انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماجراهای مگسی ویززز و سرمگس 6/ هورااا سرمگس!

نویسنده : تد آرنولد
تصویرگر : تد آرنولد
مترجم : مریم فیاضی
تعداد صفحات : 36
گروه سنی : ۵ تا ۱۱ سال
قیمت : 7000 تومان
سَرمگس ‌و ‌ویز‌ رفتند ‌فوتبال ‌بازی ‌کنند.

مربی‌شان‌ گفت:‌ «برای ‌بازیِ‌ بزرگمان ‌یک بازیکن ‌کم‌ داریم.»

ویز ‌گفت:‌ «سَرمگس ‌می‌‌تواند ‌بازی ‌کند.»

مربی‌شان ‌قاه‌قاه ‌خندید: «مگس‌‌ها ‌که ‌نمی‌‌توانند‌ فوتبال ‌بازی‌ کنند.»

بیشتر بدانید!
ویززز توی تیم فوتبال توپچی‌هابه‌پیش بازی می‌کند.

سَرمگس هم باهاش تمرین می‌کند.

یعنی مربی روز مسابقه‌ی بزرگ، سَرمگس را می‌گذارد توی تیم؟

پدید آورندگان
تد آرنولد
تد آرنولد
تد آرنولد متولد 1949 در آمریکا است. قبل از اینکه نوشتن را شروع کند تصویرگر تبلیغات بود. همسرش کارول معلم مهدکودک بود و او را تشویق به نوشتن و تصویرگری کتاب برای کودکان کرد. بعضی از داستان‌هایش را از دو پسرش الهام گرفته. تا به حال بیشتر از 50 کتاب نوشته و تصویرگری کرده. جوایز زیادی هم برده، مثل جایزه‌ی دکتر زئوس که برای کتاب‌های «سلام سرمگس!» و «پیدات کردم سرمگس!» گرفته است.
مریم فیاضی
مریم فیاضی
ترتیب تولد توی خانواده‌ی پدری مریم این‌طوری است: دو تا خواهر بزرگ‌تر، مریم، یک خواهر کوچک‌ترِ ته‌تغاری. شاید برای همین است که همیشه برای داشتن جایگاهی خاص تلاش می‌کند. در دانشگاه تهران مدیریت صنعتی خوانده، اما همیشه دوست داشته آدم‌ها را دور خودش جمع کند و برایشان داستان بگوید. نمی‌داند اصلاً بزرگ شده یا نه. اما فکر می‌کند همان روزی که مامان شد، بزرگ هم شد. مامانِ دوتا پسر بازیگوش و باحال که نمی‌گذارند آب خوش راحت از گلوی مامانشان برود پایین، اما در عوضِ گرفتنِ این آرامش باعث شده‌اند مامانشان لذت‌بخش‌ترین حس دنیا را مزه‌مزه کند. به نظر خودش که تازه اول راه است و هنوز آن‌قدرها نویسنده و مترجم نیست. اما دلش خیلی روشن است. از تاریکی خوشش نمی‌آید، از تنهایی هم. عاشق کارهای داوطلبانه است و از کار اجباری بیزار. عاشق رنگ آبی، گل‌وگیاه، چایی، گوشواره و خرت‌وپرت‌های قدیمی است. وزن آب و مجموعه‌ی ماجراهای مگسی ویززز و سَرمگس کتاب‌های دیگری هستند که با ترجمه‌ی او در نشر هوپا منتشر شده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : امی

این کتابو من برای برادرم گرفتم موقعی که شش سالش بود و بیشتر جلدهایش رو خوند حالا 7سالش شده و میخواد ادامه همین مجموعه رو بخونه و واقعا دوسش داشته من خودم هم از بخش کتابهای طنزتون تام گیتس و خونه درختی رو خیلی دوست داشتم من تقریبا4ساله که شما رومیشناسم و کتابهاتون رو خیلی دوس دارم.ممنونم از زحماتتون.واینکه اگه میشه چندتا کتاب مجموعه ای شبیه به همین کتاب معرفی کنید برای داداشم بگیرم ممنون

سلام دوست خوبمون. ممنون از شما‌ خوشحالیم که کتاب‌ها رو خوندید و دوست داشتید. بله حتما. «دوقلوهای دندان‌خرگوشی»، «کارآگاه کرگدن»، «دفترچه‌خاطرات جغد»
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی