مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

هیمالایا، غول قاتل

نویسنده : حدیث لزرغلامی
تعداد صفحات : 152
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۳ سال
قیمت : 25000 تومان
وقتی هیمالایا توی شهرِبازی شهرِ شلوغ و پُرزرق‌وبرقی که به آنجا سفر کرده بود، سوار ترن‌هوایی شد، توی پیچ آخر ترن، از ترس داد بلندی کشید. شکمش جلو آمد و به کمربندش فشار آورد. کمربند، اولش کمی شل شد و بعد ناگهان توی سرازیری از هم باز شد و هیمالایا با سرعتی باورنکردنی از آن بالا افتاد پایین. خیلی ماجرای افتضاحی بود. هیمالایا پرت شد روی زمین و دستش زخمی شد. اما ای‌کاش فقط همین بود...
بیشتر بدانید!
آیا غول این کتاب واقعاً قاتل است؟ چه کسی را کشته؟ آیا غول موجود خبیثی است یا ناخواسته این اتفاق برایش پیش آمده است؟

گاهی اتفاقی می‌تواند زندگی آدم را برای همیشه عوض کند. داستان پیچیده‌ی زندگی هر کدام از ما در «کلاه زندگی»مان بافته شده است!

هر کدام از ما همین‌که به دنیا می‌آییم «کلاه زندگی» خودمان را بر سرمان می‌گذاریم. کلاه زندگی هر کس هم یک‌جور متفاوتی است. معلوم نیست در کارگاه کلاه‌بافی زندگی، کلاه ما چه شکلی بافته شده است!

اگر می‌خواهید ارتباطِ داستان غولِ تنها و بدشانس با زندگی دختر خوش‌قلب و مغازه‌ای جادویی را که کلاه زندگی می‌فروشد بدانید، چاره‌ای ندارید جز اینکه کتاب را بخوانید!

پدید آورندگان
حدیث لزرغلامی
حدیث لزرغلامی
حدیث لزرغلامی، متولد مرداد 1360، نویسنده، شاعر، فیلمنامه‌نویس، عضو سه دوره‌ی هیأت‌مدیره‌ی انجمن نویسندگان کودک‌و‌نوجوان و دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی روزنامه‌نگاری از دانشگاه علامه‌طباطبایی است. از او بیش از بیست‌وپنج جلد کتاب داستان و شعر برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان منتشر شده که بعضی از آن‌ها قوقولی غوغول، مجموعه کتاب‌های دوستت دارم و اگر زن نبودم، قطار بودم هستند. اولین رمان کودکش، روبی، برنده‌ی لوح زرین و دیپلم افتخار از جشنواره‌ی کتاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد. او برای تلویزیون و سینما فیلمنامه می‌نویسد و این روزها سرپرستی نویسندگان انیمیشن گیگول (دایره‌المعارف انیمیشنی کودکان و نوجوانان) را به عهده دارد و در دفتر خدمات تخیلی مداد بنفش به تولید کتاب، انیمیشن و اپلیکیشن برای بچه‌ها مشغول است.
سارا صابری فومنی
سارا صابری فومنی
از وقتی یادم می‌آد تا الان، همیشه برام سخت بوده یک جا بشینم. همیشه وسط یک کاری یاد یک کار دیگه می‌افتم. شاید برای همینه که اول می‌خواستم نقاش بشم، بعدش مهندس ژنتیک، اما بعد نظرم کلاً عوض شد. دوباره خواستم نقاش بشم، ولی یکهو عاشق زبان ایتالیایی شدم و خلاصه بعد از چند سال تونستم تو این رشته فارغ‌التحصیل بشم. وقتی هم درس می‌خوندم تو چند تا شرکت انیمیشن، انیماتور بودم. اما راستش در تمام این مدت علاقه‌ام به دو تا چیز هیچ‌وقت کم‌رنگ نشد: اول بچه‌ها، دوم نقاشی. همیشه دوست داشتم یک کاری کنم که اون‌ها رو شاد کنم. برای همین هم کنار هر کار عجیب‌وغریب دیگه‌ای، تصویرسازی می‌کنم تا بچه‌هایی مثل من که سختشونه یک جا بشینن و کتاب بخونن، این‌طوری با کتاب‌ها دوست بشن و باهاشون سفر کنن.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : درسا

ای بابا همه ی کتاب های عالم امد به جز نبرد سوسک ها ۳😞 و وحشت در دبستان شومیان ۳😔 و خانه درختی ۱۳۰طبقه 😣 این ۳ تا کتاب تا اخر تابستان میاد ؟؟؟؟

نبرد سوسک‌ها ۳ و وحشت در دبستان شومیان ۳ و ۴ می‌آیند، ولی خانه‌درختی ۱۳۰ طبقه را هنوز حتی اندی و تری هم ننوشته‌اند!
کاربر مهمان : درسا

سلام چند تا سوال داشتم ۱- ژانرش چیه ؟؟؟؟؟؟ ۲- برای ۱۱سال خوبه ؟؟؟؟؟ ۳- بچه گونه است ؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید 😊

سلام. یک داستان تخیلی روان‌شناسانه است. برای ۱۱ سال مناسب است و آن‌قدر بچگانه نیست. ولی به خودتان هم ربط دارد. بعضی‌ها این‌قدر زیاد کتاب می‌خوانند که در حالت عادی دیگر کتاب های مربوط به سنشان برایشان بچگانه به نظر می‌رسد و باید کتاب‌های سن‌های بالاتر را بخوانند. بهتر است چند صفحه‌ای از کتاب را بخوانید و ببینید با آن ارتباط برقرار می‌کنید.