انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وحشت در دبستان شومیان ۲/ کمد آدم خوار!

نویسنده : جک شابرت
تصویرگر : سام ریکس
مترجم : مونا توحیدی
تعداد صفحات : 104
گروه سنی : ۸ تا ۱۱ سال
از مجموعه‌ی : وحشت در دبستان شومیان
قیمت : 18000 تومان
سام دنبالِ دوست‌هایش می‌دوید، اما حسِ بدی داشت. انگار چیزی به دلش چنگ می‌انداخت. از وقتی مأمورِ انتظامات شده بود، چیزهایی را حس می‌کرد که بقیه‌ی دانش‌آموز‌ها نمی‌توانستند بفهمند. وقتی چیزی در دبستانِ ایری سر جایش نبود، می‌توانست آن را حس کند. و درست در همین لحظه، به دلش افتاده بود اتفاقِ خیلی بدی در راه است.
بیشتر بدانید!
دبستان شومیان یک موجود زنده است! و این وظیفه‌ی مأمور انتظامات مدرسه، یعنی سام گریوز است که از جان بچه‌ها در برابر مدرسه محافظت کند. دوست‌های صمیمی‌اش، آنتونیو و لوسی، می‌خواهند به او کمک کنند، اما یک‌دفعه کمُدی لوسی را می‌خورد!

سام و آنتونیو به کمکش می‌روند، ولی در اعماق این مدرسه‌ی ترسناک گیر می‌افتند! آیا آنتونیو و سام به موقع لوسی را پیدا می‌کنند؟ راز بزرگ مدرسه چیست؟ بچه‌ها قرار بود چه رازی را کشف کنند که این‌طور در تله افتاده‌اند؟

پدید آورندگان
جک شابرت
جک شابرت
جک شابرت خودش هم زمانی در دبستان جوشوآ ايتون، در ايالت ماساچوست آمريکا، مأمور انتظامات بود. اما مدرسه‌شان، برخلاف مدرسه‌ی شوميان، يک موجود زنده نبود. تجربه‌ی جک هم، مثل تجربه‌ی سام، قهرمان مدرسه‌ی شوميان، هيجان‌انگيز از کار درنيامد، و البته به ترسناکی آن هم نبود! جک اين روزها هم مأمور انتظامات است. البته نه در مدرسه، در يک ساختمان ديگر: يک آپارتمان قديمی و عجيب در نيويورک که به آن می‌گويد خانه. روزها کارش اين است: بازی‌های کامپيوتری، خوردن هله‌هوله و خواندن کتاب‌های کميک. و شب‌ها: راه‌رفتن در راهروها و انتظارکشيدن برای اينکه آپارتمان هر لحظه جان بگيرد.
سام ریکس
سام ریکس
سام ریکس هم زمانی به يک مدرسه‌ی جن‌زده می‌رفت، اما هيچ‌وقت مأمورِ انتظامات نشد. تا جايي که يادش است، مدرسه هيچ‌وقت هوس نکرد او را بخورد. سام از دانشگاه بالتيمور مدرک کارشناسی ارشدِ هنر گرفت. اين روزها در يک مؤسسه‌ی هنری، در شهرِ سَلت‌لِيک، تصويرسازی و طراحی درس می‌دهد و در خانه‌ی غيرِ آدم‌خوارش برای قصه‌های عجيب‌وغريب تصويرگری می‌کند.
مونا توحیدی
مونا توحیدی
مونا توحیدی مثل همه‌ی آدم‌ها در یک روزی از یک سالی ناغافل به این دنیا آمد. از سی سال اول زندگی‌اش اطلاعات دقیقی در دست نیست؛ تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که اگرچه بچه‌درسخوان بود، همیشه از مدرسه بدش می‌آمد. کابوسش هم این بود که تا آخر عمرش مجبور شود به مدرسه برود، اما بالاخره بزرگ شد و هیولای مدرسه دست از سرش برداشت. البته توی این چند ماهی که مجموعه‌ی وحشت در دبستان شومیان را ترجمه می‌کرد، یکی دو باری دلش برای مدرسه و ماجراهایش تنگ شد و ته دلش آرزو کرد دوباره به مدرسه برگردد؛ البته فقط برای چند روز.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : کیان

سلام هوپا این مجموعه چند جلدی هستش

سلام دوست خوبمون. این مجموعه 10جلدیه.
کاربر مهمان : سید علی اکبر موسوی زاده

من عاشق کتاب های هوپا هستم از مدیریت هوپا خواهش میکنم که قیمت کتاب هارا کم کنند که یکی مثل من که خوره کتاب است بتواند کتاب هارا بخرد

کاربر مهمان : ماهور

هورا😄

کاربر مهمان : ملانیا

لطفا موجود کنید

چشم. به سایت کتابم‌کو گفتیم.
کاربر مهمان : ماهور کاید

کی جلد سه میاد؟ من آخه تو اینترنت سرچ کردم اومد جلد سه فکر کنم در مورد یه آزمایشگاه بود

جلد سه و چهار به‌زودی با هم می‌آید (فکر کنیم در ماه مرداد).
کاربر مهمان : محمد جواد خشت چین

میشه بگید شما در دزفول چند کتاب فروشی هوپادارید یا نمایندگی هم دارید

نمایندگی مستقیم نداریم، ولی کتاب‌فروشی‌هایی هستند که کتاب‌های ما را می‌فروشند. از منوی بالای صفحه وارد بخش «مراکز فروش» بشوید، اسم استان و شهرتان را انتخاب کنید، فهرست کتاب‌فروشی‌ها با آدرس و تلفنشان می‌آید.
کاربر مهمان : محمد جواد خشت چین

عالیه فقط شما می تونید زمان امدن خرید رو بگید چندروز طول میکشه

اگر در تهران باشید، حداکثر ۲۴ ساعت کاری و در شهرهای دیگر با پست سفارشی ۵ تا ۷ روز کاری و با پست پیشتاز ۳ تا ۴ روز کاری.
کاربر مهمان : امین مرتضوی

این کتاب کلا چند جلد است و تا چه زمانی تمام جلدهای آن چاپ می شود؟

کلاً ده جلد است. درباره‌ی زمان چاپ بقیه‌ی جلدها به دلیل شرایط کشور نمی‌توانیم زمانی مشخص کنیم.
کاربر مهمان : سینا جاهدی

سلام.جلد 3 کی میاید؟

سلام. قرار بود ال پایان سال ۹۸ منتشر بشود که متأسفانه با توجه به کرونا و شرایط کشور زمان چاپش نامشخص شده!
کاربر مهمان : رها فلاح

من خیلی کتاب هاتون رو دوست دارم ولی بهتره که اونجا که نوشتین چند صفحه از کتاب رو ببین رو برداریمن و به جاش بزارین ،کتاب را کامل آنلاین بخوان..... چون ما که خداروشکر وضع مالی مون خوبه ولی ممکنه یه بچه که خیلی کتابخون هست بودجه ی کافی برای خرید کتاب نداشته باشه...

راستش نمی‌شود، چون اگر قرار باشد ما کتاب‌ها را رایگان بدهیم دیگر پولی برای ادامه‌ی کار نداریم. راستش وظیفه‌ی دولت است که با گسترش کتاب‌خانه‌ها و تجهیز آن‌ها کتاب‌ها را بیشتر در دسترس همه با هر بودجه‌ای بگذارد. ما هم تا به حال بسیار به کتاب‌خانه‌های عمومی کمک کرده‌ایم و خواهیم کرد.
کاربر مهمان : علیرضا پورسلطانی

خیلیییییییییییییییییییییییییییی خووووووبب

کاربر مهمان : پارمیدا وزان

این مجموعه چند جلد است؟ اسم انگلیسی این کتاب را می دانید؟

ده جلد است. اسم انگلیسی‌اش هم این است: Eerie Elementary
کاربر مهمان : کتابخون

لطفا جایی که اسم کتاب‌ها و خلاصه شون هست عکس کتاب رو هم بگزارید که ما عکس جلد کتابو همونجا ببینیم نه اینکه روشونو بزنیم و بیایم ایجا عکس جلد کتاب رو ببینیم

متوجه منظورتان نشدیم. چون همه‌جا عکس کتاب همراه اسم و خلاصه‌ی کتاب با هم آمده‌اند.
کاربر مهمان : ویانا نصیری

جلد ۱و۲ باهم میان؟

بله. منتشر شده‌اند و در کتاب فروشی‌ها موجودند.