انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

جادوهای آرژانتینی 1/ پاداش شاهزاده

تصویرگر : سوسن آذری
مترجم : رضا اسکندری
تعداد صفحات : 108
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : جادوهای آرژانتینی
قیمت : 20000 تومان
برای پشیمانی دیر شده بود. اوضاعم از قبل بدتر شده بود، اولِ راه هم اسب داشتم و هم پول، اول اسبم را از دست دادم و بعد تمام پولم را. کلاهبردار جوانی که خودش را شکل پیرزنی سنتی درآورده بود، همه‌ی پولم را از چنگم در آورده بود. حتی فرصت نداده بود درباره‌ی دارویی که پدرم به آن نیاز داشت سؤالی بپرسم. بدتر از همه احساس می‌کردم احمقی تمام‌عیارم. ابلهی که حتی پیرزن‌های داستان‌ها هم می‌توانند ‌راحت سرش کلاه بگذارند.
بیشتر بدانید!
این کتاب قصه‌ی سه شاهزاده است: اومبرتو، روبرتو و آلبرتو. این سه نفر پسران آلخینو هستند. پادشاهی که نابیناست، اما در بازی شطرنج کسی حریفش نمی‌شود. دو پسرِ بزرگ‌تر به سفری دور و دراز می‌روند تا دارویی برای درمان پدرشان پیدا کنند. سال‌ها می‌گذرد، اما خبری از برادرها نمی‌شود. آلبرتو برادر کوچک‌تر قصد سفر می‌کند. هم برای اینکه دارویی برای چشم پدر پیدا کند، هم سر از معمای پیچیده‌ی گم‌شدن برادرانش در آورد.
پدید آورندگان
فرناندو سورنتینو
فرناندو سورنتینو
سورنتینو متولد سال 1942 در بوئنوس‌آیرس آرژانتین متولد شد. او نویسنده‌ای صاحب‌سبک در ادبیات آمریکای لاتین است که با در هم آمیختن خیال و دنیای واقعی، تصاویر و داستان‌هایی جذاب و طنزآمیز خلق می‌کند. کارنامه‌ی ادبی او شامل داستان‌های کودکان و نوجوانان، داستان‌های بزرگ‌سال و نیز آثار پژوهشی در حوزه‌ی ادبیات آمریکای لاتین است. سورنتینو علاوه بر کتاب حاضر چندین کتاب و مجموعه داستان دیگر نیز برای کودکان و نوجوان نوشته است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: پاداش شاهزاده، داستان‌های دروغگو و فریب‌کاران فریب‌خورده که نشر هوپا ترجمه و چاپ کرده است.
رضا اسکندری
رضا اسکندری
متولد سال گاو و کمی حواس‌پرت، مترجم کتاب‌های بچه‌ها و بزرگ‌ترهاست. خودش هم نمی‌داند چطور شد که مترجم شد، اما از سال 1388 مشغول ترجمه است. حالا دیگر تعداد کتاب‌هایش از سال‌های عمرش هم بیشتر شده! برای نشر هوپا کتاب‌هایی از اسپانیایی ترجمه کرده، می‌کند و خواهد کرد. کتاب‌هایی مثل پاداش شاهزاده، داستان‌های دروغگو و مجموعه‌ی کارآگاه سیتو که در دست شماست. او عاشق ادبیات و البته غذاهای آمریکای جنوبی هم هست.
سوسن آذری
سوسن آذری
سوسن آذری شهوریورماه 1364 به دنیا آمد. او دانش آموخته‌ی رشته‌ی گرافیک از دانشگاه شهید چمران اهواز است. سوسن از سال 90 شروع به کار تصویرسازی در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و تصویرسازی به‌صورت مستقل کرد. او تجربه‌ی طراحی کاراکتر و گرافیک دو بازی اندروید و نیز تصویرسازی برای مجلات کودک را هم دارد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : MN

کتابش ترسناک است؟؟

نه.
کاربر مهمان : Ghazal azdar

این کتاب خیلی قشنگه

کاربر مهمان : کسری مرآتی

سلام من در حال نوشتن یک کتاب هستم هر وقت کتابم تمام شد می خواستم بدم شما چاپ کنید؟؟؟ می توانید بگید شرایطش چه جوریه؟؟؟؟ ممنونم اگر زود جواب بدید

سلام. متأسفانه ما کتابی از نویسندگان زیر ۱۸ سال چاپ نمی‌کنیم. اگر سنتان بیشتر از این است، باید با دفتر نشر تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان بکنند.
کاربر مهمان : کسری مرآتی

سلام بسییییییییییییییییییییار کتاب ًقشنگی بود به سلیقه من خورد امیدوارم به سلیقه بقیه هم خورده باشه ممنون از فرناندو سورتینو و نشر هوپا🤩🤩🤩

کاربر مهمان : Mohammad

واقع جادو کردن تا ساختنش فوق العاده بود هر کسی نمی تونه این جوری با داستان ها بازی کنه

کاربر مهمان : سروش ابراهیمی

قيمت پك اين كتاب چند است؟

الان دارند در سایت کتابم‌کو مجموعه‌اش را با قیمت ۴۲۰۰۰ تومان می‌فروشند. نمی‌دانیم با قاب است یا نه، بهتر است زنگ بزنید و از خودشان بپرسید: ۰۲۱۸۸۹۹۶۳۱۶
کاربر مهمان : هلنا

سلام خسته نباشید من میخواستم بپرسم این کتاب چجوریه و بیشتر هم میشه سری این مجموعه

کتاب طنز است و انگار یک‌جورهایی با افسانه‌های قدیمی که همه می‌شناسند شوخی می‌کند و به شکلی جدید آن‌ها را تعریف می‌کند. این مجموعه همین ۴ جلد است.
کاربر مهمان : ریحانه باقری

جلدای مختلفش به همدیگه ربط داره داستانشون ؟؟؟ ینی من اگه فقط جلد 3 رو بگیرم چیزی می فهمم ؟؟؟

نه ربطی به هم ندارند. می‌توانید هر جلدی را که دوست دارید بخوانید.
کاربر مهمان : Sobhan

کتابش در چه ژانری قرار میگیره؟ اصلا قشنگ هست که تهیه کنم؟

به نظر ما که قشنگ است. داستانی تخیلی و خنده‌دار است. اگر بخواهد با افسانه‌های قدیمی شوخی بکند.
کاربر مهمان : دلسا

خیلی دوست داشتم هیچوقت جلد ها یش بیشمار بود 😘😘😁😁😁😁

کاربر مهمان : 2442

این مجموعه چند جلدیه؟

۴ جلدیه.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی