انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماکاموشی، جزیره‌ی جوندگان جسور 2/ موش و گربه در خانه‌ی اشباح

تصویرگر : لری کیز، راترتو راتونچی
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 132
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
قیمت : 24000 تومان
شبی مه‌آلود از شب‌های اکتبر بود. آخ! ... کاشکی توی سوراخ موش گرم‌و‌نرم خودم بودم. آن‌وقت با کتابی خواندنی و یک لیوان چِدار گرم خلوت می‌کردم. مطمئنم شب خوبی از کار در می‌آمد.

ولی آن شب خانه نبودم. کاش توی بولینگ یابخت‌ویا اقبال مشغول بازی‌ بودم یا توی رستوران محبوب فرانسوی‌ام، جیرجیرباشی شام خوشمزه‌ای نوشِ جان می‌کردم. ولی نه. آن شب از تمام موش‌هایی که می‌شناختم دور بودم. بله ... وسط یک جنگل تاریک گیر کرده بودم! می‌خواهید بدانید چرا؟

بگذارید بگویم ...

بیشتر بدانید!
توی یک جنگل تاریک و ترسناک گم‌ شده بودم. موش ترسویی مثل من و همچین جایی؟! مو به تنم سیخ شده بود! این شد که به قلعه‌ای قدیمی نزدیک جنگل پناه بردم. اولش خیال ‌کردم خالی است، ولی بعد فهمیدم تسخیر شده و پُر از گربه است! بگذارید داستان را کامل برایتان بگویم. از آن ماجراهایی است که حسابی قِلقِلکتان می‌دهد باقی‌اش را بدانید.

پدید آورندگان
جرونیمو استیلتن
جرونیمو استیلتن
در جزیره‌ی ماکاموشی، شهر نیوموش‌سیتی متولد شد. کودک که بود، خانواده‌ی استیلتُن او را به موش‌خواندگی پذیرفتند و در همین شهر بزرگ شد و به دانشگاه رفت. جرونیمو نویسنده‌ای سرشناس است، همینطور روزنامه‌نگار و مدیرمسئول انتشارات استیلتُن و سردبیر «جریده‌ی جوندگان»، مشهورترین روزنامه‌ی جزیره. آقای استیلتُن مرتب در پی ماجراجویی‌های تازه است تا برای کتاب‌هایش قصه‌های هیجان‌انگیز دست‌وپا کند. خودش که می‌گوید کمی بزدل‌موش است، ولی همیشه آخرِ هر ماجرایی اوست که قهرمان می‌شود. جرونیمو استیلتُن تا معما را حل نکند، از پا نمی‌نشیند. چیزهایی که شاید دلتان بخواهد دربار ه‌ی جرونیمو بدانید: از هالووین متنفر است. به دارچین حساسیت دارد، سفر که می‌رود موش‌گیجه می‌گیرد، توی دنیا بیشتر از هر چیزی از گربه‌ها می‌ترسد و عاشق و شیدای آدامسِ پنیری است.
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : کاربر

سلام. ایا ممکن هست نسخه الکتریکی این کتاب رو از هوپا بخریم؟

سلام. فعلاً نسخه‌ی الکترونیکی‌اش رو برای فروش نگذاشتیم جایی.
کاربر مهمان : اوین محرمی

ممنون خیلی عالی بود💖💖😘🥰😍

کاربر مهمان : پاندورا

آیا در این کتاب ته آ، تراپولا و بنجامین هم با جرونیمو می روند تو قلعه؟

بله.
کاربر مهمان : نازنین

توی این جلد بنجامین هست ؟

بله، هست.
کاربر مهمان : ناشناس

توی کدام جلد ها بنیامین هست؟

کاربر مهمان : رها فلاح

باحاله😂

کاربر مهمان : کسری مرآتی 🏝🏜🌋🌄🌠💰

سلام. این کتاب بی موضوع است موضوع این کتاب چیست؟؟🤔🤔🧐🧐

سلام. موضوعش از قول خود جرونیمو این است: «توی یک جنگل تاریک و ترسناک گم‌ شده بودم. موش ترسویی مثل من و همچین جایی؟! مو به تنم سیخ شده بود! این شد که به قلعه‌ای قدیمی نزدیک جنگل پناه بردم. اولش خیال ‌کردم خالی است، ولی بعد فهمیدم تسخیر شده و پُر از گربه است! بگذارید داستان را کامل برایتان بگویم. از آن ماجراهایی است که حسابی قِلقِلکتان می‌دهد باقی‌اش را بدانید.» یعنی داستان رفتن جرونیمو به قلعه‌ای مرموز نزدیک جنگل است.
کاربر مهمان : دیبا

من این کتاب رو خیلی دوست داشتم و به شما هم پیشنهاد میکنم

کاربر مهمان : على نصرى

ببخشيد،توى اين كتاب تراپولا،ته آ و بنجامين هم هستن يا نه؟

بله، هستن.
ژیلوان محمدی

مثل همیشه عالی به همه پیشنهاد میکنم

کاربر مهمان : آیدا

ماکاموشی فقط این کتابش خوب نیست بلکه همه ی کتاب هایش جذاب و عالیست متشکرم.

کاربر مهمان : مهدی رفوسه

کتاب های شما خیلی عالی است ومن دوستدارم همه ی کتاب های شما شبیه جلد های کتاب تام گیتس باشد به نظر من جذاب تر است

کاربر مهمان : بهار عزیزی

کتاب های شما واقعا قشنگن و نشرتون عالیه :)

کاربر مهمان : ستایش ابراهیمی

عالی ممنون فریبا چاوشی و جرونیمو استیلتن

کاربر مهمان : ارشیا

ببخشید این کتاب برای سنین ۱۴ یا ۱۵ سال مناسب است؟

سلام ارشیا جان. درباره‌ی سن مخاطب‌های کتاب ما با توجه به شناختمان از کودکان و نوجوانان، عددهایی آن بالای صفحه پیشنهاد کرده‌ایم. ولی واقعیت این است که علاقه به کتاب سن و سال نمی‌شناسد. ممکن است کسی ۱۵ ساله باشد و از کتاب‌هایی که برای سن‌های کم‌تر نوشته شده‌اند خوشش بیاید. دلیل اصلی‌اش هم این است که حتما آن کتاب با بخش‌هایی از وجود آدم ارتباط برقرار کرده. برای همین پیشنهاد ما این است که خودتان چند صفحه از کتاب را ببینید و اگر دیدید خوشتان آمده، کتاب را تهیه کنید.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی