انتشارات هوپا
انتشارات هوپا

ویسنس توست

نویسنده
ویسِنس توسِت در بارسلونا متولد شد. در رشته‌ی زبان و ادبیات تطبیقی درس خواند. او آثار متعددی را ترجمه کرده است و یک کتاب قصه‌های کوتاه برای بچه‌ها به نام ۲۵ قصه برای خواندن در ۵ دقیقه، نوشته است. در حال حاضر بین بارسلونا و روساریو در آرژانتین زندگی می‌کند، بدون سگ و گربه؛ اما در محاصره‌ی کتاب‌هایی در تمام اندازه‌ها...

کتاب‌های ویسنس توست

نینا و نیم ۱/ دوست نامرئی من

نینا و نیم ۱/ دوست نامرئی من

,اگر یک خرگوش بزرگ و صورتی ناگهان از توی کمدت بیرون بیاید، چه‌کار می‌کنی؟ جیغ می‌زنی؟ از ترس می‌میری؟ یا شاید... با او مصاحبه می‌کنی؟ این دقیقاً همان کاری است که نینا کرد.
نینا دختری نُه ساله است که آرزو دارد خبرنگار بشود. ولی راستش محله‌ای که تازگی‌ها به آن اسباب‌کشی کرده‌اند، اصلاً هیجان‌انگیز نیست و هیچ اتفاقی در آنجا نمی‌افتد! اما نینا...
بیشتر بخوانید!
نینا و نیم ۲/ یک دردسر بزرگ

نینا و نیم ۲/ یک دردسر بزرگ

,پرستارها، طوفان‌ها، صاعقه‌گیرهای عجیب‌وغریب، دانشمندهای دیوانه، معلم‌های خل‌وضع... برای اولین روز کلاس بَدَک نیست! فکر می‌کنی نینا و خرگوشِ صورتی‌اش نیم در این داستان چه ماجراهایی دارند؟
دنیای دوست‌های خیالی پُر از جادوهای واقعی است!!!
بیشتر بخوانید!
نینا و نیم 3/ فيل‌ها، طوطی‌ها و يک خرگوش صورتی

نینا و نیم 3/ فيل‌ها، طوطی‌ها و يک خرگوش صورتی

,بشتابید و ببینید! سیرکِ جدیدی به محله‌ی نینا آمده. نینا تجارتِ کثیفِ کریستف، مدیر سیرک را درباره‌ی حیوان‌ها فاش می‌کند. آيا او می‌تواند نیمِ عاشق‌پیشه و بقیه‌ی حیوان‌ها را نجات دهد؟ فکر می‌کنید چه اتفاقاتی پشت پرده در جریان است؟ دنیای دوست‌های خیالی پُر از جادوهای واقعی است!!!
بیشتر بخوانید!