‌ی جویندگان مقبره. کتاب اول این مجموعه، جویندگان مقبره: کتاب مردگان، در ژانویه‌ی ۲۰۱۵ منتشر شد و سه هفته‌ی تمام در فهرست پُرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار داشت و به انتخاب کتابخانه‌ی عمومی لس‌آنجلس یکی از بهترین کتاب‌های سال کودکان نام گرفت. الان در شهر نیویورک زندگی می‌کنم، اما در اصل توی شهر کوچکی به نام سالیسبری در ایالت کانتیکت آمریکا به دنیا آمده‌ام. شهری پای کوه‌های برکشایر، جایی که جان می‌داد برای بزرگ شدن. تا توانستم قد کشیدم: از درخت‌ها پایین پریدم، همراه برادرم به قوطی‌های نوشابه تیراندازی کردم، برای تیم فوتبال مدرسه گل زدم و کلی کارهای هیجان‌انگیز دیگر. سه تا چیز اتفاقی که شاید دوست داشته باشید درباره‌ی من بدانید: 1. من خوانش‌پریشی داشتم، به زبان ساده نمی‌توانستم مثل بقیه‌ی بچه‌ها خوب بخوانم و نوشته‌ها را درک کنم، به همین خاطر کلاس دوم رفوزه شدم. 2.‌ یک بار پایم را روی یک لانه‌ی زنبور زردمبو گذاشتم و حدود ۷۵ تا نیش خوردم. 3.‌ آن‌طور که شجره‌نامه‌ی خانوادگی‌مان می‌گوید، جاناتان سوئیفت، نویسنده‌ی سفرهای گالیور فامیل ماست. سه تا چیز که خیلی دوستشان دارم: 1. کتاب تپه‌ی واترشیپ، 2. فیلم سینمایی آرواره‌ها، 3. ساندویچ ماهی تُن فلفلی.
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : ارین ممبینی

ببخشید این کتاب برای من مناسب است من 11 سالم است اما نمی دونم که این کتاب ترسنا که یا نه این طوری که دوستان محترم ه وپایی تعریف میکنن ترسناک از انابل و احضار و ایته

اگر کتاب‌های جادویی و مبارزه با دنیای مردگان دوست دارید، به دردتان می‌خورد. به هر حال کتاب کمی ترسناک است، باید ببینید از داستان‌های ترسناک خوشتان می‌آید یا نه.
کاربر مهمان : یسنا توسلی دوازده ساله از شیراز

ممنون از راهنمایی خوبتون تازگی بااین مجموعه و مجموعه ی بچه محل نقاش ها آشنا شدم و جفتشون رو تا آخر خوندم و واقعا. همشون عالی و جالب بود به خصوص جویندگان مقبره میخواستم بپرسم که کتاب هایی دارین که بهم معرفی کنین و مانند اینا باشه ممنون از کتاب های عالی تون:-)

معلوم است کارهای فانتزی دوست دارید. کتاب «پسر زن جادوگر» و مجموعه‌ی «دنیای آدم‌نباتی‌ها» را هم احتمالاً دوست خواهید داشت.
کاربر مهمان : آرمیتا⁦;-)⁩

سلام من عاشق این مجموعه هستم و جلد یک تا سه رو دارم ولی تو هیچ مغازه ای جلد چهار رو پیدا نکردم،چرا؟

سلام. ما پخش کردیم در سرتاسر کشور. نمی‌دونیم چرا هیچ کدام از کتاب‌فروشی‌هایی که رفته‌اید نداشته‌اند. اگر ساکن تهران نیستید، با دفتر نشر، بخش فروش تماس بگیرید تا شما را به نزدیک‌ترین کتاب‌فروشی راهنمایی کنند: ۸۸۹۶۴۶۱۵. اگر در تهران ساکنید معمولا تمام شهر کتاب‌ها و فروشگاه‌های بزرگی مانند همیشه و شفق کتاب‌های ما را کامل دارند. اگر هم دوست دارید می‌توانید از سایت «کتابم‌کو» اینترنتی بخرید تا برایتان ارسال شود.
کاربر مهمان : زهرا السادات شمس

چه مجموعه های اینطوری دیگه ای منتشر میکنید؟

الان تک کتاب «پسر زن جادوگر» هم همین‌طوری فضای فانتزی دارد. به زودی مجموعه‌های بیشتری از داستان‌های فانتزی منتشر می‌کنیم که خبرش را خواهیم داد. مجموعه‌های «یاغی شن‌ها»، «قریحه‌دار»، «ابزاربانان» و ... در راهند.
کاربر مهمان : Dina mkh

سلام میشه بگید جویندگان مقبره ۴ و ۵ کی منتشر میشه ؟ تا اخر آذر منتشر میشه ؟

سلام. منتشر شده. تا آن زمان حتما در کتاب‌فروشی‌ها پخش خواهد شد.
کاربر مهمان : زهرا السادات شمس

من عاشق این کتابم خیلی خوبه که دارید جلدای بعدشم منتشر میکنید

کاربر مهمان : مهمان

هورا... از این بهتر نمیشه. فقط امیدوارم هرچه زودتر توضیع شود.

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی