انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

هفت پادشاهی 2/ آذرداد

نویسنده : کریستین کاشور
مترجم : حسین شهرابی
تعداد صفحات : 400
گروه سنی : جوان
از مجموعه‌ی : هفت پادشاهی
قیمت : 99000 تومان
سرزمينِ درّه‌سار غرق در شورش و آشوب است. حاکمان و زميندارانِ شمال و جنوب سربازانشان را آماده‌ی نبرد با شاه ناشِ جوان می‌کنند. کوه‌ها و جنگل‌ها پر از جاسوس و راهزن و ياغی و آدمهای خطرناک است.

آذرداد هم در ميانه‌ی اين آشوب زندگی می‌کند. او آخرين انسانِ «هيولا» است. در دره‌سار، گاهی انسان‌ها يا حيوان‌هايی به دنيا می‌آيند که رنگِ پوست يا موهای‌شان متفاوت است و مردمِ دره‌سار آن‌ها را هيولا می‌نامند. هيولاها می‌توانند ذهنِ ديگران را در اختيار بگيرند.

بیشتر بدانید!
سرزمينِ درّه‌سار غرق در شورش و آشوب است. حاکمان و زميندارانِ شمال و جنوب سربازانشان را آماده‌ی نبرد با شاه ناشِ جوان می‌کنند. کوه‌ها و جنگل‌ها پر از جاسوس و راهزن و ياغي و آدم‌های خطرناک است.

آذرداد هم در ميانه‌ی اين آشوب زندگي می‌کند. او آخرين انسانِ «هيولا» است. در دره‌سار، گاهی انسان‌ها يا حيوان‌هايی به دنيا می‌آيند که رنگِ پوست يا موهايشان متفاوت است و مردمِ دره‌سار آنها را هيولا می‌نامند. هيولاها می‌توانند ذهنِ ديگران را در اختيار بگيرند.

آذرداد دوست ندارد از قدرتش استفاده کند و ذهن ديگران را بازی بدهد. اما شاه ناش برادرش را به‌سراغِ او می‌فرستد تا او را به دربار بياورد. شاه می‌داند که توطئه‌ای پيچيده برضد او در کار است. آذرداد وقتی به دربار می‌رسد می‌فهمد که قدرتش حتی از آنچه تصور می‌کرد بيشتر است و به‌راستی می‌تواند دره‌سار را نجات بدهد. اما می‌ترسد خودِ او هم مانند پدرش هيولايی بی‌رحم و آزارگر بشود.

پدید آورندگان
کریستین کاشور
کریستین کاشور
کریستین کاشور متولد ۱۰ ژوئن ۱۹۷۶ (۲۰ خرداد ۱۳۵۵) است. کودکی‌اش را در روستایی در پنسیلوانیا، در کنار حیوانات اهلی و مناظر زیبای تپه‌های سرسبز گذرانده است. اصلی‌ترین علاقه‌اش خواندن است و وقتی کتاب نمی‌خوانَد خیالبافی می‌کند و در کنار این‌ها مراقبه را هم دوست دارد. کاشور مدرک کارشناسی‌اش را از مرکز مطالعات ادبیات کودکِ کالج سیمونز واقع در شهر بوستون دریافت کرده است و قبل از نویسندگی شغل‌های متفاوتی را تجربه کرده است؛ از جمله کارگرِ بسته‌بندی در کارخانه‌ی شکلات، پرستارِ سگ، روزنامه‌نویسی و... . او هنوز هم کتاب‌هایش را با قلم روی کاغذ می‌نویسد.
حسین شهرابی
حسین شهرابی
حسین شهرابی فراهانی متولدِ ۱۳۶۰ است. او اصالتاً اهل روستایی است به نام شهراب، از توابع شهر تفرش. حسین شهرابی شیفته‌ی ستاره‌شناسی است و احتمالاً به همین دلیل به دنیای ادبیات علمی‌تخیلی وارد شده است. هنوز که هنوز است علمی‌تخیلی را بیشتر از فانتزی دوست دارد؛ هرچند هر بار که سعی می‌کند به‌جای ترجمه داستان بنویسد، وارد دنیای فانتزی می‌شود. مهم‌ترین کتابی که ترجمه کرده کتاب‌های دن براون است، مثل راز داوینچی و مجموعه‌ی جنگِ پیرمرد، اما از نظرِ خودش مهم‌ترین ترجمه‌اش مجموعه‌داستانِ بی‌نام‌ونشانی بود که در دوران دبیرستان ترجمه و بعدها ترجمه‌اش را گم کرد. (چون آن زمان کامپیوتر نداشت و روی کاغذ ترجمه می‌کرد.) سرگرمی اصلی‌اش ترجمه است و رؤیاپردازی درباره‌ی نویسنده‌شدن. سرگرمی‌های ثانوی‌اش آشپزی و ترشی‌انداختن است و محبوب‌ترین سرگرمی‌اش هم خواندن لغت‌نامه‌ی دهخداست. از انگلیسی‌پرانیِ بی‌دلیل خوشش نمی‌آید و به یادگیری زبان‌های ترکی و عربی علاقه‌مند است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : الینا

سلاممممم.وایییییی هوپااااااااا چقدر خوشحال شدم دیدم بالاخره اومدددددددددددددددددددددددددددددددد.واییییییییییییییییییییییی.تا کی منتشر میشه من خیلی هیجان دارمممممممممممممممم.مرسی که جلد دوم رو اوردینننننننننننننن

سلام الینا جان. خوشحالیم که خوشحال شدید. طی چند روز آینده می‌رسه.
کاربر مهمان : جواد

سلام و عرض ادب. گزینه ای برای خریدش وجود نداره. کی برای خرید موجود میشه؟ تشکر

سلام. این کتاب توی بخش «درراه‌اند» قرار گرفته، به‌زودی منتشر می‌شه و لینک خریدش میاد.
کاربر مهمان : طرفدار هوپا

سلام هوپا عزیز . میشه چند تا کتاب مثل سنگدل ، جویندگان مقبره و سیندر معرفی کنی ؟ 💛 و لطفا کتابایی که ژانرشون فانتزی و ماجراجویی هستن رو بیشتر چاپ کن 🌺 بابت تمام کتابای خوبتون ممنونم 📚

سلام دست عزیزمون. بله حتما. «تانجی‌ها»، «یاغی شن‌ها»، «نگهبانان گاهول»
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

سلام هوپا جون خیلی هم عالی ولی یه سوال پیج اینستاگرام بسته شده؟؟؟ مینویسه instagram user

سلام دوست خوبمون. بله از دیروز این مشکل براش پیش اومده. امیدواریم که هرچه زودتر درست بشه.:(