مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

مدرسه‌ی جادوگری ۱/ زورکی نمی‌رم به مدرسه‌ی جادوگری

نویسنده : ام لاینس
تصویرگر : جیمی لیتلر
تعداد صفحات : 248
گروه سنی : ۱۰ تا ۱۴ سال
از مجموعه‌ی : مدرسه‌ی جادوگری
قیمت : 36000 تومان
پشت سر خانم تورن پا می‌گذارم به دویدن؛ ولی چند قدمی که می‌دوم، یک چیزی از پشت گوشم را می‌گیرد. جیغم درمی‌آید و دور خودم می‌چرخم. اما جز سایه‌های سیاه، هیچ‌چیز دوروبرم نیست؛ سایه‌های ترسناکی که رنگشان به سبزی می‌زند. بعد هوای سردی می‌آید و شبحی پچ‌پچ می‌کند: «قانون‌های من! قانون‌های مدرسه‌ی من! حواست باشد. هیچ‌وقتِ هیچ‌وقت زیر پا نگذارشان. دویدن ممنوع!»
بیشتر بدانید!
دِیزی وارت بازیگر نمایشنامه‌های شکسپیر است و خیلی خیال‌پرداز است؛ ولی مامان‌بزرگش زورکی او را به قلعه‌ی وزغی می‌فرستد تا جادوگری یاد بگیرد. دِیزی از این کار خیلی حرصش می‌گیرد. او جادوگر نیست؛ ولی کم‌کم به رمز و رازهای قلعه‌ی وزغی علاقه پیدا می‌کند و می‌بیند خودش هم جادو و جنبل‌هایی توی آستین دارد و می‌تواند یک کارهایی بکند...
پدید آورندگان
ام لاینس
ام لاینس
ام لاینِس معلم بازنشسته‌ی ابتدایی است. او داستان‌های بامزه می‌نویسد و شعر می‌گوید؛ برای‌اینکه عاشق خنداندن بچه‌ها است. لاینس برای نوشتن داستان‌هایش از بچه‌هایی که شاگردش بوده‌اند و همین‌طور دو بچه‌ای که خودش بزرگ کرده، الهام می‌گیرد و این‌ها را با خاطرات دوره‌ی کودکی خودش ترکیب می‌کند. او می‌گوید نوشتنِ شعر و داستان ذهنش را به کار می‌اندازد.
جیمی لیتلر
جیمی لیتلر
جِیمی لیتلِر در سال ۲۰۰۸ از مؤسسه‌ی هنر در بورنمت فارغ‌التحصیل شد. او برنده‌ی جایزه‌ی کتاب کودک مک‌میلان هم شده است. جِیمی بیشتر وقت‌ها مشغول نقاشی و رنگ‌آمیزی و درست‌کردن کاردستی است. علاقه‌هایش متنوع و جورواجور است؛ اما به‌طور خاص از حیوان‌های وحشی و سروصداهای ترسناکِ توی تاریکی خوشش می‌آید.
محمد یوسفی‌شیرازی
محمد یوسفی‌شیرازی
محمد یوسفی‌شیرازی زاده‌ی شیراز است و متولد ۱۳۷۱. کارشناسی ادبیات را در دانشگاه شیراز و کارشناسی‌ارشد ادبیات را در دانشگاه تهران خوانده است. از سال ۱۳۹۲ وارد کار ترجمه و ویرایش شده و تا امروز به این دو کار مشغول است. ادبیات و دنیای متن و کتاب از مهم‌ترین دل‌مشغولی‌های او هستند.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : محمد

سلام به نشر خوبتون :) ممنون بابت اين همه كتاب ها من حتما اين كتاب و مسافران زمان ٢ را مي خورم ...اه ببخشيد...چيزه...ميخونم فقط تان جي هاي ٢ و ته جدولي هاي ٦ كي مياد ميخوام اون ها رو هم بخورم...ببخشيد بخونم :):):)ممنون

کاربر مهمان : Sssssss

سلام می خواستم بپرسم که این مجموعه چند جلده؟

سلام. سه جلده.
کاربر مهمان : مدیسا آبراهامیان

چرا نظر ها را نمی گذارید ؟؟؟؟

هر نظری رو که سؤالش تکراری نباشه گذاشتیم. اگر نظر شما رو نگذاشتیم لطفاً دوباره بفرستید.
کاربر مهمان : مانی

سلام به نشر باحال و خفنتون :) واقعا از نشرتون هرچی بگم کمه... ژانر این کتاب چیست؟ و شخصیت اصلی کتاب دختر است و یا پسر هرچند که من پسرم و حتی اگر شخصیت اصلی داستان دختر باشد من این کتاب رو حتما میخورم..چیز...میخونم :) و از همه محم تر این کتاب کی میاد؟ واقعا ممنون از نشر باحال و خفنتون و ممنون از شما و همه عزیزانی که برای نشر هوپا زحمت میکشن(:

سلام دوست خوبمون. فانتزی و ماجراجویانه و طنز است. شخصیت اصلی‌اش دختره. امیدواریم تا پایان تیر یا وسط مرداد بیاد.
کاربر مهمان : هوپا خون دوآتیشه

هوپا ازت واقعا ممنونم که هرروز یه کتاب به درراهند اضافه می کنی

کاربر مهمان : درسا

هوپا نمی دونی چقدر خوشحالم که از این کتابا نوشتی واقعا دستت درد نکنه

کاربر مهمان : درسا

وایییییی هوپا ازت ممنونم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا ازت ممنونم💐💐💐💐💐💐همیشه دلم میخواست یک کتاب این جوری پیدا کنم🌸🌸🌸🌸🌸 از این بهتر نمی شه ممنونم 🌹🌹🌹🌹🌹 حالا این کتاب کی میاد ؟؟؟ 🍃🍂🍃🍂🍃🍂تا اخر تیر میاد ؟؟؟ 🌲🌲🌲🌲🌲

امیدواریم تا پایان تیر یا وسط مرداد بیاد.