انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وحشت در دبستان شومیان ۳/ زنگ تفریح در جنگل

نویسنده : جک شابرت
تصویرگر : سام ریکس
مترجم : مونا توحیدی
تعداد صفحات : 104
گروه سنی : ۸ تا ۱۱ سال
از مجموعه‌ی : وحشت در دبستان شومیان
قیمت : 20000 تومان
سام، آنتونیو و لوسی خبر داشتند مدرسه‌شان زنده است، ولی انتظار این یکی را نداشتند! وقتی جنگلِ پشت مدرسه جلوی چشمشان جان گرفت، واقعاً شوکه شدند. آیا قدرت عجیب‌وغریبِ شایرون شومیان بیرون از مدرسه هم اثر می‌کند؟

شاید مدرسه هنوز جای امن‌تری از جنگل باشد، به‌شرط آنکه بتوانند از هزارتوی علف‌های وحشی بگذرند و در چنگ قلعه‌ی غول‌پیکر زمینِ بازی نیفتند. آیا این سه دوست می‌توانند از دست شایرون فرار کنند؟

پدید آورندگان
جک شابرت
جک شابرت
جک شابرت خودش هم زمانی در دبستان جوشوآ ايتون، در ايالت ماساچوست آمريکا، مأمور انتظامات بود. اما مدرسه‌شان، برخلاف مدرسه‌ی شوميان، يک موجود زنده نبود. تجربه‌ی جک هم، مثل تجربه‌ی سام، قهرمان مدرسه‌ی شوميان، هيجان‌انگيز از کار درنيامد، و البته به ترسناکی آن هم نبود! جک اين روزها هم مأمور انتظامات است. البته نه در مدرسه، در يک ساختمان ديگر: يک آپارتمان قديمی و عجيب در نيويورک که به آن می‌گويد خانه. روزها کارش اين است: بازی‌های کامپيوتری، خوردن هله‌هوله و خواندن کتاب‌های کميک. و شب‌ها: راه‌رفتن در راهروها و انتظارکشيدن برای اينکه آپارتمان هر لحظه جان بگيرد.
سام ریکس
سام ریکس
سام ریکس هم زمانی به يک مدرسه‌ی جن‌زده می‌رفت، اما هيچ‌وقت مأمورِ انتظامات نشد. تا جايي که يادش است، مدرسه هيچ‌وقت هوس نکرد او را بخورد. سام از دانشگاه بالتيمور مدرک کارشناسی ارشدِ هنر گرفت. اين روزها در يک مؤسسه‌ی هنری، در شهرِ سَلت‌لِيک، تصويرسازی و طراحی درس می‌دهد و در خانه‌ی غيرِ آدم‌خوارش برای قصه‌های عجيب‌وغريب تصويرگری می‌کند.
مونا توحیدی
مونا توحیدی
مونا توحیدی مثل همه‌ی آدم‌ها در یک روزی از یک سالی ناغافل به این دنیا آمد. از سی سال اول زندگی‌اش اطلاعات دقیقی در دست نیست؛ تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که اگرچه بچه‌درسخوان بود، همیشه از مدرسه بدش می‌آمد. کابوسش هم این بود که تا آخر عمرش مجبور شود به مدرسه برود، اما بالاخره بزرگ شد و هیولای مدرسه دست از سرش برداشت. البته توی این چند ماهی که مجموعه‌ی وحشت در دبستان شومیان را ترجمه می‌کرد، یکی دو باری دلش برای مدرسه و ماجراهایش تنگ شد و ته دلش آرزو کرد دوباره به مدرسه برگردد؛ البته فقط برای چند روز.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : آیلا زینال نژاد

بچه ها من فقط جلد اولش رو خوندم خیلی جذاب بود حیف که تو شهر ما مرکز فروش نداره خیلی ناراحتم....😪😪😪

سلام دوست خوبمون. اینترنتی هم می‌تونید از سایت هوپا مارکت این کتاب رو تهیه کنید.
کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

سلام هوپا من تازه از شما یکسری کتاب خریدم و بزودی بازم قراره بخرم دوتا سوال دارم 1 - چرا وقتی میزنم رو خرید اینترنتی سرنخ های چوب کبریتی نمیاد 2 - فیزلبرت استامپ 3 کی میاد

سلام. ممنون که گفتید. اصلاحش کردیم (سرنخ‌های چوب‌کبریتی). فیزلبرت استامپ ۳ رو امیدواریم تو آبان بیاد.
کاربر مهمان : دست پا چلفتی

سلام چرا کتاب لوتاپیترمن 6 رو که یک روزم نشد امد در بخش در راهند سریع چاپ کردید اما وحشت در دبستان شومیان 3 و پرسش های خیلی مهم 1 رو هنوز نیوردید ممنونم

سلام. به دلیل بعضی از مشکلات چاپ و پخش، کتاب‌ها ممکنه به ترتیبی که اسمشون می‌آد توی بخش «در راهند»، به همون ترتیب توی بازار نیان. امیدوارم اون‌ها هم زودی بیان.
کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

و فیزلبرت استامپ 3 هم سریع چاپ کنید . بازم ممنون

کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

سلام هوپا خیلی خوشحالم که انقدر داری پیشرفت میکنی سوالی که ذهن من را درگیر کرده بود و خواستم با شما مطرح کنم سوال من اینه که من امروز توی سایت کتابم کو بودم و اونجا بیشتر کتاب های بزودی تون رو دیدم که شده بود ناموجود . این یعنی فروشش شروع شده یا نشونه اینه که بزودی میاد ؟؟؟؟؟ و اگه جوابتون به زودی است چرا نزده بزودی ؟؟؟؟؟؟ اونجا زده بود ناموجود و منم یک لحظه از خودم ناامید شدم . اما بعد این سوال به ذهنم رسید . اگه جوابم رو بدید ممنون میشم بازم ممنون از بهترین نشر دنیا : هوپا آهان راستی پسر داییم دو سالش است از چند صفحه از کتاب ببین از کتاب های : داسی دایناسی ، افسانه غول دست کج ، اردک های بنفش خوشش اومد . اگه میشه با اونایی که تو پیام قبلیم توی قسمت نظر های ته جدولی ها 6 نوشتم سریع اینا رو چاپ کنید . اگه میشه جوابم رو بدید . ممنون

سلام دوست خوبمون. اون‌هایی که هنوز نیومده یا تموم شده رو می‌زنن ناموجود. این کتاب‌هایی که توی بخش «در راهند» هستند هنوز نیومدند.
کاربر مهمان : پارمیدا 11

سلام من پارمیدام و 11 سالمه چون این کتاب برای 8 تا 11 ساله و من داره 11 سالم تموم میشه نخونمش؟

سلام. بهترین کسی که می‌تونه تشخیص بده خودتونید. بهتره چند صفحه از کتاب رو بخونید، اگر دوستش داشتید براتون مناسبه.
کاربر مهمان : پارمیدا 11

هوپا من خیلی از دست شما ناراحتم یه کتاب رو توی در راهند می گذارید بعدش 10ماه بعدما میتونیم بخریم خب شما نذاریدش تو در راهند 1 ما قبلش بذارید نه 10 ماه قبل😠😠😠😠😠😠

ده ماه که دیگه نگذشته. این‌قدر ناراحت نباشید.
کاربر مهمان : مبینا

این کتاب ماجراش چی هست؟

موضوعش درباره‌ی مدرسه‌ایه که سازنده‌اش با یک نقشه‌ی شیطانی خودش رو به اون مدرسه تبدیل کرده تا همیشه زنده بمونه و از دانش‌آموزهاش تغذیه می‌کنه. حالا سه مأمور انتظامات مدرسه می‌خوان باهاش بجنگند.
کاربر مهمان : فاطمه

سلام یک سوال داشتم این مجموعه چند تا است و برنده ی جایزه ای هم شده

سلام. ده جلده. نمی‌دونیم جایزه‌ای برده یا نه.
کاربر مهمان : مهتا عابدین زاده

سلام این کتاب در چه زمانی عرضه میگردد؟

سلام. امیدواریم تا پایان مرداد بیاد.
کاربر مهمان : Ssssss

سلام هوپا،من ۱۱ سالمه .آیا این مجموعه برای من ترسناک هست؟؟🤔🤔🤔

سلام. به خودتون ربط داره، برای بعضی‌ها ترسناکه برای بعضی‌ها نیست. بهتره چند صفحه‌اش رو خودتون بخونید و ببینید براتون مناسبه یا نه.
کاربر مهمان : درسا

ایول 😍😍😍😍😍

کاربر مهمان : مهتا عابدین زاده

سلام آیاکتاب وحشت دردبستان شومیان سه وچهار دراسایت کتابم کو هست ؟ ممنون

سلام. نه هنوز، چون هنوز پخش نشده.