مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماکاموشی، جزیره‌ی جوندگان جسور ۱۴/ تعطیلات در هتل ژنده‌پنده

تصویرگر : لری کیز
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 136
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
قیمت : 24000 تومان
لب‌ولوچه‌ام آويزان شد. آخر مگر من چه‌کار کرده بودم که گرفتار پینکی پیک شده بودم؟ خيلي روي مخ بود. بدجوري اعصاب‌خُردکن بود. می‌توانست يک موشِ کاملاً معمولي را آنقدر ديوانه کند که مرگِ‌موش بخورد!
بیشتر بدانید!
بعضی وقت‌ها موش پُرکاری مثل من به تعطيلات نياز دارد، سفری خوب و آرامش‌بخش. ولي به‌حق پنيرهای نديده و نخورده! هربار خواستم از شلوغی شهر موش‌ها جدا شوم، يک مصيبت روي سرم هَوار می‌شد! واپنيرا!!!

وقتي هم که مصيبت‌ها تمام شد، همه‌ی جاهای خوب پُر شده بود. دست آخر از هتل ژنده‌پنده‌ای سر درآوردم و هم‌اتاقی‌هايم هم يک مشت موشچه از کار درآمدند! حالا بيا و درستش کن...

پدید آورندگان
جرونیمو استیلتن
جرونیمو استیلتن
در جزیره‌ی ماکاموشی، شهر نیوموش‌سیتی متولد شد. کودک که بود، خانواده‌ی استیلتُن او را به موش‌خواندگی پذیرفتند و در همین شهر بزرگ شد و به دانشگاه رفت. جرونیمو نویسنده‌ای سرشناس است، همینطور روزنامه‌نگار و مدیرمسئول انتشارات استیلتُن و سردبیر «جریده‌ی جوندگان»، مشهورترین روزنامه‌ی جزیره. آقای استیلتُن مرتب در پی ماجراجویی‌های تازه است تا برای کتاب‌هایش قصه‌های هیجان‌انگیز دست‌وپا کند. خودش که می‌گوید کمی بزدل‌موش است، ولی همیشه آخرِ هر ماجرایی اوست که قهرمان می‌شود. جرونیمو استیلتُن تا معما را حل نکند، از پا نمی‌نشیند. چیزهایی که شاید دلتان بخواهد دربار ه‌ی جرونیمو بدانید: از هالووین متنفر است. به دارچین حساسیت دارد، سفر که می‌رود موش‌گیجه می‌گیرد، توی دنیا بیشتر از هر چیزی از گربه‌ها می‌ترسد و عاشق و شیدای آدامسِ پنیری است.
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : طاها

بیخشید اسم ماکاموشی ۱۵ چیه ؟

به بقیه‌ی بچه‌ها گفته‌ایم. لطفاً همه‌ی نظرها را ببینید.
کاربر مهمان : محمدمهدی

ممکن هست که شما کل این جلد هارو چاپ کنید یا نه؟

ما تا جایی که بچه‌ها استقبال کنند، مجموعه را چاپ می‌کنیم.
کاربر مهمان : ادرین

سلام این کتاب در نمایشگاه کتاب هرمزگان می اید یا نه

سلام. به احتمال زیاد می‌آید.
کاربر مهمان : محمدمهدی

سلام. کلا‌ این کتاب‌چند جلد نوشته شده است؟

سلام. ناشر خارجی‌اش تعداد زیادی جلد چاپ کرده (بیشتر از ۱۰۰ جلد).
کاربر مهمان : طاها

من اسم تمام جلد های ماکاموشی رو از وبسایت اصلی کپی کردم و تو مترجم زدم طعتیلات در هتل ژنده پنده این نبود این یکی دیگه بود تعطیلات در هتل ژنده پنده جرونیمو دم در اتاق بقلی بود و تو اتاقه سایه گربه افتاده بود جرونیمو هم کلاه خواب سرش بود چرا اسمو تعغیر دادید ؟کی میاد اگر دی کجاهای دی اگه بهمن کجاهای بهمن منظورم وسط ها اول ها و اخر ها هست ولی به هرحال کی میاد ؟

با جلد دیگری اشتباه گرفته‌اید. زمان دقیق چاپش را نمی‌توانیم بگوییم.
کاربر مهمان : ادرین

سلام خلاصه ی جلد ۱۵ چیست؟

سلام. حاضر نیست.
کاربر مهمان : ۰

ببخشید اسم جلد ۶ ته جدولی ها چیه ؟

اسمش اینه: «راز قلعه‌ی افسون‌شده»
کاربر مهمان : امیرزضا

با سلام بیخشید مزاحم شدم اسم جلد 15 ماکاموشی چیه

سلام. اسمش اینه: «کریسمس مبارک، جرونیمو!»
کاربر مهمان : M

سلام چه خوب که عین کتابای قبلی به تخیر ننداختید کی می آید؟

سلام. در ماه دی یا بهمن می‌آید.
کاربر مهمان : جرونیمو استیلتن

سلام. من کتاب های شمارا خیلی دوست دارم این کتاب کی میاد

سلام دوست خوبمان. در ماه دی یا بهمن می‌آید.
کاربر مهمان : Mohammad

سلام به بهترين نشر عالي دنيا،نشر عالي و خوب هوپا،خيلي ممنون بابت چاپ اين همه كتاب خوب من هر وقت به در راهند ميام و كلي كتاب عالي مي بينم،خيلي خوشحال ميشم، فقط ميخواستم بدونم مجموعه ي علمي پرسش هاي خيلي خيلي مهم كي مياد؟ ايا تا اسفند مياد؟ و چند جلده؟ خيلي ممنون.😊🙂❤️

سلام به شما دوست خوبمان. بله، امیدواریم تا اسفند بیاید. چهار جلد است.