انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

نگهبانان گاهول ۳/ نجات

نویسنده : کاترین لسکی
تعداد صفحات : 260
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : نگهبانان گاهول
قیمت : 33000 تومان
بوبو پرسید: «چی تو رو کشونده اینجا، پسرم؟»

سورن بی‌مقدمه گفت: «منقارفلزی.»

بوبو جا خورد. «منقارفلزی؟ درباره‌ی اون چی می‌دونی، پسر؟»

سورن پلک زد. «اون؟ اون کیه؟» تا آن لحظه، سورن خیال می‌کرد که شبحک‌های والدینش درباره‌ی یک شئ حرف ‌زده‌اند، چیزی مثل بُراده‌ها که ترس به جانش می‌انداخت، بُراده‌هایی که توی آکادمی سنت‌ایگی به‌زور جمع‌آوری می‌کردند.

انگار راستی‌راستی کرک‌وپَر جغد شاخ‌دار درشت‌جثه و شعله‌ور، با شنیدن آن اسم ریخته بود زمین.

- ازش دور بمون. کاری به اون جغد نداشته باش، سورن.

بیشتر بدانید!
از هنگامی که سورن را ربودند و به مدرسه‌ی سنت‌ایگی بردند، برای دیدنِ دوباره‌ی خواهرش، اگلانتین، لحظه‌شماری می‌کرد. حالا اگلانتین به زندگی سورن برگشته‌ است، اما او سختی‌هایی را پشت سر گذاشته که شرحش در کلمات نمی‌گنجد. ازیل‌ریب، معلم سورن، نیز ناپدید شده است. در عمق سنگدان سورن، چیزی قدرتمندتر از دانش به او می‌گوید که بین این رخدادهای مرموز ارتباطی وجود دارد. برای نجات ازیل‌ریب، سورن باید راهیِ ماجراجوییِ خطرناکی شود. او در این ماجراجویی با قدرت‌هایی بسیار خطرناک‌ و عظیم روبه‌رو خواهد شد و به حقیقتی پنهان پی خواهد برد؛ حقیقتی که ممکن است قلمروی جغدها را نابود کند.
پدید آورندگان
کاترین لسکی
کاترین لسکی
کاترین لسکی مدت‌هاست مجذوب جغدهاست. چندین سال پیش به تحقیقی گسترده درباره‌ی این پرندگان و عادت‌هایشان دست زد. می‌خواست روزی کتابی غیرداستانی درباره‌ی جغدها و با عکس‌های شوهرش، کریستوفر نایت بنویسد. اما متوجه شد این کار بسیار دشوار است چون جغدها موجودات کم‌رو و شب‌زی هستند. برای همین تصمیم گرفت درباره‌ی دنیای جغدها داستانی خیالی بنویسد. هرچند دنیایی خیالی است که جغدها در آن حرف می‌زنند و فکر می‌کنند و خواب می‌بینند، می‌خواست هرچقدر که می‌تواند تاریخ طبیعی خودشان را هم در آن بیاورد. کاترین لسکی کتاب‌های داستانی و غیرداستانی بسیاری نوشته که یکی از آن‌ها دوران شهدگیری است و برای آن جایزه‌ی افتخاری نیوبری را برد. سفر شبانه، برنده‌ی جایزه‌ی کتاب ملی یهود، و ورای زمان سوزان، جزو فهرست کتاب‌های برتر کتابخانه‌ی ملی آمریکا برای نوجوانان و همچنین مجموعه‌های دختران دریا و گرگ‌های ماورا از دیگر کتاب‌های داستانی او هستند. کاترین لسکی برای خدماتش در ادبیات غیرداستانی جایزه‌ی شیپور طلایی کتاب بوستون و جایزه‌ی کتاب کودک واشینگتون‌پست را نیز گرفته است. لسکی و شوهرش در کمبریج ماساچوست زندگی می‌کنند.
بهنام حاجی‌زاده
بهنام حاجی‌زاده
ده، یازده سال بیشتر نداشت که در کتابخانه‌ای گم شد و تا سال‌ها بعد کسی او را پیدا نکرد. هنوز هم که هنوز است هیچ‌کس نمی‌داند این همه سال لابه‌لای کدام قفسه و در کدام کنج دنج پنهان شده بود، ولی عاقبت که پیدایش شد، آنقدر کتاب خورده بود... چیز... ببخشید، خوانده بود که یک‌عالم کلمه دور سرش می‌چرخید. رفت دانشگاه شیراز ادبیات انگلیسی خواند و همان موقع‌ها بود که عاشق جغدها شد و شب‌ها همراهشان زندگی کرد. حالا هم شب شده بهترین دوست او و با تاریک شدن هوا، کم‌کم بیدار می‌شود، خمیازه‌کشان و آهسته لای یک چشمش را باز می‌کند، نگاهی به کوه ترجمه‌هایش می اندازد و با آهی از عمق وجود، دست به قلم می‌برد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : Maklsn

واقعا این کتاب تو دیجی کالا طرفدار داره

راستش دیجی‌کالا دست ما نیست، چون ما مستقیم باهاش کار نمی‌کنیم. اگر موجود نشد اون‌جا، می‌تونید از فروشگاه مستقیم خودمون، یعنی هوپا مارکت، هم بخرید.
کاربر مهمان : مگه مهمه؟

سلام هوپا من جلد 1 رو خوندم فوق العاده زیبا بود جلد دو رو پیدا نکردم ولی الان 3 و 4 رو دارم میتونم 3 و 4 رو بخونم یا باید بزارم 2 رو که خریدم بعد 3 و 4 رو بخونم

سلام دوست خوبمون. فکر کنیم به‌ترتیب باید بخونید تا داستان رو از دست ندید.
کاربر مهمان : بابک

ایا الان مشکلی بیش اومده برای جلد چهارم ?

خیر. به زودی چاپ می‌شود.
کاربر مهمان : پارسا

چرا قسمت بعدش رو نمیارین مردم از بس تحمل کردم من عاشق این کتابم. میشه لطفا تاریخ انتشارش بگید. لطفا زود به زو منتشر کنید لطفا داره همش یادم میره. مشکل شما اینه که دیر به دیر کتاب ترجمه میکنید مگه یک ترجمه چقدر طول می کشه اگه به من بود تو این مدت کل 15 قسمت و ترجمه کرده بودم.اه. دارم ازتون ناامید میشم.

چشم.هرچقدر بتوانیم زودتر منتشرش می‌کنیم. راستش کتاب‌ها کلی مرحله دارند تا برای چاپ آماده بشوند و فقط ترجمه نیست.
کاربر مهمان : پارسا

آرامش در چه تاریخی میاد؟ و کی به کی ها میاد

جلد چهارمش امیدواریم در پاییز بیاید گر مشکلی پیش نیاید هر فصل یک جلدش منتشر بشود.