انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

نگهبانان گاهول 6/ اشتعال

نویسنده : کاترین لسکی
تعداد صفحات : 264
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : نگهبانان گاهول
قیمت : 62000 تومان
نبردی عظيم در افق شعله می‌کشد و نزديک می‌شود. سورن و گروهش، برای آنکه آماده بشوند، بايد به قلمروهای مرموز شمالی پرواز کنند تا متحد بيابند و هنرِ هولناک جنگ را بياموزند.

در همين زمان، سنتايگی به چنگ پاکزادها افتاده است. اگر جلويشان را نگيرند، پاکزادها بار ديگر حمله‌ای مرگبارتر به درخت خواهند کرد. گاهول نيز بدون متحدهای شمالی قطعاً سقوط خواهد کرد. سورن بايد در مأموريتش موفق بشود. بايد در نبرد نهايی نيز پيروز بشوند.

بیشتر بدانید!
نبردی عظيم در افق شعله می‌کشد و نزديک می‌شود. سورن و گروهش، برای آنکه آماده بشوند، بايد به قلمروهای مرموز شمالی پرواز کنند تا متحد بيابند و هنرِ هولناک جنگ را بياموزند.

در همين زمان، سنتايگی به چنگ پاکزادها افتاده است. اگر جلويشان را نگيرند، پاکزادها بار ديگر حمله‌ای مرگبارتر به درخت خواهند کرد. گاهول نيز بدون متحدهای شمالی قطعاً سقوط خواهد کرد. سورن بايد در مأموريتش موفق بشود. بايد در نبرد نهايی نيز پيروز بشوند. خرد، شجاعت و فداکاری همه‌ی جغدهای درخت کبير لازم است تا در مقابل اين آتش سوزان و ويرانگر بايستند، از سورن و جغدهای گروه نيز کمتر از دلاوری و قهرمانی انتظاری نمی‌رود.

پدید آورندگان
کاترین لسکی
کاترین لسکی
کاترین لسکی مدت‌هاست مجذوب جغدهاست. چندین سال پیش به تحقیقی گسترده درباره‌ی این پرندگان و عادت‌هایشان دست زد. می‌خواست روزی کتابی غیرداستانی درباره‌ی جغدها و با عکس‌های شوهرش، کریستوفر نایت بنویسد. اما متوجه شد این کار بسیار دشوار است چون جغدها موجودات کم‌رو و شب‌زی هستند. برای همین تصمیم گرفت درباره‌ی دنیای جغدها داستانی خیالی بنویسد. هرچند دنیایی خیالی است که جغدها در آن حرف می‌زنند و فکر می‌کنند و خواب می‌بینند، می‌خواست هرچقدر که می‌تواند تاریخ طبیعی خودشان را هم در آن بیاورد. کاترین لسکی کتاب‌های داستانی و غیرداستانی بسیاری نوشته که یکی از آن‌ها دوران شهدگیری است و برای آن جایزه‌ی افتخاری نیوبری را برد. سفر شبانه، برنده‌ی جایزه‌ی کتاب ملی یهود، و ورای زمان سوزان، جزو فهرست کتاب‌های برتر کتابخانه‌ی ملی آمریکا برای نوجوانان و همچنین مجموعه‌های دختران دریا و گرگ‌های ماورا از دیگر کتاب‌های داستانی او هستند. کاترین لسکی برای خدماتش در ادبیات غیرداستانی جایزه‌ی شیپور طلایی کتاب بوستون و جایزه‌ی کتاب کودک واشینگتون‌پست را نیز گرفته است. لسکی و شوهرش در کمبریج ماساچوست زندگی می‌کنند.
بهنام حاجی‌زاده
بهنام حاجی‌زاده
ده، یازده سال بیشتر نداشت که در کتابخانه‌ای گم شد و تا سال‌ها بعد کسی او را پیدا نکرد. هنوز هم که هنوز است هیچ‌کس نمی‌داند این همه سال لابه‌لای کدام قفسه و در کدام کنج دنج پنهان شده بود، ولی عاقبت که پیدایش شد، آنقدر کتاب خورده بود... چیز... ببخشید، خوانده بود که یک‌عالم کلمه دور سرش می‌چرخید. رفت دانشگاه شیراز ادبیات انگلیسی خواند و همان موقع‌ها بود که عاشق جغدها شد و شب‌ها همراهشان زندگی کرد. حالا هم شب شده بهترین دوست او و با تاریک شدن هوا، کم‌کم بیدار می‌شود، خمیازه‌کشان و آهسته لای یک چشمش را باز می‌کند، نگاهی به کوه ترجمه‌هایش می اندازد و با آهی از عمق وجود، دست به قلم می‌برد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : 👩‍🚀pariya lranmanesh

از این کتاب یک انیمیشن به نام افسانه ی گاهول

کاربر مهمان : صدرا مذهب جعفری

سلام.من می خواستم بگم که اگر میشود،چند کتاب بالای صد صفحه به من معرفی کنید.و سن من فعلاً ۸ سال است و در تیر ماه ۹ سالم می شود.

سلام. کتاب‌های خیلی زیادن دوست خوبمون. خانه درختی، چهار سابقه‌دار، تام گیتس و ...
کاربر مهمان : اوا زهرا

سلام هوپا جون میشه کتاب جغدی بیشتر منتشر کنی ؟ من عاشق کتاب هامجموع ای هستم ولی شما دو مجموعه جغدی دارید که من دفترچه خاطرات جغد رو دارم خودتون میدونید معرکهههههه. و دلم میخواد بازم کتاب جغدی داشته باشم. ممنون

سلام دوست خوبمون. مجموعه نگهبانان گاهول رو هم امتحان کنید.
کاربر مهمان : 0-0

چه عجب بالاخره اینو منتشر کردید خیلی ممنون. یعنی من سر این بقدر زجر کشیدم باور کنید نصف موهام سفید شد.خواهشا ادامشو دیگه این طوری نکنید لطفا آخه این کتاب مورد علاقمه. خیلی عشقین❤❤😘😘😘😘

ممنون دوست خوبمون. امیدواریم این قسمت زیاد اذیتتون نکنه و جبران بشسه.^.^ عشق شمایید3>
کاربر مهمان : 👩‍🚀pariya lranmanesh

سلام من هم با جناب کتاب خوار موافقم خواهشن کتاب پرونده ی فرعی ۱۳ اتفاق مشکوک لمونی اسنیک رو چاپ کنید😊

کاربر مهمان : کتاب خوار

سلام هوپا آخه چرااااا یعنی من واسه کتاب پرونده فرعی 13 اتفاق مشکوک نوشته لمونی اسنیکت باید دو سال صبر کنم خیلی نامردیه لطفا کاری کنید زودتر بشه

سلام دوست خوبمون. چشم تمام سعی‌مون رو می‌کنیم.
کاربر مهمان : اوا زهرا

آخ جون کتاب جغدی.(البته تو نژار های مورد علاقه ام نیست ولی.. ) فقط مونده جلد جدید اون یکی مجموعه جغدی نازنازی تون هم بیاد. اون وقت دیگه 👇👇 😍😘🤗🤗🤗😚😚😊😊ادامه دارد ....

کاربر مهمان : صدرا همیشگی

عالییییی عالییییی عالییییی مرسییییییییییییییییییییییییی

ممنون ممنون ممنووووون^.^
کاربر مهمان : 👩‍🚀pariya lranmanesh

چه عالی یه کتاب جدید دیگه☺

بله بله ^.^
کاربر مهمان : N M

سلام ببخشید سه گانه مه زاد سندرسون رو کی چاپ می‌کنید؟

سلام دوست خوبمون. هنوز معلوم نیست.
کاربر مهمان : مگه مهمه؟

ممنون از چاپتون برای این قسمت شوق زیادی دارم چون که گرفتید یک شخصیت دز داستان تموم میشه میخوام بدونم آیا در جلد 7 داستان عوض میشه؟

هنوز نمی‌تونیم بگیم دوست خوبمون. لو می‌ره.
کاربر مهمان : کرم کتاب

بالاخره انتظارها به پایان رسید :).چه تاریخی منتشر میشه؟ممنون بابت ترجمه

ممنون از همراهی‌تون. امیدواریم حداکثر تا یک‌ماه آینده منتشر بشه.^.^