انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

هارپر و ارکستر دیوانه ۲/ سیرک رؤیاها

نویسنده : کری بورنل
تعداد صفحات : 120
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
از مجموعه‌ی : هارپر و ارکستر دیوانه
قیمت : 18000 تومان
نیت که حیرت دوستانش را حس می‌کرد، پرسید: «چی دیدین؟» فِرِدی گفت: «وسط مِه یک دختری هست با شنلی از برف.» هارپر گفت: «پوستش قهوه‌ای‌طلاییه.» لیزل گفت: «گیس‌هایی داره که انگار پُر از رعدوبرقن.» نیت دهان باز کرد که چیزی بگوید، اما همان لحظه رعد مثل خرس بزرگی غرید و چتر سرخ به سویی دیگر پرت شد.
بیشتر بدانید!
دختری بندباز هارپر و دوستانش را به سیرک رؤیاها می‌برد، که مثل هیچ سیرک دیگری نیست! آدم‌های عجیب‌وغریبی مثل آقای شیرینی‌پز، خانم آوازه‌خوان دریا، یک طالع‌بین مرموز و بچه‌های بندباز در سیرک هستند.

با هارپر و نوای موسیقی‌اش به سیرک رؤیاها سفر کنید تا به بزرگ‌ترین راز زندگی هارپر پی ببرید.

پدید آورندگان
کری بورنل
کری بورنل
کری بورنل در سال ۱۹۷۹ در لندن به دنیا آمد و با مادر و پدر و برادر کوچکش در همان شهر زندگی کرد و بزرگ شد. دست راست کری از زمان تولد مشکل داشت، اما او به خوبی نشان داد که معلولیت نمی‌تواند مانع موفقیتش بشود و حالا بازیگر، خواننده و نویسنده‌ای موفق و مجری برنامه‌ی کودکان است. او یکی از ۱۰۰ زن تأثیرگذار فهرست گاردین در سال ۲۰۱۱ بود و کتاب‌های دانه‌های‌برف، پری دریایی و رؤیاهای باله را برای کودکان نوشته است.
لارا آلن اندرسون
لارا آلن اندرسون
لارا الن اندرسون نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان و عاشق قهوه است. تمام اوقاتش را صرف کارش می‌کند و خیلی دوست دارد شب‌ها که همه خوابند و کسی کاری به کارش ندارد، تصویرگری کند. کتاب‌های جنگ ساحره‌ها، برادرم قهرمان است و مجموعه‌ی هارپر و خیلی کتاب‌های دیگر را تصویرگری کرده است. در لندن زندگی می‌کند و عاشق این است که دنیای خیالی داستان‌های کودکان را به تصاویر واقعی تبدیل کند.
بیتا ابراهیمی
بیتا ابراهیمی
بیتا ابراهیمی در سال ۱۳۵۵ به دنیا آمد و با وجود اینکه خیلی بازیگوش بود، درس‌هایش را حسابی خواند و الان یک لیسانس، یک فوق لیسانس و کلی کتاب که برای بچه‌ها ترجمه کرده، دارد. چیزهایی که خیلی دوست دارد به ترتیب این‌ها هستند: بچه‌ها، دوست‌های خوب، نقاشی کشیدن، گربه‌ها و ... ولی راستش بیشتر از همه کتاب دوست دارد؛ چون توی کتاب هم بچه هست، هم دوستی‌های خوب، هم گربه... توی کتاب‌های خوب همه‌ی چیزهای خوب پیدا می‌شود. ابراهیمی ترجمه‌ی مجموعه‌ی مأمور‌Z را به همه‌ی بچه‌های زیرکی تقدیم می‌کند که با شیطنت‌هایشان لحظه‌های زیبا و شادی خلق می‌کنند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : ایلین هوپایی

سلام هوپا جونم میشه لطفا بگید ژانر کتاب هارپر چیهو

سلام. فانتزی، تخیلی، ماجراجویانه.
کاربر مهمان : الهام کریمی مقدم

میخواستم بپرسم که هارپر ۴و ۵ کی منتشر میشه و جلد دوم کتاب هارپر و سیرک رویا هارو آنلاین در سایت بگذارید تا بتونیم کتاب رو آنلاین بخونیم

سلام دوست عزیز. فعلاً برای جلدهای بعدیش برنامه‌ای نداریم. برای اینکه آنلاین بخونید، فعلاً هنوز اجازه‌اش رو برای گذاشتن توی سایت طاقه نداریم، امیدواریم زودتر بگیریم.
کاربر مهمان : هلیازرگری

سلام هوپا من چند تا سوال دارم هارپر۴و۵ کی میان خانه درختی ۱۳۰ طبقه کی میاد و پنی قشقرق ۷و۸ نمیان

سلام. مجموعه‌های هارپر و پنی قسقرق تمام شده‌اند و ادامه ندارند. خانه‌درختی را تازه دارند می‌نویسند و هیچ زمانی برایش مشخص نیست.
کاربر مهمان : مهر اسا ملک پور

باسلام. 3 تا سوال دارم.(1) چند نام و نام خانوادگی مدیر هوپا چیست؟ (2) از مجموعه دفتر چه خاطرات جغد جلد 6 و 5 چند بار چاپ شده اند؟ (3) دفتر چه خاطرات جغد 7 چند فصل است؟ با تشکر از شما ادمان زحمتکش ونشر هوپا

سلام. مدیر هوپا آقای محمدحسین متولی هستند. دفترچه خاطرات جغد ۷ از نظر تعداد فصل‌ها و صفحه‌ها دقیقاً مانند جلدهای قبل است. جلدهای پنجم و ششم هم فکر کنیم هر کدام چهار بار چاپ شده‌اند.
کاربر مهمان : فاطمه جعفری

نمایشکاه کتاب کی تا کی افتاده؟

هنوز مشخص نیست. فعلاً می‌دانیم در فروردین و اردیبهشت برگزار نمی‌شود.
کاربر مهمان : 💎

سلام من سه جلد را دارم و گربه هارپر سیاه بود چرا گربه هارپر در عکس گالری صورتی بود

سلام. آن عکس مربوط به چند صفحه‌ی اول کتاب و تزيینی است. اشتباه شده.
کاربر مهمان : Goli

سلام.خسته نباشید.لطفا مقداری قیمت کتاب هارو اگه کم کنید به نظرم بهتر میشه

سلام. ما از خدامان است که قیمت کتاب‌ها کمتر شود، چون بچه‌های بیشتری می‌توانند کتاب‌ها را بخوانند. ولی این‌قدر هزینه‌های تولید کتاب زیاد شده که با آنکه ما تمام تلاشمان را کردیم، هنوز قیمت‌ها بالا است.