انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وحشت در دبستان شومیان ۳/ زنگ تفریح در جنگل

نویسنده : جک شابرت
تصویرگر : سام ریکس
مترجم : مونا توحیدی
تعداد صفحات : 104
گروه سنی : ۸ تا ۱۱ سال
از مجموعه‌ی : وحشت در دبستان شومیان
قیمت : 20000 تومان
سام، آنتونیو و لوسی خبر داشتند مدرسه‌شان زنده است، ولی انتظار این یکی را نداشتند! وقتی جنگلِ پشت مدرسه جلوی چشمشان جان گرفت، واقعاً شوکه شدند. آیا قدرت عجیب‌وغریبِ شایرون شومیان بیرون از مدرسه هم اثر می‌کند؟

شاید مدرسه هنوز جای امن‌تری از جنگل باشد، به‌شرط آنکه بتوانند از هزارتوی علف‌های وحشی بگذرند و در چنگ قلعه‌ی غول‌پیکر زمینِ بازی نیفتند. آیا این سه دوست می‌توانند از دست شایرون فرار کنند؟

پدید آورندگان
جک شابرت
جک شابرت
جک شابرت خودش هم زمانی در دبستان جوشوآ ايتون، در ايالت ماساچوست آمريکا، مأمور انتظامات بود. اما مدرسه‌شان، برخلاف مدرسه‌ی شوميان، يک موجود زنده نبود. تجربه‌ی جک هم، مثل تجربه‌ی سام، قهرمان مدرسه‌ی شوميان، هيجان‌انگيز از کار درنيامد، و البته به ترسناکی آن هم نبود! جک اين روزها هم مأمور انتظامات است. البته نه در مدرسه، در يک ساختمان ديگر: يک آپارتمان قديمی و عجيب در نيويورک که به آن می‌گويد خانه. روزها کارش اين است: بازی‌های کامپيوتری، خوردن هله‌هوله و خواندن کتاب‌های کميک. و شب‌ها: راه‌رفتن در راهروها و انتظارکشيدن برای اينکه آپارتمان هر لحظه جان بگيرد.
سام ریکس
سام ریکس
سام ریکس هم زمانی به يک مدرسه‌ی جن‌زده می‌رفت، اما هيچ‌وقت مأمورِ انتظامات نشد. تا جايي که يادش است، مدرسه هيچ‌وقت هوس نکرد او را بخورد. سام از دانشگاه بالتيمور مدرک کارشناسی ارشدِ هنر گرفت. اين روزها در يک مؤسسه‌ی هنری، در شهرِ سَلت‌لِيک، تصويرسازی و طراحی درس می‌دهد و در خانه‌ی غيرِ آدم‌خوارش برای قصه‌های عجيب‌وغريب تصويرگری می‌کند.
مونا توحیدی
مونا توحیدی
مونا توحیدی مثل همه‌ی آدم‌ها در یک روزی از یک سالی ناغافل به این دنیا آمد. از سی سال اول زندگی‌اش اطلاعات دقیقی در دست نیست؛ تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که اگرچه بچه‌درسخوان بود، همیشه از مدرسه بدش می‌آمد. کابوسش هم این بود که تا آخر عمرش مجبور شود به مدرسه برود، اما بالاخره بزرگ شد و هیولای مدرسه دست از سرش برداشت. البته توی این چند ماهی که مجموعه‌ی وحشت در دبستان شومیان را ترجمه می‌کرد، یکی دو باری دلش برای مدرسه و ماجراهایش تنگ شد و ته دلش آرزو کرد دوباره به مدرسه برگردد؛ البته فقط برای چند روز.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : مبینا

این کتاب ماجراش چی هست؟

موضوعش درباره‌ی مدرسه‌ایه که سازنده‌اش با یک نقشه‌ی شیطانی خودش رو به اون مدرسه تبدیل کرده تا همیشه زنده بمونه و از دانش‌آموزهاش تغذیه می‌کنه. حالا سه مأمور انتظامات مدرسه می‌خوان باهاش بجنگند.
کاربر مهمان : فاطمه

سلام یک سوال داشتم این مجموعه چند تا است و برنده ی جایزه ای هم شده

سلام. ده جلده. نمی‌دونیم جایزه‌ای برده یا نه.
کاربر مهمان : مهتا عابدین زاده

سلام این کتاب در چه زمانی عرضه میگردد؟

سلام. امیدواریم تا پایان مرداد بیاد.
کاربر مهمان : Ssssss

سلام هوپا،من ۱۱ سالمه .آیا این مجموعه برای من ترسناک هست؟؟🤔🤔🤔

سلام. به خودتون ربط داره، برای بعضی‌ها ترسناکه برای بعضی‌ها نیست. بهتره چند صفحه‌اش رو خودتون بخونید و ببینید براتون مناسبه یا نه.
کاربر مهمان : درسا

ایول 😍😍😍😍😍

کاربر مهمان : مهتا عابدین زاده

سلام آیاکتاب وحشت دردبستان شومیان سه وچهار دراسایت کتابم کو هست ؟ ممنون

سلام. نه هنوز، چون هنوز پخش نشده.