انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

هیولای خوش‌قلب

نویسنده : ماکس فلتویس
تصویرگر : ماکس فلتویس
تعداد صفحات : 64
گروه سنی : ۵ تا ۱۰ سال
قیمت : 20000 تومان
خیلی‌زود همه جمع شدند تا درباره‌ی سرنوشت هیولا نظر بدهند.

پروفسور بسیار دانا شیشه‌ی عینکش را پاک کرد و گفت: «این هیولا یک حیوان نادر است. حیف است که بمیرد!»

ژنرال که به پروفسور خیلی احترام می‌گذاشت فریاد زد: «این حیوان برای ارتش ما یک امتیاز بزرگ است! با قدرت هیولا می‌توانیم ارتش دشمن را شکست بدهیم. آتشی که هیولا از دهانش بیرون می‌دهد بیشتر از آتش‌پرت‌کن‌های ماست. من او را آموزش نظامی می‌دهم.»

بیشتر بدانید!
با یک هیولای بامزه که یک‌دفعه بیدار می‌شود و سر و کله‌اش در شهری آرام و بی دردسر پیدا می‌شود، چطورید؟ هیولایی که می‌آید تا همه‌چیز را به هم بریزد، داد همه را دربیاورد و همه را بترساند.

آیا این حیوان بزرگ واقعاً خیلی ترسناک است؟ یا ممکن است دوستانه در کنار مردم شهر زندگی کند؟

پدید آورندگان
ماکس فلتویس
ماکس فلتویس
ماکس فلتویس سال 1923 در شهر هاگ در ایالت بایرن متولد شد و در آکادمی هنرهای زیبای آرنهایم تحصیل کرد. او گرافیست، کاریکاتوریست، طراح و تصویرگر بود و جوایز زیادی گرفت. یکی از آن‌ها جایزه‌ی هانس کریستین اندرسن است. قورباغه و دوستانش شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های کتاب‌های تصویری این نویسنده هستند. ماکس فلتویس با انتشارات نوردزود یک قرارداد همکاری طولانی‌مدت بسته بود و در سال 2005 در سن هشتادسالگی درگذشت.
پريسا عباس‏‌زاده برازنده
پريسا عباس‏‌زاده برازنده
پريسا عباس‏زاده برازنده متولد 1355 است. در دو رشته‏ی مترجمی زبان آلمانی و مردم‏شناسی تحصیل کرده و به‌عنوان نویسنده، مترجم ادبی، ویراستار و روزنامه‏نگار با نشریه‌هایی مثل سروش کودکان، همشهری بچه‌ها، قلّک، رشد دانش‌آموز و ... همکاری می‌کند. همه‌چیز آن‌ بالا نوشته می‌شود، اولین داستان او برای کودکان است که در سال ۱۳۸۸ منتشر شده. تا‌به‌حال بیش از چهل کتاب و مقاله با ترجمه‌ی پریسا عباس‌زاده‌ برازنده به چاپ رسیده که بعضی از آن‌ها عبارتند از: خداحافظ پدر، شوخی‌های دریس، یک حرف خوب بزن و مجموعه‌داستان‌های فلسفی برای کودک و نوجوان.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی