انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

نبرد سوسک‌ها ۳/ انتقام ملکه‌ی سوسکی

نویسنده : ام. جی. لئونارد
تصویرگر : کارل جیمز مونتفورد
تعداد صفحات : 336
گروه سنی : ۱۲ تا ۱۶ سال
از مجموعه‌ی : نبرد سوسک‌ها
قیمت : 44000 تومان
لوکريشا کاتر قصد دارد از آزمايشگاه مخفي‌ای (بيوم) که در جنگل ساخته، شرارت را به همه‌جای دنيا بکشاند، مگر اينکه دارکوس، ويرجينيا و برتولت بتوانند راه مقابله با او را پيدا کنند.

اگر آن‌ها موفق نشوند، لوکريشا کاتر ارتش سوسک‌های خود را برای نبرد آماده می‌کند و کار به جايی می‌رسد که اين سياره هرگز دوباره مثل قبل نخواهد شد. بشريت تحت محاصره‌ی لوکريشا کاتر است. آينده بستگي به سه نوجوان و سوسک‌هايشان دارد.

بیشتر بدانید!
«طرح داستان این کتاب شوکه‌کننده است. این نویسنده صدای تازه‌ای را به ادبیات کودک و نوجوان آورده است. پیش‌بینی می‌کنم که عاشق سوسک‌ها می‌شوید...»

- روزنامه‌ی The Times


لوکريشا کاتر قصد دارد از آزمايشگاه مخفی‌ای (بيوم) که در جنگل ساخته، شرارت را به همه‌جای دنيا بکشاند، مگر اينکه دارکوس، ويرجينيا و برتولت بتوانند راه مقابله با او را پيدا کنند.

اگر آنها موفق نشوند، لوکريشا کاتر ارتش سوسک‌های خود را برای نبرد آماده می‌کند و کار به جايی می‌رسد که اين سياره هرگز دوباره مثل قبل نخواهد شد. بشريت تحت محاصره‌ی لوکريشا کاتر است. آينده بستگی به سه نوجوان و سوسک‌هايشان دارد.

پدید آورندگان
ام. جی. لئونارد
ام. جی. لئونارد
هم نویسنده است و هم شاعر و فیلم‌نامه‌نویس. کتاب‌هایش بسیار پُرفروش‌اند و جایزه‌های بسیاری برده‌اند. از دانشگاه اوپن مدرک عالی افتخاری در رشته‌ی ادبیات انگلیسی دارد و همین‌طور مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کینگز کالج لندن در رشته‌ی مطالعات شکسپیر. مایا مدتی تهیه‌کننده‌ی آلبوم‌های موسیقی بود. ولی بعداً صنعت موسیقی را رها کرد و بازیگری یاد گرفت. کمی هم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم ناخنک زد، ولی آخرش تصمیم گرفت برای بچه‌ها داستان بنویسد. مایا در برایتون، همراه همسر و دو پسرش زندگی می‌کند.
زهرا شاه‌آبادی
زهرا شاه‌آبادی
همه «مینا» صدایش می‌کنند، عاشق طبیعت و کتاب‌هایی است که درباره‌ی طبیعت نوشته‌اند و می‌نویسند. سال ۱۳۷۷ در تهران به دنیا آمده و دانشجوی ارتباط تصویری، مترجم و نینجاست و کلاً همه کار می‌کند. ولی آرزویش این است که سبک زندگیِ بدون زباله و حفاظت از محیطِ‌زیست را بین مردم رایج کند. کار ترجمه را از دبیرستان، با کمیک‌استریپ نیت بزرگ شروع کرد. این کمیک‌استریپ در مجله‌ی همشهری بچه‌ها چاپ شد و پسر سوسکی، اولین کتاب اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : طاها

سلام میخواستم بپرسم کتاب طنز ماجراجویی در رده سنی 10 و 11 سال ندارید که چند جلدی باشه و هر جلدش تو مایه های قیمت 30 تا 37 هزار تومن دارید اگه دارید لطفا بگید

مجموعه‌ی مأمور Z رو پیشنهاد می‌کنیم.
کاربر مهمان : یدونه هوپایی

1-یه کتاب میخواستم برای 10 ساله ها فانتزی و طنز باشه 2-یه کتاب ماجراجویی 2-کتاب برای 10 ساله هاو 11 ساله ها

کتاب‌های «کتک‌خور سلطنتی»، «گورخر گلادیاتور» و «گربه‌های پایتخت‌نشین» رو پیشنهاد می‌کنیم.
کاربر مهمان : سروش

ابشار جاذبهاافسانه های گمشده رو چاپ کنید لطفا جان مادرتون

تو برنامه‌مون نیست.
کاربر مهمان : هوپایی!

سلام شما یه کتاب طنز-معمایی برای سنین نوجوان (11 تا 16 سال) دارید که صفحه های تقریبا زیادی داشته باشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.

سلام. برای کتاب طنز پرصفحه برای این سن بلارت را پیشنهاد می‌کنیم. برای کتاب معمایی همین مجموعه‌ی نبرد سوسک‌ها و مجموعه‌ی تان‌جی‌ها.
کاربر مهمان : 333888

سلام شما یه کتاب جدی و خیلی ماجرایی دارید که کمی هم فانتزی باشد؟ مثل همین نبرد سوسک ها (البته خیلی جدی نیست ولی به هر حال) برای دوازده ساله ها یا یازده ساله ها؟ و یک چیز دیگه. کتاب روز های کرونایی آگوس و هیولا ها از کجا در دسترس هست که بگیریم؟

سلام. فکر کنیم از کوهستان شارلاتان، آنجا که هیولاها خوابیده‌اند و مسافری با پاپوش‌های جهنمی خوشتون بیاد. کتاب روزهای کرونایی رو باید از صفحه‌ی خود این کتاب دانلود کنید، جایی برای فروش پیدا نمی‌شه.
کاربر مهمان : gh

سلام اگه میشه چند کتاب طولانی (چند جلدی یا تک جلدی باشه مهم نیست) بهم معرفی کنید مثل همین کتاب ماجراجویی باشه.

سلام. کتاب‌های تان‌جی‌ها، بلارت و نگهبانان گاهول ا پیشنهاد می‌کنیم.
کاربر مهمان : درسا

واییی بالاخره امد در بخش راهند 😆😍

کاربر مهمان : محمد

سلام هوپا جون ممنون بابت اوردن این کتاب در در راهند فقط اینکه تان جی های 2 کی میاد

سلام. امیدواریم تا پایان تابستان منتشر بشه.
کاربر مهمان : کیان شاه حسینی

سلام هوپای عزیز این جلد دقیقا در چه تاریخی چاپ می شود

سلام دوست خوبمون. امیدواریم تا پایان مرداد منتشر بشه.