انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

مدرسه‌ی جادوگری 2/ نجاتم بدهید از مدرسه‌ی جادوگری

نویسنده : ام لاینس
تصویرگر : جیمی لیتلر
تعداد صفحات : 248
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۴ سال
از مجموعه‌ی : مدرسه‌ی جادوگری
قیمت : 57000 تومان
دیزی وارت دیگر برای خودش یک پا جادوگر شده است و چشمک وزغی صدایش می‌کنند. دیزی خیلی خیال‌پرداز است و همین‌طور بازیگر نمایشنامه‌های شکسپیر. اما مامان‌بزرگش به‌زور او را به قلعه‌ی وزغی فرستاده تا جادوگری یاد بگیرد. حالا دیگر او متخصص مقابله با طلسم شده است. این بار از بخت بد، طلسم بچه‌گربه‌ی شومی را در قلعه‌ی وزغی می‌شکند؛ بچه‌گربه‌ای که مکافات و دردسر درست می‌کند و باید جلویش را بگیرند... آیا این دختر با جادو و جنبل‌هایی که در آستین دارد، می‌تواند یک بار دیگر قلعه و ساکنانش را نجات بدهد؟
پدید آورندگان
ام لاینس
ام لاینس
ام لاینِس معلم بازنشسته‌ی ابتدایی است. او داستان‌های بامزه می‌نویسد و شعر می‌گوید؛ برای‌اینکه عاشق خنداندن بچه‌ها است. لاینس برای نوشتن داستان‌هایش از بچه‌هایی که شاگردش بوده‌اند و همین‌طور دو بچه‌ای که خودش بزرگ کرده، الهام می‌گیرد و این‌ها را با خاطرات دوره‌ی کودکی خودش ترکیب می‌کند. او می‌گوید نوشتنِ شعر و داستان ذهنش را به کار می‌اندازد.
جیمی لیتلر
جیمی لیتلر
جِیمی لیتلِر در سال ۲۰۰۸ از مؤسسه‌ی هنر در بورنمت فارغ‌التحصیل شد. او برنده‌ی جایزه‌ی کتاب کودک مک‌میلان هم شده است. جِیمی بیشتر وقت‌ها مشغول نقاشی و رنگ‌آمیزی و درست‌کردن کاردستی است. علاقه‌هایش متنوع و جورواجور است؛ اما به‌طور خاص از حیوان‌های وحشی و سروصداهای ترسناکِ توی تاریکی خوشش می‌آید.
محمد یوسفی‌شیرازی
محمد یوسفی‌شیرازی
محمد یوسفی‌شیرازی زاده‌ی شیراز است و متولد ۱۳۷۱. کارشناسی ادبیات را در دانشگاه شیراز و کارشناسی‌ارشد ادبیات را در دانشگاه تهران خوانده است. از سال ۱۳۹۲ وارد کار ترجمه و ویرایش شده و تا امروز به این دو کار مشغول است. ادبیات و دنیای متن و کتاب از مهم‌ترین دل‌مشغولی‌های او هستند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : Arnika

سلام کی میاد

سلام. تا آخر ماه پیداش می‌شه.
کاربر مهمان : Tarannom

هوپا خیلی خوشحالم که جلد دومش داره میاد ،، کسی میتونیم بخریمش؟؟یعنی کی میاد تو کتاب فروشی ها؟؟

ممنون دوست خوبمون. خوشحالیم که خوشحال شدید. هنوز که منتشر نشده اما به‌زودی پیداش می‌شه.
کاربر مهمان : ستایش ( قهرمان نقاشی کاپوچین)

سلام هوپا چه خبرا؟ یک سوال برنده روز چهارم مسابقه جدید معلوم شده؟ و اینکه کد تخفیف %۱۰۰ برای خرید یک کتاب هست یا چندتا کتاب میشه خرید؟ لطفا زود جواب هردو سوالم رو کامل بده عااااااااااالی جان❤️❤️🌈🌈

سلام ستایش جان. بله برنده‌ها مشخص شدن و استوری گذاشته شد. بله برای خرید یک کتاب بوده.
کاربر مهمان : بینام

مثل همیشه‌عالی. و اینکه کتاب رفیق بی کلک اسب از شهرام شفیعی کی میاد؟ چون نویسندش عکس جلد کتاب رو توی صفحش گذاشته بود

امیدواریم که به‌زودی بیاد. راستش هنوز خبری از چاپش نیومده.
کاربر مهمان : صدرا همیشگی

عالیییییییی هستی تروخدا دیگه ما رو سکته نده عشق جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

خوشحالیم که خوشحال شدید!^.^ ^0^
کاربر مهمان : y

وای بالاخره داره میاد🤩🤩🤩🤩

بله بله^.^
کاربر مهمان : آوا...

کتاب بینظریه😉سفارش بدیم میارین دم در خونه ؟^-^

بله دوست عزیزمون. ارسال به سراسر کشور داریم.
کاربر مهمان : ستایش (قهرمان نقاشی کاپوچین)

هوپا به خدا دارم سکته می کنم! کنار مامانم نشستم و فیلم می دیدم بعد گفتم امروز دوباره برم تو درراهند هوپا❤️ یکی دو روز بود که چیز جالبی نیاورده بودی به خاطر همین کسل اومدم تو این بخش . طبق عادت رفتم پایین صفحه اومدم بالا . یکهو دیدم نوشته جادوگری . اونجا بود که ضربان قلبم اون قدر زیاد شد که بدون اینکه با انگشت هایم ضربانم رو بگیرم با تکون خوردن اروم تنم فهمیدم . نزدیک بود مامانم فکر کنه تشنج کردم آخه یکجوری نگاهم کرد😅 بعد گفت چی شده؟😰 گفتم می تونم سکته کنم؟ مامانم با خنده گفت برای چی؟ گفتم مدرسه جادوگری ۲ اومده😍😍😍😍✌🏻✌🏻✌🏻 مامانم گفت مردم برای چی خوشحال میشن بچه ما برای چی خوشحال میشن😅 بازم مثل همیشه هوپا ازت ممممممممنونم عاااااااااالی جااان❤️❤️❤️ راستی ! کتاب بدترین جادوگر رو بررسی کردید؟ ( لطفا بررسی کنید هیچ انتشاراتی چاپش نکرده و پرفروش میشه) اون هم یک جورایی شبیه مدرسه جادوگری هست😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️ این کتاب خوب کی میاد؟🌈🎀 ببخشید خیلی حرف زدم😞

سلام ستایش جان. چقدر جالب و با جزییات نوشتید برامون. دقیقا حس و حالتون رو حس کردیم. خوشحالیم که اینقدر ذوق‌زده شدید. ممنون که همراه ما هستید. امیدواریم حداقل تا یک ماه آینده برای خرید آماده بشه.
کاربر مهمان : اوا زهرا

وای من تعریف ازش شندیم نمی دونستم مجموعه هست چقدر خوب که تک جلدی نیست 😍

بله بله درسته. مجموعه هست.^.^
کاربر مهمان : آرنیکا

سلام واااااااااااااااااای چقدر خوب مدرسه جادوگری 2 هورا بالاخره اومد ممنونم هوپا

سلام آرنیکا جان. ممنون از محبتتون. خوشحالیم که منتظرش بودید و خوشحال شدید دوست عزیزمون.^.^
کاربر مهمان : ددم

اییش چرت و پرت نمی خرمش