مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

وبلاگ خون‌آشام ۱/ طعم خون زیر دندان

نویسنده : پیت جانسون
مترجم : مریم فیاضی
تعداد صفحات : 248
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : وبلاگ خون‌آشام
قیمت : 29000 تومان
اسم من «مارکوس» است. تا شب جشن‌تولد سیزده‌سالگی‌ام، پسری معمولی بودم. تا اینکه مامان و بابایم راز بزرگ، وحشتناک و خانمان‌براندازی را برایم رو کردند! گفتند «نیمه‌خون‌آشام» هستند! و من هم به‌زودی به یک موجود «نیمه‌خون‌آشام» تبدیل می‌شوم. عجب کابوسی!
بیشتر بدانید!
اولش فکر کردم مامان و بابایم عقلشان را از دست داده‌اند یا سرِ کارم گذاشته‌اند. تا اینکه یک روز سروکله‌ی یک دندان نیشِ نوک‌تیز و براق توی دهانم پیدا شد. بوی خیلی بدی هم می‌دادم. بعد هم فهمیدم چه اشتیاق وحشتناکی به خون دوستم دارم! یکهو زندگی‌ام از این‌رو به آن‌رو شد. زندگی‌ام به گند کشیده شد. تازه فقط این نیست. پای «خون‌آشام‌ها» هم وسط است. برای خون‌آشام‌ها هیچ‌چیز خوش‌مزه‌تر از خون نیمه‌خون‌آشام‌ها نیست. مثل اینکه قرار است اوضاع خیلی خیلی خطرناک شود.
پدید آورندگان
مریم فیاضی
مریم فیاضی
ترتیب تولد توی خانواده‌ی پدری مریم این‌طوری است: دو تا خواهر بزرگ‌تر، مریم، یک خواهر کوچک‌ترِ ته‌تغاری. شاید برای همین است که همیشه برای داشتن جایگاهی خاص تلاش می‌کند. در دانشگاه تهران مدیریت صنعتی خوانده، اما همیشه دوست داشته آدم‌ها را دور خودش جمع کند و برایشان داستان بگوید. نمی‌داند اصلاً بزرگ شده یا نه. اما فکر می‌کند همان روزی که مامان شد، بزرگ هم شد. مامانِ دوتا پسر بازیگوش و باحال که نمی‌گذارند آب خوش راحت از گلوی مامانشان برود پایین، اما در عوضِ گرفتنِ این آرامش باعث شده‌اند مامانشان لذت‌بخش‌ترین حس دنیا را مزه‌مزه کند. به نظر خودش که تازه اول راه است و هنوز آن‌قدرها نویسنده و مترجم نیست. اما دلش خیلی روشن است. از تاریکی خوشش نمی‌آید، از تنهایی هم. عاشق کارهای داوطلبانه است و از کار اجباری بیزار. عاشق رنگ آبی، گل‌وگیاه، چایی، گوشواره و خرت‌وپرت‌های قدیمی است. وزن آب و مجموعه‌ی ماجراهای مگسی ویززز و سَرمگس کتاب‌های دیگری هستند که با ترجمه‌ی او در نشر هوپا منتشر شده است.
پیت جانسون
پیت جانسون
اولِ اولش توی رادیو منتقد فیلم بود و بعدها معلم شد. آن‌قدر با بچه‌ها سر‌و‌کله زد و تجربه‌های جالب به دست آورد که آخرش تصمیم گرفت برای بچه‌ها داستان بنویسد. بعدها هم حتی بعد از اینکه بیشتر از چهل تا کتاب برای بچه‌ها نوشت، ارتباطش را با بچه‌ها قطع نکرد و هنوز هم که هنوز است از وب‌سایتش حرف‌ها و نظرهای دوست‌های کوچولویش را می‌خواند. کتاب‌های پت جایزه‌های زیادی درو کرده، مثل: جایزه‌ی یانگ تلگراف و بریلینت بوک. کتاب‌های پت تا حالا به بیست‌و‌سه زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌اند. عقرب، پرونده‌ی سّری کارآگاه‌هنری و دستیارش تاشا ، خیالت تخت، من بچه شرم و مجموعه‌ی قصه‌های باپدرو‌مادر کتاب‌های دیگری هستند که از همین نویسنده در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : هوپایی

با سلام بر انتشارات باحال هوپا این کتاب محشره من دو تا کتاب از آقای پیت جانسون گرفتم و عاشقشون شدم دیگه چه کتابای ترسناکی دارید و اینکه آیا کتابی از آقای پیت جانسون در دست انتشار دارید با تشکر

سلام به شما دوست خوبمان. خیلی خوشحالیم که کتاب ها را دوست داشتید. برای گروه سنی نوجوان کتاب‌های «جویندگان مقبره» و «پسر زن جادوگر» هم لحظه‌های ترسناکی دارند، ولی بیشتر فانتزی‌اند تا ترسناک. از آقای پیت جانسون که کتاب زیاد منتشر کرده‌ایم، کتاب جدیدی از ایشان هم ترجمه‌اش تمام شده و داریم کارهای دیگرش را انجام می‌دهیم به نام «چگونه پدر خود را نجات دهیم؟».
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام ... کتاب بعدی پیت جانسون چیه و کی میاد ؟؟..

سلام. اسمش این است: «چگونه پدر خود را نجات دهیم؟». زمانش مشخص نیست، چون منتظر اجازه‌ی وزارت ارشادیم.
کاربر مهمان : سوفیا مومنی

سلام . این کتاب واقعا فوق العادس.اینقدر قشنگه که نمیشه توصیفش کرد.هوپا عاشقتم و ممنونم که کتاب هارو برای ما ترجمه میکنی.واقعا این کاتابا خوردنی هستن.

کاربر مهمان : کسری مرآتی

سلام. متوانید چند تا از کتاب های ترسناک رو که نویسنده هایشان ایرانی نیستند یعنی خارجی هستند رو بگید؟؟؟؟

سلام. ترسناک‌ترین مجموعه‌ای که ما چاپ کرده‌ایم همین «وبلاگ خون‌اشام» است. مجموعه‌ی «جویندگان مقبره» و کتاب «پسر زن جادوگر» هم لحظه‌های ترسناک دارند.
کاربر مهمان : رومینا مولودی

وای توروخدا یکی دیگه از این مجموعه بنویسید من عاشق این مجموعه ام

کاربر مهمان : کسری مراتی

سلام من دو جلد از کتاب وبلاگ خون آشام را دارم ولی من کل کتاب را نخواندم ولی تا همین جا خیلی کتاب قشنگی بود ممنون از پیت جانسون و نشر هوپا کسری مرآتی ۸ساله

کاربر مهمان : هلیا

این ۴ جلد عالی بود و مثل بقیه ی کتاب های شما خوردنیو من دوست داشتم که بیشتر ادامه پیدا میکرد کتاب های که به این کتاب شباهت دارند رو به من معرفی میکنید

این مجموعه ویژگی خاصی داشت که هم ترسناک بود و هم خنده‌دار. راستش شبیه این کتاب دیگری نداریم. ولی بقیه‌ی کتاب‌های پیت جانسون خنده‌دارند خیلی.
کاربر مهمان : ...

سلام..ببخشید میشه لطفا کتاب های ترسناک بیشتری منتشر کنید؟یعنی واقعا کتاب های واقعا ترسناک که خنده دار نباشن؟ممنون

سلام. چشم.
کاربر مهمان : انیسا

سلام هوپای عزیز چرا این کتاب شباهت بسیاری به کتاب خیابان وحشت دارد؟؟؟؟؟ولی در اصل عم نویسنده هاش فرق می کند هم فکر نمی کنم نویسنده های این کتاب از هم تقلید کرده باشند البته خیابان وحشت زودتر در ایران چاپ شده ، حالا نمیدانم شاید اقای پیت جانسون زودتر در خارج این کتاب را چاپ کرده باشند ممنون میشم زودتر جوابم را بدهید🤔🤔🤔

سلام. نمی‌دانیم. ما خودمان کتاب خیابان وحشت را نخوانده‌ایم و نمی‌توانیم پاسخ درستی به سؤال شما بدهیم.
کاربر مهمان : دیانا کتابخون

مثل دیگر کتابهای اقای جانسون لین هم عالی بود واقعا عالی مجبورت میکنه کتاب رو زمین نزاری. و برای کسانی که نگرانند این کتاب خیلی ترسناک باشه باید بگم من خودم اصلا اهل وحشت و ترس نیستم و از این مجموعه ها دوری میکنم اما این کتاب میشود گفت ترس و وحشتش احساس نمیشود و فقط به قدری است که هیجان در خواننده را بر انگیزد

کاربر مهمان : محمد

سلام میشه اسم کتاب های دیگه ای رو از این نویسنده که هنوز در هوپا چاپ نشده بگین

سلام. زیادند، بهتر است از سایت خودشان ببینید: www.petejohnsonauthor.com
کاربر مهمان : Sara_m

سلام. من چاپ دوم این کتاب رو خریدم اما اشتباه چاپ شده و جلد اول فقط جلدش مال جلد اوله و خود داستان مال جلد دومه. عنوانش "وبلاگ خوناشام 1 طعم خون زیر دندان" هست ولی صفحه اول نوشته وبلاگ خوناشام 2 باران جیغ بر جاده!". و من الان نمیدونم چیکار کنم و واقعا دوست دارم این کتاب رو بخونم :(

سلام. با دفتر نشر تماس بگیرید، راهنمایی‌تان می‌کنند: ۸۸۹۶۴۶۱۵
کاربر مهمان : وبلاگ خون اشام

ببخشید برای نمایشگاه کتاب همدان هم بیاین من عاشق کتاباتونم

چشم. هر جا وزارت ارشاد نمایشگاه برگزار کند، ما هم شرکت می‌کنیم.
کاربر مهمان : وبلاگ خون اشام

دیگه کتاب ترسناک ندارین ؟؟؟ دوست دارم مجموعه باشه مثل خیابان وحشت (خیابان جیغ) یا. وبلاگ خون اشام . اگه داشتین بگین ممنون

مجموعه‌ی «جویندگان مقبره» و کتاب «نفرین گربه» هم ترسناکند.
کاربر مهمان : وبلاگ خون اشام

عاشق این کتابم همشو خوندم واقعا پیشنهاد میکنم

کاربر مهمان : بهار ناز

سلام هوپا ! عیدی هاتون به دستم رسید ☆ خیلی ممنون به خاطر این پست سریع و این کتاب های عالی ♡. شما بهترین ناشر هستین . شک نداشته باشید. راستی نمایشگاه توی شیراز ( منظورم مراکز فروش نیست) کجاست ؟

سلام. خیلی خوشحالیم که دوستشون داشتید. نمایشگاه شیراز معمولاً پاییز برگزار می‌شود و مکانش هم همان موقع اعلام می‌شود.
کاربر مهمان : ب.ب.

سلام هوپا چند تا سوال داشتم: این مجموعه کلا چند جلده؟؟؟ 2 ترسناکه؟؟؟ چقدر چاپ شده؟؟؟؟ و اینکه چون من جدیدا کتابر گرفتم مامانم نمی ذاره کتاب جدید بخرم. یک سوال. این کتاب کی دوباره چاپ می شه؟؟؟ اخه می ترسم کتابفروشی های شاهرود تموم کنن. متظر جوابم ممنون هوپا!!!

سلام. کلاً ۴ جلد است و ترسناک است. هر وقت تمام شود، دوباره چاپ می‌کنیم. نگران نباشید.
کاربر مهمان : ب.ب.

سلام. من سه یا چهار ماه دیگه 10 ساله می شم. والا زیاد کتاب ترسناک از هوپا ندارم. دوستم 7 ماه ازم بزرگ تره. این کتاب رو خوند و خوشش اومد. منو اون نظر هامون عین همه. البته من می خواستم کمی هم از شما کمک بگیرم هوپا جان. این کتاب رو بگیرم؟؟؟ لطفا جواب بدید. 0( یک دنیا ممنون)

ببینید این گروه سنی که ما می‌نویسیم حدودی و براساس شناخت از بچه‌های معمولی است. ممکن است یکی زودتر کتاب‌خوان شده باشد و کتاب‌های بزرگ‌تر از هم‌سن‌هایش بخواند، ممکن است یکی دوست داشته باشد کتاب‌های کوچک‌تر از هم‌سن‌هایش بخواند. بهترین کار این است که چند صفحه از کتاب را بخوانید و اگر آن را دوست داشتید، یعنی توانسته با شما ارتباط برقرار کند.
کاربر مهمان : پرنیا

به جز این کتاب هایی کا هم خنده دار باشن هم ترسناک چی دارین؟

فعلاً نداریم، به زودی کتاب‌های دیگری چاپ خواهیم کرد.
کاربر مهمان : بهار ناز. ممنون میشم پاسخ بدید

من این کتاب رو سفارش دادم ولی ما تو یه محله ای توی شیراز هستیم و شیراز سیل داره میاد ممکنه به خاطر این سیل کتاب من به دستم نرسه؟ البته من تو خودِ شیراز نیستم. من واقعا میخوام این کتاب سریع تر به دستم برسه.

اگر اینترنتی خریده‌اید، با پشتیبانی ان تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنند: ۰۲۱۸۸۹۹۶۳۱۶
کاربر مهمان : بهار ناز

به نظرم کتاب و وسایل هوپایی که در بسته نوروزی گذاشته اید بسیار کم است. نمی شود تعداد آن ها را زیاد تر کنید ؟!

امسال که دیگر اضافه نمی‌شود، چون برایش برنامه‌ریزی کرده‌ایم. ان‌شاءاالله سال‌های بعد.
کاربر مهمان : فرزانه

این کتاب قیمت نسبتاً مناسبی دارد ولی هزینه ی پست آن بسیار بالا است . چرا؟!

هزینه‌ی پست به اداره‌ی پست ربط دارد و از طرف ما تعیین نمی‌شود. البته اگر پست پیشتاز را انتخاب نکنید و پست سفارشی را انتخاب کنید قیمت آن کم‌تر می‌شود. همچنین اگر سفارشتان از مقداری بیشتر شود، احتمالاً هزینه‌ی پستتان صفر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با خود سایت کتابم‌کو که فروش اینترنتی کتاب‌های هوپا را به آن‌ها سپرده‌ایم تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۹۹۶۳۱۶
کاربر مهمان : بهار ناز

این کتاب از زمان سفارش چند روز طول میکشد که به دست ما برسد؟؟

اگر اینترنتی خریده‌اید، با پشتیبانی ان تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنند: ۰۲۱۸۸۹۹۶۳۱۶
کاربر مهمان : vanis

سلام یک سوال داشتم نمیشه توی سایتتون کتابرو به صورت کامل خواند

سلام. نه، این پی‌دی‌اف ها برای نمونه است و برای آشنایی با حال و هوای کتاب. البته نسخه‌ی دیجیتال کامل بعضی از کتاب‌های ما در نرم‌افزار طاقچه هست.
کاربر مهمان : کامیار

سلام. یک درخواستی داشتم. لطفا کتاب قصه های سرزمین اشباح(حماسه ی دارن شان) را بررسی کنید که نویسنده کتاب هم اقای دارن شان هستن. با تشکر.

سلام. چشم، بررسی خواهیم کرد.
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام آیا مجموعه ی bug brother از آقای پیت جانسون رو دارید ترجمه می کنید؟؟؟

سلام. نه فعلاً توی برنامه‌مان نیست، ولی حالا که دوست دارید بررسی‌اش می‌کنیم.
کاربر مهمان : سارا

سلام خیلی خیلی خوبه من تعریفشو از همه شنیدم و می خوام بخرم..... راستی دیگه چه کتابی از اقای پیت جنسون رو دارین ترجمه می کنین؟؟؟...... ممنون....

سلام. ممنون از تعریفتون. از پیت جانسون این کتاب‌ها را تا الان چاپ کرده‌ایم: مجموعه‌های «قصه‌های با پدر و مادر» و «وبلاگ خون‌آشام»، کتاب‌های «خیالت تخت، من بچه شرم» و «عقرب». چند کتاب دیگر را داریم از ایشان ترجمه می‌کنیم که اولی‌شان اسمش این است: «نجات دادن پدر».
کاربر مهمان : Matin ajam

باسلام و عرض تشکر از شما همه ی جلد ها به هم ربط دارد

کاربر مهمان : rose-jk-blink-army

ببخشید اسم مجموعه the lunar chronicles را چی گزاشتید ؟؟؟؟و لطفا زودتر چاپش کنیدم من بی صبرانه منتظررم

هنوز اسمش مشخص نیست. برای چاپ سریع‌تر هم همه‌ی سعیمان را می‌کنیم.
کاربر مهمان : rose-jk-blink-army

ببخشید میتونم بپرسم مجموعه کتاب های the lunar chronicles را که گفتید چاپ میکنید کی پس منتشر میکنید ایا ترجه اش تمام شده ؟ و کی منتشر میشه؟؟؟؟؟/:

ترجمه‌ی جلد یکش تمام شده و داریم کارهای بعد از ترجمه را انجام می‌دهیم. زمان چاپش مشخص نیست هنوز.
کاربر مهمان : مهتاپروانه

کتاب های عالی و قیمت بالا

کاربر مهمان : طه همتي

ببخشيد ولي. يك. سوْال براي من پيش امد. اين كه. چرا ماركوس. در كتاب ميگويد. وبلاگم تورا به هيچ كس نشون نمي دم ولي. شما گفتيد كه. وبلاگ چيزي است كه. در. ديد عموم قرار ميگرد پس چرا. ماركوس اين. حرف را زد

وبلاگ معمولاً عمومی است و بقیه هم آن را می‌بینند. ولی بعضی از افراد به دلایل خاصی ممکن است وبلاگشان را خصوصی کنند و فقط خودشان و کسانی که به آن‌ها اطمینان دارند بتوانند ببینندش.
کاربر مهمان : ستایش نورمحمدی

من ترسناک دوست دارم ولی برای سن خودم راستش من ترسناک می خونم بعد خوابم نمی بره

کاربر مهمان : صالح

این کتاب خنده دار هم هست یا فقط ترسناکه؟

هم ترسناک است و هم خنده‌دار.
کاربر مهمان : ساینا سالاری

کی منتشر میشود به خواندنش علاقه دارم

از چهارشنبه ۲۱ آبان در کتاب‌فروشی‌هاست.
کاربر مهمان : سارا

چرا این کتاب و. کتاب نبرد سوسکی. را در مجمو عه ها نمی زارید

به زودی می‌گذاریم. چون هنوز منتشر نشده‌اند، نگذاشته‌ایم.
کاربر مهمان : سروش ابراهیمی

ایا این کتاب ترسناک است

بله، ترسناک است، البته کمی هم خنده‌دار است.
کاربر مهمان : ژیلوان محمدی

سلام چند صفحه دارد

سلام. بالای صفحه، کنار عکس کتاب‌ها معمولاً تعداد صفحه‌هایشان را می‌نویسیم. این کتاب ۲۴۸ صفحه است.
کاربر مهمان : ارین ممبینی

این کتاب چند جلد دارد و کی منتشر میشود و آیا تا جلد چهار منتشر میشود

چهار جلد دارد، تا وسط‌های ماه آبان هر ۴ جلدش منتشر می‌شود.
کاربر مهمان : نیما

این کتاب در چه ماهی می آید ؟

تا وسط‌های ماه آبان می‌آید.
کاربر مهمان : ۰

ببخشید معنی کلمه وبلاگ چیست ؟

وبلاگ سایتی است که یک نفر در اینترنت باز می‌کند و یادداشت‌های روزانه‌اش را در آن می‌نویسد تا بقیه هم بخوانند. یک‌جور دفتر خاطراتی اینترنتی است که بقیه هم می‌توانند بخوانند.
کاربر مهمان : ناشناس

ببخشید این کتاب تصویر هایش رنگی است ؟ یا سیاه و سفید است ؟ یا اصلا تصویر ندارد و مثل رمان است ؟

تصویر ندارد و مثل رمان است.
کاربر مهمان : A

لطفا پی دی اف‌ این کتاب را بگذارید لطفا

می‌گذاریم تا چند روز دیگه.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی