مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

هارپر و ارکستر دیوانه ۳/ جنگل شب

نویسنده : کری بورنل
تعداد صفحات : 148
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
از مجموعه‌ی : هارپر و ارکستر دیوانه
قیمت : 19000 تومان
نیت زانو زد و گوش داد. صدایی می‌شنید. یک نجوای آرام، انگار هنوز چند تا از ساعت‌ها داشتند آرام آواز می‌خواندند. لیزل هیجان‌زده داد کشید: «فکر کنم می‌دونم صدای چیه. بعضی از این ساعت‌ها توی زمان‌های خاصی متوقف شده‌ن تا لحظه‌های آغاز داستان‌های هیجان‌انگیزی رو یادآوری کنن.» بچه‌ها به‌سرعت سراغ یکی از ساعت‌ها رفتند و دیدند که درست زیر ساعت با حروفی نقره‌ای و درخشان نوشته شده: قصه‌ی دختر موطلایی. همه با دیدن این نوشته لبخند زدند و همان‌طور که در خیابان‌های باریک پیش می‌رفتند، حس می‌کردند که وارد صفحه‌های داستان‌های جورواجوری می‌شوند.
بیشتر بدانید!
سه نت بلند، علامت رمزی هارپر و بچه‌ها، نواخته می‌شود. هارپر و دوستانش دور هم جمع می‌شوند و سمت جنگل شب راه می‌افتند.

با هارپر، دوستانش و رهبر ارکستر دیوانه به جایی که قصه‌های شاه پریان از آنجا شروع می‌شود، سفر کنید تا ببینید راز پرنده‌ی یخی چیست.

پدید آورندگان
کری بورنل
کری بورنل
کری بورنل در سال ۱۹۷۹ در لندن به دنیا آمد و با مادر و پدر و برادر کوچکش در همان شهر زندگی کرد و بزرگ شد. دست راست کری از زمان تولد مشکل داشت، اما او به خوبی نشان داد که معلولیت نمی‌تواند مانع موفقیتش بشود و حالا بازیگر، خواننده و نویسنده‌ای موفق و مجری برنامه‌ی کودکان است. او یکی از ۱۰۰ زن تأثیرگذار فهرست گاردین در سال ۲۰۱۱ بود و کتاب‌های دانه‌های‌برف، پری دریایی و رؤیاهای باله را برای کودکان نوشته است.
لارا آلن اندرسون
لارا آلن اندرسون
لارا الن اندرسون نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان و عاشق قهوه است. تمام اوقاتش را صرف کارش می‌کند و خیلی دوست دارد شب‌ها که همه خوابند و کسی کاری به کارش ندارد، تصویرگری کند. کتاب‌های جنگ ساحره‌ها، برادرم قهرمان است و مجموعه‌ی هارپر و خیلی کتاب‌های دیگر را تصویرگری کرده است. در لندن زندگی می‌کند و عاشق این است که دنیای خیالی داستان‌های کودکان را به تصاویر واقعی تبدیل کند.
بیتا ابراهیمی
بیتا ابراهیمی
بیتا ابراهیمی در سال ۱۳۵۵ به دنیا آمد و با وجود اینکه خیلی بازیگوش بود، درس‌هایش را حسابی خواند و الان یک لیسانس، یک فوق لیسانس و کلی کتاب که برای بچه‌ها ترجمه کرده، دارد. چیزهایی که خیلی دوست دارد به ترتیب این‌ها هستند: بچه‌ها، دوست‌های خوب، نقاشی کشیدن، گربه‌ها و ... ولی راستش بیشتر از همه کتاب دوست دارد؛ چون توی کتاب هم بچه هست، هم دوستی‌های خوب، هم گربه... توی کتاب‌های خوب همه‌ی چیزهای خوب پیدا می‌شود. ابراهیمی ترجمه‌ی مجموعه‌ی مأمور‌Z را به همه‌ی بچه‌های زیرکی تقدیم می‌کند که با شیطنت‌هایشان لحظه‌های زیبا و شادی خلق می‌کنند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : S

خیلی زیبا است. عالی است.هوپا من بعضی وقتا متوجه میشم که بعضی نظر ها ثبت نمیشوند. مانند پیام خانم ملک پور که پایین نظر داده. چرا این نظر ها ثبت نمی شوند؟

همه‌ی نظرها ثبت می‌شوند، جز آن‌هایی که یا توهین دارند یا اینکه سؤالی تکراری پرسیده‌اند که در بقیه‌ی نظرها به آن پاسخ داده‌ایم. اگر موردی غیر از این دو مورد بوده، اشتباه ما بوده و از آن عذر می‌خواهیم.
کاربر مهمان : مهر آسا ملک پور

سلام. میگم من یه نظر فرستادم مربوط به ۶ روز ‌پیشه، اونوقت هنوز ثبت نشده. توی اون پیام هم چیز های بد مثل توهین یا حرف های زشت نبود. من ففط پرسیده بودم که آیا پیشنهادم را به مدیر هوپا انقال دادید و اگر دادید او چه گفت؟ لطفا جواب هر ۲ سوالم را بدهید.

سلام. بعضی از کتاب‌ها انیمیشن هم دارند و حتی دارد از تلویزیون هم پخش می‌شود، مانند ماکاموشی. درباره‌ی انیمشن‌های دیگر هم اگر کتاب‌های خوبی پیدا کنیم حتماً (یعنی اولویت اول خوب بودن کتاب است). ممنونیم از پیشنهادتان.
کاربر مهمان : کیانا رسولی

سایتتان عالی است. راستی الان شعبه ی گیشاتون هنوز بازه؟مجموعه ی کامل تام گیتس اونجا موجوده یا نه؟ و اگر اینترنتی سفارش بدهم ( شهر ری) چند تومان میشود؟

بله، شعبه‌ی گیشا باز است. همه‌ی کتاب‌هایمان آن‌جا موجود است. اگر اینترنتی سفارش بدهید، به‌اندازه‌ی مجموع همان قیمت‌های پشت جلدشان می‌شود.
کاربر مهمان : مهر اسا ملک پور

سلام. چرا جواب پیام قبلی من در مورد << چاپ انیمیشن ها به صورت کتاب>> را ندادید؟ لطفا جوابم را بدهید.

سلام. پیشنهادتان را به مدیر هوپا منتقل می‌کنیم تا بررسی‌اش کنند.
کاربر مهمان : مهر اسا ملک پور

من پیشنهادی دارم به نظرتان خوب است که انیمیشن هارا به صورت کتاب چاپ کنید اینطوری مشتری ها از قبل هم بیشتر جذب هوپا میشوند و کتاب می خرند به نظر من که پیشنهاد خوبیست اما نظر خودتان مهم تر است

کاربر مهمان : لیا

این کتاب چند جلده؟؟؟

فعلاً سه جلد.
کاربر مهمان : آوا مقصودی

سلام و خسته نباشید میگم به تمام کارکنان نشر هوپا. من دوتا سوال داشتم. یکیش اینکه اگه می دونید چرا اسم کتاب جاسوس سیبیل زورویی،سیبیل زوروییه؟ منظورم اینه که آخه اسم داستان اصن ربطی به خود داستان نداشت. دوم اینکه می تونید هری پاتر رو با رعایت قانون کپی رایت چاپ کنید؟ ممنون می شم جواب بدید. کتاباتون معرکس بازم ممنون.

سلام. ممنونیم از دوستی‌تان. اسم این کتاب برای این «جاسوس...» شده که بچه‌ها مرتب درباره‌ی همسایه‌شان فکر و خیال می‌کنند و مشکوکند که آیا او جاسوس هست یا نیست. سبیل‌زورویی هم یک‌جایی از داستان از زبان بچه‌ها می‌آید. تا به حال برای «هری پاتر» درخواست رایت نکرده‌ایم، چون ناشران مختلفی این کتاب را چاپ کرده‌اند و ما در درجه‌ی اول ترجیح می‌دهیم کتاب‌های خوبی که هنوز ناشران دیگر چاپ نکرده‌اند چاپ کنیم.