انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

مرگ با دستمال توالت

نویسنده : دونا گفارت
تعداد صفحات : 304
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۴ سال
قیمت : 42000 تومان
بنیامین پسری دوازده‌ساله است. چیزی نمانده که همه‌چیزش را از دست بدهد، حتی دستمال‌توالتِ مرغوب. بابای بنیامین مرده است و پس‌اندازشان ته کشیده. اجاره‌ی خانه و خوردوخوراک کابوس مامان و بنیامین شده. مامان باید در آزمون حسابداری شرکت کند تا یک شغل حسابی گیرش بیاید. اما به‌جای درس‌خواندن ...
بیشتر بدانید!
بنیامین پسری دوازده‌ساله است. چیزی نمانده که همه‌چیزش را از دست بدهد، حتی دستمال‌توالتِ مرغوب. بابای بنیامین مرده است و پس‌اندازشان ته کشیده. اجاره‌ی خانه و خوردوخوراک کابوس مامان و بنیامین شده. مامان باید در آزمون حسابداری شرکت کند تا یک شغل حسابی گیرش بیاید. اما به‌جای درس‌خواندن مجبور است صبح تا عصر توی رستوران کار کند و باز هم از پسِ خرج‌ومخارج خانه و زندگی برنمی‌آید.

بنیامین مادرزادی بلد است چطور کلمه‌ها را به‌هم بچسباند و جمله‌هایی بسازد که از دلشان شعارهای تبلیغاتیِ معرکه‌ای دربیاید. حالا هم به سرش زده برای رقابتی که شرکت دستمال‌توالت رویالتی راه انداخته، شعار محشری بسازد و با جایزه‌ی بزرگش که لابد یک کوه پول است، کل مشکلاتشان را حل کند.

کی می‌داند؟ شاید موفق شود، شاید هم همه‌ی آن چیزهایی را که برایش مهم است، از دست بدهد.

پدید آورندگان
دونا گفارت
دونا گفارت
بعد از سال‌ها کرمِ کتاب بودن، نویسندگی را انتخاب کرد. وقتی کوچک بود، دوست داشت با دوچرخه‏ی بنفشش برود کتابخانه‏ و سبد دوچرخه‌اش را از کتاب‌ پُر کند. اولین داستانش درباره‌ی مرگ یک اسب بود، بعد از دانشگاه با یک مرد فوق‌العاده ازدواج کرد و دو پسر دارد که حالا از او هم بلندترند. سال‌ها در شرکت تولید کارت‌‌تبریک ویراستار بود و برای ناشران کتاب کودک می‌نوشت. الان همراه خانواده، گربه و سگش در آمریکا زندگی می‏کند. حالا کتاب‌های او روی قفسه‌ی همان کتابخانه‌ای جا خوش کرده‌اند که او در کودکی می‌رفت آنجا. دونا عاشق وقت‌گذرانی با خانواده، سرزدن به کتاب‌فروشی‌ها، دوچرخه‌سواری و سفر، البته نوشتن و نوشتن است. کتاب‌های او موقعیت‌های دشوار و کمیکی را نشان می‌دهند که خلاقیت کودکان و نوجوانان در مواجهه‌ با این موقعیت‌ها امکان بروز می‌یابد. کتاب‌هایش برنده‌ی جایزه‌های بسیاری شده‌اند. این کتاب اولین کتاب اوست که به فارسی ترجمه می‌شود و جایزه‌ی سید‌ فلاشمن برای کتاب‌های خنده‌دار را از آنِ خود کرده ‌است.
خاطره کردکریمی
خاطره کردکریمی
خاطره کردکریمی متولد تابستان ۱۳۶۹ است و در دانشگاه فیزیک خوانده. منتها چون درس‌و‌دانشگاهش از دنیای توی سرش یک کهکشان فاصله داشت، آن‌قدر دورِ خودش گشت و گشت تا بالاخره کاروباری پیدا کرد که علایقش را می‌دوخت به‌هم. چی؟ بله، ترجمه. این‌جوری شد که کم‌کَمَک از فاصله‌ی دنیای توی سرش با دنیای دوروبرش میلیون‌ها میلیون سال نوری کم شد و بالاخره یک‌هوا آرام‌و‌قرار گرفت.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : فریماه وحدت آزاد

سلام. این کتاب در چه تاریخی می آید؟ و در ژانر چیست؟

سلام. امیدواریم تا پایان آذر بیاید. داستان واقع‌گرا و طنزه.
کاربر مهمان : سورنا

چطور باید خرید کرد

هنوز نیامده. هر وقت منتشر بشه، هم دکمه‌ی خرید اینترنتی براش می‌آد (که می‌تونید اینترنتی بخرید)، هم تو کتاب‌فروشی‌ها پخش می‌شه که می‌تونید از اون‌ها بگیرید.
کاربر مهمان : میثم عصاره

سلام من از این کتاب خیلی خوشم اومد کی میاد ؟؟ و یک چیز این کتاب و کتاب های جویندگان سرنخ ۱ و ۲ و گربه های پر شور توی هوپا مارکت بزدی هستن یعنی بزودی میان ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام. امیدواریم تا پایان آذر بیاد. کتاب‌هایی که توی بخش «در راهند» و «به‌زودی» هوپا مارکت هستند، معمولاً بین سه تا پنج هفته‌ی بعدش می‌آن.
کاربر مهمان : هوپایی

نویسنده کلا عادت داره اسم های عجیب و غریب انتخاب کنه 😂

کاربر مهمان : .

سلام هوپا جان . کی،رفقای،کتابچی انتخاب می شن ؟؟؟؟؟

سلام. از خود صفحه‌ی اینستاگراممون بپرسید.
کاربر مهمان : محمدمهدی موسوی

سلام هوپاجان.این کتاب عالی کی منتشرمی شه؟؟؟؟

سلام دوست خوبمون. امیدواریم تا پایان آذر منتشر بشه.