انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

نگهبانان گاهول ۴/ محاصره

نویسنده : کاترین لسکی
تعداد صفحات : 256
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : نگهبانان گاهول
قیمت : 34000 تومان
کلاد که به آب برخورد کرد، صداي جلزوولزی آمد و بعد حلقه‌های بخار به هوا بلند شدند. سيمون، جغد ماهی‌خوار قهوه‌ای، هيچ‌وقت چنين چيزی نديده بود. جغدی که مثل تکه‌ای زغالِ آتش‌سوزي جنگلی برق می‌زد، درون برکه افتاده بود. يکی از آن جغدهای زغال‌گير بود؟ ولی زغال‌گيرها کارشان را بلد بودند. هر جغد زغال‌گيري می‌توانست بی‌آنکه بسوزد کارش را انجام بدهد که واقعاً شاهکار بود. جغد ماهی‌خوار قهوه‌ای درست سر بزنگاه با چنگال‌هايش آن جغد مرموز را گرفت، ولی با ديدن صورت جغد سنگدانش يخ کرد؛ صورتش ترکيب کريهی بود از فلز مذاب و پر. اين چه بود ديگر؟
بیشتر بدانید!
کشمکش در قلمرو جغدها بالا گرفته، نيروهاي شرّ با محافظان خير به جنگ برخاسته‌اند. کلاد که از رويارويي با سورن خشمگين است و عشق به قدرت تمام وجودش را پر کرده است، همراه گروه خود (پاکزادها) به درخت گاهول کبير حمله می‌کند. جغدهای شريفی که آنجا زندگی می‌کنند بايد با تمام وجود بجنگند تا از خودشان و شرافتشان محافظت کنند.

از سوي ديگر، بزرگان درخت گاهول کبير، سورن را فراخوانده‌اند و او را برای مأموريت به جايی فرستاده‌اند که خيال نمی‌کرد هرگز دوباره آنجا را ببيند: «آکادمي سنت‌ايگی مخصوص جغدهای يتيم». سورن و همراهانش بايد برای جاسوسي وارد سنت‌ايگی شوند و بعد از تمام‌شدن کارشان، بدون جلب توجه بيرون بيايند. سورن يک بار از زندان سنگی سنت‌ايگی فرار کرده است و اگر قرار باشد صلح برگردد، او بايد دوباره فرار کند...

پدید آورندگان
کاترین لسکی
کاترین لسکی
کاترین لسکی مدت‌هاست مجذوب جغدهاست. چندین سال پیش به تحقیقی گسترده درباره‌ی این پرندگان و عادت‌هایشان دست زد. می‌خواست روزی کتابی غیرداستانی درباره‌ی جغدها و با عکس‌های شوهرش، کریستوفر نایت بنویسد. اما متوجه شد این کار بسیار دشوار است چون جغدها موجودات کم‌رو و شب‌زی هستند. برای همین تصمیم گرفت درباره‌ی دنیای جغدها داستانی خیالی بنویسد. هرچند دنیایی خیالی است که جغدها در آن حرف می‌زنند و فکر می‌کنند و خواب می‌بینند، می‌خواست هرچقدر که می‌تواند تاریخ طبیعی خودشان را هم در آن بیاورد. کاترین لسکی کتاب‌های داستانی و غیرداستانی بسیاری نوشته که یکی از آن‌ها دوران شهدگیری است و برای آن جایزه‌ی افتخاری نیوبری را برد. سفر شبانه، برنده‌ی جایزه‌ی کتاب ملی یهود، و ورای زمان سوزان، جزو فهرست کتاب‌های برتر کتابخانه‌ی ملی آمریکا برای نوجوانان و همچنین مجموعه‌های دختران دریا و گرگ‌های ماورا از دیگر کتاب‌های داستانی او هستند. کاترین لسکی برای خدماتش در ادبیات غیرداستانی جایزه‌ی شیپور طلایی کتاب بوستون و جایزه‌ی کتاب کودک واشینگتون‌پست را نیز گرفته است. لسکی و شوهرش در کمبریج ماساچوست زندگی می‌کنند.
بهنام حاجی‌زاده
بهنام حاجی‌زاده
ده، یازده سال بیشتر نداشت که در کتابخانه‌ای گم شد و تا سال‌ها بعد کسی او را پیدا نکرد. هنوز هم که هنوز است هیچ‌کس نمی‌داند این همه سال لابه‌لای کدام قفسه و در کدام کنج دنج پنهان شده بود، ولی عاقبت که پیدایش شد، آنقدر کتاب خورده بود... چیز... ببخشید، خوانده بود که یک‌عالم کلمه دور سرش می‌چرخید. رفت دانشگاه شیراز ادبیات انگلیسی خواند و همان موقع‌ها بود که عاشق جغدها شد و شب‌ها همراهشان زندگی کرد. حالا هم شب شده بهترین دوست او و با تاریک شدن هوا، کم‌کم بیدار می‌شود، خمیازه‌کشان و آهسته لای یک چشمش را باز می‌کند، نگاهی به کوه ترجمه‌هایش می اندازد و با آهی از عمق وجود، دست به قلم می‌برد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : علی

ممنون از اینکه این کتاب رو تو دی جی کالا مو جود کردید

ممنونیم دوست خوبمون. دیجی‌کالا دست ما نیست، چون ما مستقیم باهاش کار نمی‌کنیم. اگر موجود نشد اون‌جا، می‌تونید از فروشگاه مستقیم خودمون، یعنی هوپا مارکت، هم بخرید.
کاربر مهمان : هادی هومن

شبیه این کتاب چه کتابی هست بهم معرفی کنید?

فکر کنیم از کتاب‌های جویندگان مقبره و تان‌جی‌ها هم خوشتون بیاد.
کاربر مهمان : انتظار

سلام. واقعا عالیهههه. کتاب بعد کی چاپ میشه؟؟

سلام. جلد پنجش که تازه منتشر شده. اگر منظورتون جلد ششمه، هنوز معلوم نیست.
کاربر مهمان : میثم عصاره

سلام خواستم بدونم جلد شش ماه آینده میاد ؟؟؟ چون بی صبرانه منتظرم

سلام. بعیده.
کاربر مهمان : Amir

عالللللللللییییییییی

کاربر مهمان : جفت طلایی : سورن و گیلفی

ببخشید میخواستم ببینم که شما فروشگاه اختصاصی در اصفهان هم دارید؟

نه، ولی فروشگاه‌های خیلی خوبی هستند که معمولاً کتاب‌های ما رو دارند. فهرستشون رو می‌تونید از بخش «مراکز فروش» پیدا کنید.
کاربر مهمان : کرم کتاب

و میخواستم بپرسم جلد بعدی(فروپاشی)کی چاپ میشه؟

امیدواریم تا پایان تابستان منتشر بشه.
کاربر مهمان : کرم کتاب

من این کتاب رو بدون هیچ اطلاعات قبلی خریدم و واقعا عالی بود.پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخونید و ممنون از انتشارات خوب هوپا

کاربر مهمان : سارا

سلام هوپای عزیز شما گفته بودید که مترجمو نویسنده زیر هجده سال قبول نمی کنید خب اشکالی هم نداره قانونتونه دیگه و باید احترام گذاشت😊 اما خب خیلی از نوجوونای کشور هستند که واقعا نویسنده عالی هستند و این خیلی حیفه که انتشاراتی به این خوبی این امکان رو نداشته باشه اما من یه نظر دارم یک بخش در سایتتون طراحی کنید و به این نویسنده هتا اختصاص دهید و کتاباشون رو در اونجا به اشتراک بزارید این عالیه لطفا بهم جوای بدید خیللللللیییی ممنونم شما فوق العاده اید💙😊🤩

کاربر مهمان : جفت طلایی : سوزن و گیلفی

خیلی ببخشید. ولی حداقل 3 تا صفحه میتونم بگم که توی کتابی که من خریدم از جلد سوم به کل خالی بود حتی سر فصل های اون بالاش و عدد صفحه اش هم نبود. البته شاید هم مال کتاب دوم بود. نمیدونم ولی به هر حال ببخشید. خیلی ممنون که توی روز های کرونایی با کتاب های مهیجتون ما رو سرگرم میکنید و خورش و زود جلد پنجم رو منتشر کنید این کتاب بقدری عالیه که من وقتی هر جلدیشو میگیرم به سه روز نکشید یا تا سه روز تمومه اگه میشه ممنون میشم که به این کتاب بیشتر اهمیت بدید و مثل خیلی از کتاب های دیگتون زود به زود منتشر کنید. کارتون واقعا عالیه. yumy hopa books.🏵🏵🏵🌸🥀🌺🌹

سلام. اگر کتابتون اشکالی داره می‌تونید با دفتر نشر تماس بگیرید راهنمایی‌تون می‌کنند. چشم، جلدهای بعدی‌اش رو هم سریع آماده می‌کنیم.
کاربر مهمان : مانی

سلام به نشر باحال و خفنتون...ببخشید شما کتاب های ( زندگی هچل هفت آیدا پیر پور گورخرگلادیاتور3 ناخدا هفت دریا3 زمان به وقت فاصدک واژه های نفهم مسافران زمان 1و2 سرنخ های چوب کبریتی راز جنگل هزار استان گربه های پایتخت نشین) رو درفروشگاه گیشا موجود دارید؟ ببخشید انقدر سوال میپرسم خسته نباشید میگم به همه شما ها :)

سلام. در فروشگاه‌های اختصاصی خودمون (گیشا و تهران‌پارس) معمولاً همه‌ی کتاب‌هامون موجودند، ولی برای اطمینان بیشتر می‌توانید با خودشان هم قبل از رفتن به فروشگاه تماس بگیرید.
کاربر مهمان : سورنا

سلام میتوانید یه تاریخ تخمینی از انتشار جلد بعد بگید ؟ گفته بودید تابستان خب الان تابستان هستیم و اینکه کتاب مثل این مجموعه میشه معرفی کنید ؟

سلام. چون نمی‌تونیم تاریخ دقیق نمی‌گیم و حدودی می‌گیم. امیدواریم تا وسط شهریور بیاد.
کاربر مهمان : مانی

سلام به نشر باحال و خفن هوپا.ببخشید میشه یک کتاب برای گروه سنی نوجوانان بهم معرفی کنید که خیلی خنده دار نباشه کاراگاهی و پلیسی باشه ( من مجموعه همه پرسش های اشتباه رو خوندم و خوشم اومد.و قراره کتاب سرنخ های چوب کبریتی هم بخرم پس یک کتاب بهم بگید به جزء این دوتایی که گفتم) من همه جور کتابی دوست دارم اما خواستم یه تنوع بدم و یه کتاب کاراگاهی بخرم که خیلی طنز و خنده دار نباشه... چون من قراره به زودی ده تا از کتاب های هوپا رو بخرم اما نه تاش رو توی لیستم نوشتم نمیدونم دهمیش رو چی بخرم چون اگر نه تا کتاب بخرم کتاب هام از نشر هوپا 69 تا میشه و میخوام 10 تا بخرم که 70 تا بشه و رند باشه. اهان راستی بجزء اینکه کاراگاهی باشه و طنز نباشه تک جلدی هم باشه... خسته نباشید میگم به شما و همه عزیزانی که تو این روز های کرونا انقدر برای نشر هوپا زحمت میکشید و به تک تک سوال های ما جواب میدید و مارو سوپرایز و خوشحال میکنید (;

سلام دوست خوبمون. فکر کنیم «تعطیلات پلیسی» همان کتابی است که این ویژگی‌ها را دارد.
کاربر مهمان : جفت طلایی: سورن و گیلفی

کارتون عااااااااااااااااللللللللللللیییییییییهههههه ❤❤❤❤💚💚💚💚💚💜💜💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛💛💙💙💜💚💚❤❤💚💙💛💗💗💗💗💗💗❤💚💜💙💛💓💖💞💖💕💕 خواهشا مثل اولا ی کار سه ماه یک بار منتشر کنید. یک انتقادی هم دارم اونم اینه که فقط چرا اینقدر سانسور داره مگه کتاب دیگه چی داره که اینقدر سانسور میکنید بخصوص کتاب سوم حدود یک فصل تقریبا سانسور داشت ممنون میشم سانسورش نکنید.

دوست خوبمون، اگر کتابی قرار باشه این‌قدر سانسور بشه ما اصلاً چاپش نمی‌کنیم. از این کتاب حتی یک سطر هم حذف نشده! نمی‌دونیم از کجا چنین ادعایی کردید!
کاربر مهمان : ریحانه

سلام من هر کتابی که میخرم. از اون کتاب پشیمان می شوم. دیگه نمیدونم چه کتابی دوست دارم. میشه راه نمایی کنید. 🙏

سلام. راستش ما نمی‌تونیم کمکی بکنیم، باید حداقل یکی دو تا کتابی رو که ازش خوشتون اومده بدونیم تا بتونیم راهنمایی‌تون بکنیم.
کاربر مهمان : M.N

سلام.آیا کتاب آگوس و هیولا ها روز های کرونایی فقط به صورت پی دی اف است یا میتونیم از دو شعبه ( گیشا و تهرانپارس ) بخریم؟

سلام. پی‌دی‌افه فقط.
کاربر مهمان : M.N

سلام.ببخشید میشه به صورت تلفنی از شما کتاب بخریم(نه از سایت کتابم کو و...). بعد الان کتاب زمان به وقت قاصدک در سایت کتابم کو ناموجود است یعنی اگر بشه از شما تلفنی کتاب سفارش داد شما هم آن کتاب رو ندارید و یک سوال دیگه که به همین سوالات مربوط میشه شما کتاب های(زندگی هچل هفت آیدا پیر پور . گورخر گلادیاتور3 . ناخدت هفت دریا3 . زمان به وقت قاصدک . واژه های نفهم . مسافران زمان . سرنخ های چوب کبریتی . راز جنگل هزار داستان ) رو موجود دارید و اگر بشه از سایت شما تلفنی کتاب سفارش داد میشه این کتاب هارو خرید؟

سلام. با دفتر نشر تماس بگیرید راهنمایی‌تون می‌کنند.
کاربر مهمان : درسا

شما کتاب فروپاشی دارید ؟؟؟

جلد پنجم همین مجموعه‌ی «نگهبانان گاهول» است که امیدواریم تابستان منتشر بشه.
کاربر مهمان : تايتو البا

كي جلد 5 فروپاشي رو مي اريد؟

امیدواریم در تابستان منتشر بشه.
کاربر مهمان : مهتاب🌙

سلام خدمت دوستان گرامی من یک نویسنده هستم و میخواهم با انتشاراتتان کار کنم چه کاری باید بکنم ؟؟

سلام. با دفتر نشر تماس بگیرید، راهنمایی‌تان می‌کنند.
کاربر مهمان : درسا

به نظر من ای کاش کنار مشخصات فنی کتاب ژانرش هم بنویسید چون بعضی ها شاید ژانر برایشان مهم باشد و میخواستم بدونم ژانر این کتاب چیه و میخوام که به پیشنهادم فکر کنید 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ممنونیم از پیشنهادتون. حتماً همین کار را می‌کنیم. این کتاب فانتزی است.
کاربر مهمان : M.N

سلام.آیا شما کتاب آبشار جاذبه را چاپ خواهید کرد؟

سلام. نه، در برنامه‌مان نیست.
کاربر مهمان : دیپر پاینز

سلام لطفا کتاب های woleves the beyond.gravity falls lost legends.dipper and mabel and curse if the pirate treasures.,dipper and mabels guid to mystry and این 4 تا کتاب رو چاپ کنیدnonestope fun

کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

سلام به هوپا هوپایی های عزیز که این رو می خونن می شود لطفا بگویید که جلد های بعد کی منتشر می شود و الان تام گیتس ۱۶ در چه مرحله ای قرار دارد؟؟؟؟؟؟و گورخر گلادیاتور چند جلد است و میتوانید بگویید چرا دیگر بازی فکری منتشر نمی کنید و می توانید بگویید که لوتا پیترمن چند جلد است؟؟؟؟؟؟؟💖💖💖💖💖💖💖سپاس فراوان و خسته نباشید بخاطر تمام تلاش های بی دریغتان.شاهو.

سلام به دوست عزیزمان. امیدواریم جلدهای بعدی هر سه ماه یک بار منتشر بشوند. تام گیتس ۱۶ در مرحله‌ی ویرایش است. گورخر گلادیاتور فعلاً سه جلدش را منتشر کرده‌ایم. بازی‌های فکری هم دایم کماکان منتشر می‌کنیم، آیا بازی‌های جدید شاهراه و بومزی را دیده‌اید؟ لوتا پیترمن هم فعلاً پنج جلدش منتشر شده و قرار است تا جلد یازده منتشر بشود.
کاربر مهمان : درسا

سلام هوپا چرا نظر هایمان را میگذارید ولی جواب نمی دید 😢

سلام. معمولاً جواب می‌دهیم، مگر اینکه اشتباه کرده باشیم. لطفاً دوباره سؤالتون رو بگید.
کاربر مهمان : درسا

سلام ❤ شاهو کتابخوان راست میگه ای کاش یه شعبه در لرستان باز کنید منم لرستان هستم و خیلی دوست داشتم یه جایی باشه هی برم کتاب بخرم ❤

کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

لطفا می شود بگویید چرا منتشر نمی کنید؟؟؟ خیلی ممنون💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

چاپ شده و امیدواریم به‌زودی بعد از تعطیلات پخش شود.
کاربر مهمان : سورنا

با سلام میخواستم بدونم میتوانید یه تاریخ تخمینی برای پخش این کتاب بگید ؟ و یک تاریخ تخمینی دیگه برای ترجمه جلد بعدش ؟ یه خسته نباشید هم عرض کنم خدمت انتشارات بسیار خوب و حرفه ای هوپا

سلام. فکر کنیم هفته‌ی بعد (۱۷ خرداد به بعد) پخش بشود. ترجمه‌ی جلد بعدش هم تمام شده و امیدواریم این‌قدر فاصله نیفتد.
کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

سلام می شه لطفا بگید این کتاب چند قرن دیگه منتشر می شود؟؟؟؟؟؟؟؟💙💚💜💙💚💜💗 خسته شدیم. اون موقع ها زود به زود ۳ ماه به ۳ماه منتشر می کردید ولی الان ۵ ماه است منتشر نمی کنید همگی منتظریم من بیشتر از نصف کتابهایتان را دارم.بهترین دوست شما شاهو💟💞💖💗💟💞💖💗💟💞💖💗💟💞💖💗💟💞💖💗💛💛💛💛💛💛💙💙💙💙💙💙💚

سلام. چاپ شده است، ولی خورده به این روزهای تعطیلی. امیدواریم زودتر پخش شود.
کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

سلام به بهترین انتشارات دنیا💞💞می شود لطفا به ایت ۳ سوال جواب دهید ممنون می شم😁 1).این کتاب چند وقت دیگه چاپ می شود؟ زیر پامون علف سبز شد لطفا زودتر جاپ کنید💚💚💚 ۲).آخر این کتاب ۳۱ جلد است یا ۱۵ جلد؟؟؟هر کی یک چیز می گوید.💛💛💛💛💛💛💛💛💛 ۳).انتشارات هوپا از چه سالی تأسیس شد؟؟؟؟؟؟💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙ممنون از زحماتتون که در این ایام دارید هنوز کار می کنید💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜. 📚💞💖با سپاس فراوان دوست شما شاهو💖💞📚

سلامدوست خوبمان. به‌زودی پخش می‌شود چون چاپ شده. ۱۵ جلد است. انتشارات هوپا از سال ۱۳۹۲ تأسیس شده با بازی‌های رومیزی، و اولین کتاب‌های کودک و نوجوانش در سال ۱۳۹۵ منتشر شده.
کاربر مهمان : سروش‌ابراهیمی

این کتاب۳۱جلد دارد. نه ۱۵تا.به هر حال عالی هستش من هر سه جلدی که چاپ شده رو دارم

فکر کنیم همان ۱۵ جلد است. شاید مجموعه‌های دیگر نویسنده‌اش را هم در نظر گرفته‌اید.
کاربر مهمان : تايتو البا

اين مجموعه از نظر منن بهترين مجموعه دنيا هستش من الان 119 كتاب هوپا دارم فقط لطفا توي اين دوره ميشه تمركز گروه ترجمه ي هوپا رو بيشتر روي كتاب هاي پرطرفدار تر مثل اين كتاب باشه و يه سوال ديگه هم دارم اين كتاب الان ترجمه شده و داره به چاپ انبوه مي رسه يا هنوز ترجمه نشده ؟ از طرف يكي طرفدار هاي 10 اتيشه ي جغد و هوپا

این کتاب چاپ شده، ولی به دلیل شرایط خاص کشور (بیماری کرونا) هنوز نتوانسته‌ایم آن را پخش کنیم.
کاربر مهمان : پارسا

به خدا خیلی نامردید از زمانی که جلد سه رو منتشر کردید حدود ۲ سال میگذره خودم رو ... کردم تا جلد چهار رو منتشر کنید اونوقت حالا منتشرش کردید من عاشق این کتابم و کارتونشم بیشتر از 38 بار دیدم مرد نیستم اگه دروغ بگم تمام کتاباشو به زبان اصلی دارم (pdf شون رو) و خوندمشون (چون زبان بلد) ولی چون فهمیدن بعضی از کلماتش سخت بود تا دیدم شما این کتابو دارید ترجمه میکنید خیلی خوش حال شدم. حالا هم که داستانش یادم رفته (البته کارتونشو حفظم ولی اینا ۱۸۰ درجه با هم فرق دارن) مجبورم دوباره بخونمش. خواهشا زود به زود منتشر ش کنید.

پارسا جان، هر سه جلد قبلی را سال ۹۸ منتشر کردیم.
کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

سلام می شه بگید لطفا این کرونا بر روی کتاب هم تاثیر گذار است یا خیر؟؟؟؟📚📙📘📗📚📙 دوست خوب شما شاهو.💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖💗💖💗💗💟💟💟💖💗💟💖💗💟💕💖💗💟💕💖💗💟💕💖💗💟💕💖💗🎊🎉🎈✨🎇🎆🎄🎃🎃🎄🎆🎇✨🎈🎉

سلام. برای اطمینان بهتر است کتاب را بعد از خرید گوشه‌ای در خانه بگذارید و بهش یک روز دست نزنید. بعد با خیال راحت می‌توانید برداریدش و بخوانید.
کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

سلام .ببخشید مزاحم شدم لطفا می شه به این ۳ سوالم جواب بدید.؟؟؟؟؟ممنون می شم.💖💗 ۱.این کتاب چه موقعی منتشر میشه؟؟؟؟🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆 ۲.بخاطر این مسئله ی کرونا چاپش به بعد از عید می افته؟؟؟؟📋📝📋📝📋📝📋📝📋📝📋۳.شما الان در تعطیلات به سر می برید یانه آیا هوپا بازه؟؟؟🎄🎊🎄🎊🎄🎊🎄🎊🎄🎊🎄🎊 بهترین دوست شما شاهو.😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘

سلام دوست خوبمان. راستش قرار بود تا پایان سال ۹۸ چاپ شود، ولی به دلیل شرایط خاص کشور زمانش نامشخص است فعلاً. امیدواریم با بهتر شدن شرایط و رفتن کرونا بتوانیم بعد از عید چاپش کنیم. بله، ما هم مثل بقیه‌ی کشور تعطیلیم.
کاربر مهمان : 📚🤓شاهو کتابخوان🤓📚

می شه لطفا به سوالاتم جواب بدید؟؟؟؟خیلییییییییییییییی دوست دارم بدونم.💗💖💗💖💗💖 ۱.آیا شما تا آخرین جلد این کتاب یعنی جلد ۱۵ چاپ می کنید؟؟؟📚📄📃📖📚📄📃📖📚📄 ۲.این کتاب خارج از ۱۵ جلد هم هست؟؟؟📙📘📗📙📘📗📙📘📗📙📘📗📙📘📗📙📘 ۳.آیا شما قصد دارید در شهرستان ها هم مغازه راه اندازی کنید؟؟؟🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉🎆🎉 ۴.می شه وقتی در استان لرستان ره اندازی شد به هم خبر بدید؟؟؟؟💎💍💎💍💎💍💎💍💎 ممنونم هم از کتاب هایتان هم از بازی هایتان عالیییییییند توی جهان.🗺🌐🗺🌐🗺🌐🗺🌐🌏

بله، برنامه‌مان این است که تا آخرین جلدش چاپ کنیم. و این مجموعه ۱۵ جلد دارد. ما آرزومان این است که در همه‌ی شهرها کتاب‌فروشی داشته باشیم و برای آن داریم کار می‌کنیم، ولی زمانش نامشخص است. البته در بیشتر شهرها کتاب‌فروشی‌های خوب دیگری هستند که معمولاً کتاب‌های ما را دارند و اسم آن‌ها و آدرسشان را می‌توانید از بخش مراکز فروش (از منوی بالای صفحه) پیدا کنید.
کاربر مهمان : سروش

لطفا کتاب جورنال3ابشار جاذبه رو چاپ کنید خواهش میکنم

کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

اولین نظر هورررا مرسی بهترین رستوران دنیا یعنی هوپا

کاربر مهمان : علي

كي مياد

در همین ماه بهمن یا نهایت اسفند می‌آید.