انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وزوزه‌ جادو، مسافر ایستگاه سه‌و‌نیم

تصویرگر : مهسا منصوری
تعداد صفحات : 311
گروه سنی : ۸ تا ۱۴ سال
قیمت : 20000 تومان
دست کرد زیر کُتش و حسابی آنجا را گشت. چند ‌‌لحظه بعد یک قلم‌موی دسته‌بلند طلایی و براق توی دستش بود … مهتاب گفت: «اسمش چیه؟» آقای بلوط‌چیان چشم‌هایش را تنگ کرد و گفت: «اسمِ کی؟» مهتاب گفت: «اسم همون دوستم که می‌گید این رو برام فرستاده.»

-‌ آهان! اسمِ آن دوست را می‌گویید!

مهتاب ذوق‌زده گفت: «اسمش بِهدونه نیست؟ آخه اون هم مثل شما یه سنجابه!»

آقای بلوط‌چیان یک‌دفعه کلافه شد، دست به پیشانی‌اش کشید و عرقش را پاک کرد:

-‌ ای وای! چقدر هوا گرم و طاقت‌فَرسا چُده. می‌چَوَد لطفاً برای من یک لیوان چَربَتِ خنک بیاورید؟

بیشتر بدانید!
کی می‌تواند احساس دختری را که زنبور لای موهای وزوزی‌اش گیر می‌کند بفهمد؟ یک دختر مووِزوِزی که توی دنیا فقط یک دوست دارد. دوستی که هنوز نیامده، گم می‌شود.

این کتاب، داستان یک دختر مووزوزی، یک پسر باهوش، یک «پری» که معلوم نیست بداخلاق است یا خوش‌اخلاق، یک کبوتر پاپری چکمه‌پوش، یک سنجاب گنده‌ی دوره‌گرد، یک خرمگس احساساتی و سه تا سگ خرابه‌نشین است.

همه‌چیز با پیدا شدن «بهدونه»ی خجالتی شروع می‌شود:

سنجابی که آمده تا زندگی «مهتاب» را قشنگ کند.

اما آن‌ها که می‌گویند مهتاب جادوگر است، بهدونه را ازش می‌گیرند…

پدید آورندگان
نسرین‌نوش امینی
نسرین‌نوش امینی
کوچولو که بودم، همیشه آرزو داشتم از نوک یه فانوس دریایی آویزون پای یه لک‌لک بشم و پر بگیرم. دلم می‌خواست تهِ اقیانوس همسایه‌ی یه ماهی قرمز خط‌خط‌دار بشم. آرزو داشتم قدم اون‌قدر بلند بشه که کله‌م از وسط ابرها بزنه بیرون، روزی یه کاسه ابر بخورم، توی اتاقم یه آسمون سورمه‌ای واسه خودِ خودم داشته باشم، به‌جای فرش، کفِ اتاقم از چمن باشه و شب‌های امتحان زیر نورِ کرم شب‌تاب درس بخونم. دلم می‌خواست صندلی اتاقم بوی اونی رو که دوستش دارم، تا همیشه‌ی همیشه توی خودش نگه داره. توی دنیای ‌راستکیِ آدم‌ها رسیدن به این آرزوها سخته. ولی توی دنیای خال‌خالی قصه‌ها به آرزوهای گنده‌تر از این هم می‌شه رسید، اینه که آخرین آرزوم شد نویسنده شدن! *** نسرین‌نوش امینی، نویسنده، مترجم و ویراستار است. کارشناسی ارشد زبان‌و‌ادبیات فارسی خوانده. به‌خاطر کتاب کارت دعوت داری موش‌موشک؟ برگزیده‌ی اولین کارگاه خلق کتاب تصویری و برنده‌ی نشان پنج‌ستاره از شورای کتاب کودک و چهار لاک‌پشت پرنده شد. رمان بابابزرگ کله‌پشمکی و صورتی من او یکی از برندگان جشنواره‌ی پرنده‌ی آبی بود و داستان هندوانه‌ی بنفش او داستانِ برتر انجمن نویسندگان. کتک‌خور سلطنتی و کوهستان شارلاتان نام کتاب‌های دیگری است که از همین نویسنده و مترجم در نشر هوپا منتشر شده است.
مهسا منصوری
مهسا منصوری
مهسا منصوری، سال 1360 در تهران متولد شد. از همان کودکی طراحی می‌کرد و کتاب بخش مهمی از زندگی‌اش بود، به‌ويژه کتاب‌های تصویری که همیشه شیفته و شیدایشان بود. پس از اتمام تحصيلاتش در رشته‌ی نقاشی هنرهاى زيبا، هنوز روح تشنه‌اش سیراب نشده بود و در مقطع کارشناسی ارشد همان دانشگاه در رشته‌ی تصویرگری تحصیلاتش را ادامه داد. از همان سال اول تحصیل فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و مجموعه‌ی چهارجلدی ترانه بازی‌های ایران را تصویرگری کرد. او تلاش مي‌كند سهمی در بالا بردن کیفیت کتاب‌های کودکان داشته باشد. به عقيده‌ی او، کودکان حق دارند كتاب‌هاى با‌كيفيت بخوانند وتصویرهای خوب ببینند. جادوگر بیکار، ماهی‌سیاه کوچولو، قصه‌های صمد بهرنگی ۳، پسر نان و نمک، آدم‌برفی و گل سرخ کتاب‌هایی هستند که مهسا منصوری تصویرگری آن‌ها را به عهده داشته است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : هانا

خانم مریم کسی از شما نظر نخواست که نظر میدی تازه فکر کردی کسی به حرف شما گوش میکنه، این همه آدم بالغ وسالم هست و نویسنده از ما اجازه یا مشوت نمی گیره و من می گویم این کتاب عا لی است🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩😝

کاربر مهمان : نازیلا

سلام ممنون میشم دوباره چاپش کنید خیلی قشنگه 😍😍

کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

چرا تو هوپا مارکت نیست ؟؟؟

چاپش تمام شده.
کاربر مهمان : مگه مهمه؟

در جواب به کاربر مریم :اگر در کتاب شخصیت خوب و شخصیت بد نحوه حرف زد نشون یکی باشه نمیشه خوب رو از بد تشخیص داد و اینکه نویسنده دستش بازه هر جور دوست داره میتونه داستانش رو بنویسه و حتی میتونه نامادری رو شخصیت بد نشون بده و اینکه نویسنده از من و شما مشورت نمیگیره با تشکر

کاربر مهمان : پرسپولیس

سلام هوپا چرا چاپش متوقف شده

سلام. نمی‌دونیم. تصمیم مدیریته.
کاربر مهمان : انیتا

سلام و خسته نباشید به نشر هوپا یه سوال داشتم چاپ کتاب وزوز جادو متوقف شده یا هنوز هم چاپ میشه

سلام. متوقف شده.
کاربر مهمان : فریماه وحدت آزاد

سلام. می خواستم بدانم این کتاب موجود هست؟ ممنون.

سلام. نه، چاپش تمام شده.
کاربر مهمان : ساغر سلی

این کتاب عالیه پیشنهاد میکنم بخونیدش

کاربر مهمان : دنیا زاهدی

عالیییییییی

کاربر مهمان : بهراد

با سلام . من در جواب به این خانم باید بگویم این کتاب کتاب بسیار خوبی است و نویسنده نباید درباره ی نوشتن کتابش با شما مشورت کند و اگر شما با حرف های توی کتاب مشکل دارید نباید این کتاب را بخوانید با تشکر از انتشارات خوب هوپا

کاربر مهمان : احسان

سلام . لطفا به خانم نسرین نوش امینی بگویی وزوزه جادو ۲ را هم بنویسد

کاربر مهمان : مریم

کتاب مزخرفیه نمی دونم چرا هر کسی توی ایران فکر می کنه می تونه نویسنده باشه. کتاب به شدت بدی هست، توش هر کلمه زشتی رو می شه پیدا کرد. پدر به دخترش حرف زشت می زنه، نامادری که مثل همه کتابهای نویسنده های داخلی بدترین فرد دنیاست و به شکل مسخره آمیزی دیوانه می شه. نویسنده هر چی از طرف خودش دوست داشته توی کتاب آورده. تکه کلام یک بازیگر، هر چی توی مترو دیده و همه چیز به شدت مصنوعی. به خواننده ها پیشنهاد می کنم این کتابها رو بخوانند( درخت دروغ، لرد سیاه یا ارباب تاریکی، اقیانوس انتهای جاده، آبشار یخ،پسری در برج، سکه ای از آسمان و کتاب کنسرو غول که نویسندش ایرانی هست). نویسنده ها باید بدانند که یک کتاب فکر خواننده رو می سازه و می تونه باور اون و حتی نحوه حرف زدن اون رو تغییر بده پس اگر توی کتاب فحش بده یعنی داره به خواننده این کار رو یاد می ده. نویسنده این کتاب فوق لیسانس ادبیات فارسی داره ولی بلد نیست از کلام درست استفاده کنه، به نظر من که خیلی مونده تا نویسنده بشه. اگر شما هم کتاب هایی رو که گفتم بخونيد بعد این کتاب رو بخونيد به راحتی متوجه حرفم می شید.

شما اگر به نظرتان نباید کلمه‌ی بدی توی کتاب باشد، چرا خودتان از کلمه‌هایی مثل «مزخرف» استفاده می‌کنید. دوست عزیز، ادبیات برای این نیست که به ما حرف‌زدن را یاد بدهد. ممکن است شخصیتی در داستان آدمی باشد که همه‌اش فحش می‌دهد، اگر آن آدم مثل یک آدم باادب حرف بزند که داستان آبکی و بیخود از آب درمی‌آید.
کاربر مهمان : احسان

سلام کتاب وزوزه جادو جلد 2 دارد؟؟؟

سلام. نه، همین یک جلد است.
کاربر مهمان : بهراد

سلام . می خواستم ببینم که شما چه کتاب های دیگری از خانم نسرین نوش امینی منتشر کرده اید .منتظر پاسخ شما هستم.

سلام. روی اسم خانم نسرین‌نوش امینی کلیک کنید (از آن بالا کنار عکس کتاب، یا این پایین تو قسمت پدیدآورندگان)، می‌رید تو صفحه‌ی ایشون و همه‌ی کتاب‌هایی رو که از ایشون منتشر کرده‌ایم می‌بینید.
کاربر مهمان : آیدا محمودیان

عالی

کاربر مهمان : پارمسی پنجی

سلام من پارمیس پنجی هستم 11 ساله از استان تهران این کتاب واقعا زیبا و غمگینه من خیلی خوشم اومد ممنون از خانوم نسرین نوش امینی

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی