مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وزوزه‌ جادو، مسافر ایستگاه سه‌و‌نیم

تصویرگر : مهسا منصوری
تعداد صفحات : 311
گروه سنی : ۸ تا ۱۴ سال
قیمت : 20000 تومان
دست کرد زیر کُتش و حسابی آنجا را گشت. چند ‌‌لحظه بعد یک قلم‌موی دسته‌بلند طلایی و براق توی دستش بود … مهتاب گفت: «اسمش چیه؟» آقای بلوط‌چیان چشم‌هایش را تنگ کرد و گفت: «اسمِ کی؟» مهتاب گفت: «اسم همون دوستم که می‌گید این رو برام فرستاده.»

-‌ آهان! اسمِ آن دوست را می‌گویید!

مهتاب ذوق‌زده گفت: «اسمش بِهدونه نیست؟ آخه اون هم مثل شما یه سنجابه!»

آقای بلوط‌چیان یک‌دفعه کلافه شد، دست به پیشانی‌اش کشید و عرقش را پاک کرد:

-‌ ای وای! چقدر هوا گرم و طاقت‌فَرسا چُده. می‌چَوَد لطفاً برای من یک لیوان چَربَتِ خنک بیاورید؟

بیشتر بدانید!
کی می‌تواند احساس دختری را که زنبور لای موهای وزوزی‌اش گیر می‌کند بفهمد؟ یک دختر مووِزوِزی که توی دنیا فقط یک دوست دارد. دوستی که هنوز نیامده، گم می‌شود.

این کتاب، داستان یک دختر مووزوزی، یک پسر باهوش، یک «پری» که معلوم نیست بداخلاق است یا خوش‌اخلاق، یک کبوتر پاپری چکمه‌پوش، یک سنجاب گنده‌ی دوره‌گرد، یک خرمگس احساساتی و سه تا سگ خرابه‌نشین است.

همه‌چیز با پیدا شدن «بهدونه»ی خجالتی شروع می‌شود:

سنجابی که آمده تا زندگی «مهتاب» را قشنگ کند.

اما آن‌ها که می‌گویند مهتاب جادوگر است، بهدونه را ازش می‌گیرند…

پدید آورندگان
نسرین‌نوش امینی
نسرین‌نوش امینی
کوچولو که بودم، همیشه آرزو داشتم از نوک یه فانوس دریایی آویزون پای یه لک‌لک بشم و پر بگیرم. دلم می‌خواست تهِ اقیانوس همسایه‌ی یه ماهی قرمز خط‌خط‌دار بشم. آرزو داشتم قدم اون‌قدر بلند بشه که کله‌م از وسط ابرها بزنه بیرون، روزی یه کاسه ابر بخورم، توی اتاقم یه آسمون سورمه‌ای واسه خودِ خودم داشته باشم، به‌جای فرش، کفِ اتاقم از چمن باشه و شب‌های امتحان زیر نورِ کرم شب‌تاب درس بخونم. دلم می‌خواست صندلی اتاقم بوی اونی رو که دوستش دارم، تا همیشه‌ی همیشه توی خودش نگه داره. توی دنیای ‌راستکیِ آدم‌ها رسیدن به این آرزوها سخته. ولی توی دنیای خال‌خالی قصه‌ها به آرزوهای گنده‌تر از این هم می‌شه رسید، اینه که آخرین آرزوم شد نویسنده شدن! *** نسرین‌نوش امینی، نویسنده، مترجم و ویراستار است. کارشناسی ارشد زبان‌و‌ادبیات فارسی خوانده. به‌خاطر کتاب کارت دعوت داری موش‌موشک؟ برگزیده‌ی اولین کارگاه خلق کتاب تصویری و برنده‌ی نشان پنج‌ستاره از شورای کتاب کودک و چهار لاک‌پشت پرنده شد. رمان بابابزرگ کله‌پشمکی و صورتی من او یکی از برندگان جشنواره‌ی پرنده‌ی آبی بود و داستان هندوانه‌ی بنفش او داستانِ برتر انجمن نویسندگان. کتک‌خور سلطنتی و کوهستان شارلاتان نام کتاب‌های دیگری است که از همین نویسنده و مترجم در نشر هوپا منتشر شده است.
مهسا منصوری
مهسا منصوری
مهسا منصوری، سال 1360 در تهران متولد شد. از همان کودکی طراحی می‌کرد و کتاب بخش مهمی از زندگی‌اش بود، به‌ويژه کتاب‌های تصویری که همیشه شیفته و شیدایشان بود. پس از اتمام تحصيلاتش در رشته‌ی نقاشی هنرهاى زيبا، هنوز روح تشنه‌اش سیراب نشده بود و در مقطع کارشناسی ارشد همان دانشگاه در رشته‌ی تصویرگری تحصیلاتش را ادامه داد. از همان سال اول تحصیل فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و مجموعه‌ی چهارجلدی ترانه بازی‌های ایران را تصویرگری کرد. او تلاش مي‌كند سهمی در بالا بردن کیفیت کتاب‌های کودکان داشته باشد. به عقيده‌ی او، کودکان حق دارند كتاب‌هاى با‌كيفيت بخوانند وتصویرهای خوب ببینند. جادوگر بیکار، ماهی‌سیاه کوچولو، قصه‌های صمد بهرنگی ۳، پسر نان و نمک، آدم‌برفی و گل سرخ کتاب‌هایی هستند که مهسا منصوری تصویرگری آن‌ها را به عهده داشته است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : احسان

سلام کتاب وزوزه جادو جلد 2 دارد؟؟؟

سلام. نه، همین یک جلد است.
کاربر مهمان : بهراد

سلام . می خواستم ببینم که شما چه کتاب های دیگری از خانم نسرین نوش امینی منتشر کرده اید .منتظر پاسخ شما هستم.

سلام. روی اسم خانم نسرین‌نوش امینی کلیک کنید (از آن بالا کنار عکس کتاب، یا این پایین تو قسمت پدیدآورندگان)، می‌رید تو صفحه‌ی ایشون و همه‌ی کتاب‌هایی رو که از ایشون منتشر کرده‌ایم می‌بینید.
کاربر مهمان : آیدا محمودیان

عالی

کاربر مهمان : پارمسی پنجی

سلام من پارمیس پنجی هستم 11 ساله از استان تهران این کتاب واقعا زیبا و غمگینه من خیلی خوشم اومد ممنون از خانوم نسرین نوش امینی

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی