انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماکاموشی، جزیره‌ی جوندگان جسور ۱۳/ در جست‌وجوی گنج غرق‌شده

تصویرگر : لَری کیز
مترجم : سیدمهدی موسوی
تعداد صفحات : 128
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
قیمت : 39000 تومان
همه‌چیز با یک نامه شروع شد، یک نامه با عطر و بوی گل سنبل. شما عطر سنبل دوست دارید؟ من که دیوانه‌ی بوی سنبلم. واقعاً خیلی آرامش‌بخش است. فکر می‌کنم به‌خاطر همین هم هست که توی مرکز ماساژ تن‌آساموش، روغن سنبل به تن موش‌ها می‌مالند. من عاشق ماساژم. واقعاً خستگی‌ام را درمی‌کند. این قضیه‌ی ماساژ هم برای خودش داستانی دارد که بعدها برایتان می‌گویم.
بیشتر بدانید!
واپنیرا! عجب ماجراجویی‌ خفنی! قرار شد به جزایر موشالاپاگوس بروم تا دنبال گنجی مدفون در دریا بگردم. ولی خب من راستی‌راستی از مسافرت متنفرم! وسط دریا شناوربودن هیچ به مذاق موشی‌ام خوش نمی‌آید. تازه بعدش شستم خبردار شد که غیر از من، تِه‌آ و تراپولا چند تا موش دیگر هم دنبال گنج می‌گردند و قرار است کلی ماجرا با هم داشته باشیم...
پدید آورندگان
جرونیمو استیلتن
جرونیمو استیلتن
در جزیره‌ی ماکاموشی، شهر نیوموش‌سیتی متولد شد. کودک که بود، خانواده‌ی استیلتُن او را به موش‌خواندگی پذیرفتند و در همین شهر بزرگ شد و به دانشگاه رفت. جرونیمو نویسنده‌ای سرشناس است، همینطور روزنامه‌نگار و مدیرمسئول انتشارات استیلتُن و سردبیر «جریده‌ی جوندگان»، مشهورترین روزنامه‌ی جزیره. آقای استیلتُن مرتب در پی ماجراجویی‌های تازه است تا برای کتاب‌هایش قصه‌های هیجان‌انگیز دست‌وپا کند. خودش که می‌گوید کمی بزدل‌موش است، ولی همیشه آخرِ هر ماجرایی اوست که قهرمان می‌شود. جرونیمو استیلتُن تا معما را حل نکند، از پا نمی‌نشیند. چیزهایی که شاید دلتان بخواهد دربار ه‌ی جرونیمو بدانید: از هالووین متنفر است. به دارچین حساسیت دارد، سفر که می‌رود موش‌گیجه می‌گیرد، توی دنیا بیشتر از هر چیزی از گربه‌ها می‌ترسد و عاشق و شیدای آدامسِ پنیری است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : بهداد عربی

من کتاب ماکاموشی را خیلی دوست دارم

ممنون بهداد عزیز. خوشحالیم که دوستش دارید.^.^
کاربر مهمان : ایلیا پیری

عالی عاشقشم 😍😍😍

کاربر مهمان : آوین محرمی

سلام ممنون خیلی خوب بود منظور نویسنده از جایزه موشتیرز چیه؟

سلام. اومده با یک جایزه‌ی مهم توی نویسندگی و روزنامه‌نگاری دنیای ما آدم‌ها شوخی کرده. یک جایزه‌ی مهم هست به نام «پولیتزر» که تو دنیای موش‌ها شده «موشتیزر».
کاربر مهمان : دست پاچلفتی

سلام هوپا یه سوال داشتم چطور میشه نویسنده کتاب موش باشه .

سلام. نویسنده‌ی واقعی‌اش خواسته اسمش مخفی بمونه و جوری باشه که انگار یک موش کتاب رو نوشته.
کاربر مهمان : امیر حسین صباحی فر

سلام. من یک چیزی رو توی مجموعه ماکاموشی نفهمیدم. توی جلد اول نوشته:«به خاطر همین کتاب قصه های خوب برای موشچه های خوب را نوشتم» ولی توی این جلد هم نوشته وقتی بچه بودم عمه پشمکم برام قصه های خوب برای موشچه های خوب می خواند. جرونیمو استیلتن توی بزرگسالی اون کتاب رو نوشت که. میشه به سوالم جواب بدید؟ من فقط میخواستم بگویم که در جریان باشید چون من هوپا رو با ماکاموشی خیلی دوست دارم.

سلام. احتمالاً اشتباه نویسنده بوده. ممنون که گفتید واینقدر دقیقید.
کاربر مهمان : یک هوپایی واقعی

سلام من خیلی وقت است منتظر جلد15 این کتاب هستم کی می آد ؟؟؟؟

از امروز (۵ مرداد) پخشش شروع شده.
کاربر مهمان : آراد میرزایی

سلام این کتاب واقعا معرکه است آرمین جان سعادتی مگر نمیدانی این کتابا برای بابات مناسب نیس هوپا خوبی

کاربر مهمان : محمد آقایی

ببخشید من یه کتاب نوشتم میششه به شما ارسال کنم و اگه صلاح دونستین چاپش کنین؟، ده سالمه

سلام. متأسفانه ما از نویسنده‌ی زیر ۱۸ سال کتابی چاپ نمی‌کنیم.
کاربر مهمان : خاتون احمدی

من ۷۱ سالمه می تونم این کتابو بخونم؟ خاتون احمدی هستک

چند صفحه از کتاب را ببینید، اگر خوشتان آمد حتماً با بخشی از وجود شما ارتباط برقرار کرده.
کاربر مهمان : هووا عشقه، علی نفری

سلام ادرس هوپا واتساپ چیه

سلام. تو واتس‌اپ آدرسی نداریم.
کاربر مهمان : ناشناس

سلام ببخشید مزاحم شدم این کتاب واقعا عالیه ببخشید من هرکتابی پیدا میکنم مثل ماکاموشی آنقدر گرافیک نداره، معرفی میکنید

سلام. اگر می‌خواهید پر از بازی‌های گرافیکی باشه، تام گیتس، لوتا پیترمن و آیدا پیرپور هم همین‌جوری اند. ولی اگر می خواهید علاوه بر بازی های گرافیکی رنگی هم باشه همین یک مجموعه رو داریم.
کاربر مهمان : آرمین سعادتی

سلام بر هوپا ببخشید به نظرتون کتاب چهارسابقه دار قشنگه خریداری کنم؟ نوشته زیاد داره؟ و اینکه اگر کسی مثلا ۴۶ ساله باشه، می تونه کتاب ماکاموشی رو بخونه؟ برای بابام میخام؟ میشه یا نه لطفا تو کتاب هاتون فحش نگذارین

سلام. به نظرمون قشنگه، نوشته کم داره. به نظرمون برای باباتون بچگانه است.
کاربر مهمان : لیدا تهرانی

سلام این کتاب منتشر شده؟ اسم جلد اول تا ۱۳ چیه ، کی منتشر میشه

سلام. بله، خیلی وقته منتشر شده. کنار عکس کتاب نوشته‌ایم «از مجموعه‌ی: ماکاموشی». روی آن ماکاموشی کلیک کنید، وارد صفحه‌ی این مجموعه می‌شوید و اسم همه‌ی جلدهایی را که تا الان منتشر شده می‌بینید.
کاربر مهمان : ندا

می بخشید سلام و احترام این کتاب خیلی بی محتوا و بی مزه است و واقعا از چند تا کتاب هوپا این بدتر همه بود

کاربر مهمان : بشیر حسینی

در این کتاب متاسفانه سکوت نبود

کاربر مهمان : آریا عظیمی نژاد

سلام آریا عظیمی نژاد هستم، داور عصر جدید و موسیقی دان معروف در کتاب ماکاموشی که به نظرم بری هر سنی مناسبه، ریتمی نداره و نه خوب نیس لطفا کتاب های آهنگی معرفی کنید چون ریتم داره، کتاب خانه درختی خوشم نیومد، خرسی که چپق می کشید را دوست داشتم و کاراگاه سیتو یه معمایی بود که اونم ریتم نداشت، آهنگی نبود، تام گیتس چون سیاه سفیده نظرم منفیه و چهار سابقه دار مثل فیلمه! خیلی زیباست، میشه بگید چند جلده و ته جدولی ها به نظرم چون فوتبالی بود ، خوب بود و همچنین بشیر تایم من وقتیه که آهنگی باشه چیزی و کتاب کاراگاه کرگدن به نظرم خوب نبود و گرون و بی نمک و همچنین کتاب خوب گورخر گلادیاتور که عالی بود و خداحافظ

کاربر مهمان : ع

سلام هوپای عزیز و گرامی برای نویسندگی سن ۱۰ سال را قبول دارید؟

سلام دوست خوبمون. ما متأسفانه کتابی از نویسنده‌ی زیر ۱۸ سال چاپ نمی‌کنیم.
کاربر مهمان : ناگت مرغ ب.آ

سلام هوپای گرامی، عزیز و محترم من ۱ ساله هوپایی شدم، لطفا ناگت مرغ ب.آ را توی کتاب های خوردنی تون بزارید چون خیلی لذیذه!!!!!!

کاربر مهمان : هوپای عزیز و گرامی

ببخشید مزاحم شدم کتاب چهارسابقه دار موضوعش چیست و شما هر ماکاموشی را چند وقت یه بار چاپ میکنید و ماکاموشی ۱۵ کی میاد ممنون از نشر عالی هوپا

خواهش می‌کنیم. کتاب چهار سابقه‌دار ماجراهای چهار تا موجود سابقه‌دار (گرگ و مار و پرانا و کوسه) است که تصمیم می‌گیرن آدم‌های خوبی باشند و با دکتر مارمالاد تبهکار بجنگند. کتاب‌های ماکاموشی معمولاً هر دو سه ماه یک‌بار چاپ می‌شوند.
کاربر مهمان : ام

سلام نشر خوب هوپا میشه چند تا کتاب *رنگی* مثل ماکاموشی معرفی کنید؟ در حد سن ۱۰ سال؟ ممنون

سلام. کتاب‌های «قهرمانی به رنگ بلوط»، «مهندس چیکو»، «فروشگاه ساحره»، «یاس در دیار دروغگویان»، «اسرار کاخ مارمولک‌زده»، «کارم داشتی سوت بزن» و... مشخصات مورد نظر شما را دارند.
کاربر مهمان : علی

عالی عالی لطفا دیگه تولید کنید چون کتابش عالیه هوپا ماکاموشی به نظرم تولید کنید ببخشید من ۱۱ سالمه یه قصه نوشتم نوک طلا خانم میشه چاپ کنید، ده جلده و لطفا آخه ۱۸ سال زیاده کتاب قشنگیه به خدا

کاربر مهمان : ماکاموشی عالیه،

عالی میشه زودتر چاپ بشه چون من فقط از این کتاب تو انتشارات خوب هوپا خوشم اومد نشر هوپا میشه کتاب خانه درختی را رنگی کنید؟

اجازه نداریم رنگی چاپ کنیم، چون اصلش هم رنگی نیست. ولی می تونید خودتون با سلیقه‌ی خودتون رنگ کنید.
کاربر مهمان : ناشناس

توی کدام جلد ها بنیامین هست؟

تو همه‌ی جلدها بنجامین هست تا اون‌جایی که ما یادمونه.
کاربر مهمان : کیم جیسو

ماکاموشی ادامه دارد؟

بله. خیلی جلد دارد.
کاربر مهمان : مهراد

سلام به هو پای عزیز امکان این که اشتباه چابپی در یک کتاب باشد چقدر ممکن است اتفاق بیفتد

سلام. ممکنه اتفاق بیفته، با وجود اینکه خیلی تلاش می‌کنیم نباشه. اگه چیزی دیدید به ما خبر بدید تا اصلاحش کنیم.
کاربر مهمان : مهراد

سلام ببخشید مزاحمتان شدم من یک سوال داشتم سوال من این است که آیا در جلدها تغییراتی ایجاد میکنید چون من توی اینترنت نگاه کردم و چیزی که شما چاپ کرده بودید شبیه اون چیزی که من دیده بودم نبود خیلی ممنونم از بهترین نشر دنیا هوپا

سلام. شاید گاهی تغییری بدهیم که برای بازار ما مناسب‌تر باشد یا اینکه اصلاً جلد دیگری برای کتاب طراحی کنیم، ولی تغییری در جلد این کتاب نداده‌ایم.
کاربر مهمان : امیر حسین ترابی

سلام هوپا خلاصه ماکاموشی15 چیست

سلام. این پشت جلدش است: «آن‌قدر برای رسیدن کریسمش هیجان‌زده بودم که حتی جیرم هم درنمی‌آمد! من و برادرزاده‌ام بنجامین می‌خواستیم درخت کریسمس را تزئین کنیم و کلی شیرینی پنیری خوشمزه بخوریم. ولی در یک چشم‌به‌هم‌زدن مصیبت بر سرم هوار شد. پنجه‌ام به دمم گیر کرد و سر از بیمارستان درآوردم. بعد هم لانه‌ی‌موشم آتش گرفت! گندپنیرش بزنند، بدترین کریسمس عمرم از راه رسیده بود...»
کاربر مهمان : یک هوپایی واقعی

خیلی کتاب خوبیه من خیلی دوستش دارم واقعا ممنون اما به نظر شما کی ترجمه کل مجموعه تمام می شود؟ من که نمی تونم صبر کنم

داریم ترجمه می‌کنیم. واقعاً معلوم نیست.
کاربر مهمان : سارینا بیات

سلام می خواستم بدونم ماکاموشی ۱۵ در چه ماهی میاد

سلام. به دلیل شرایط کشور هنوز مشخص نیست.
کاربر مهمان : نیکا گلستان

سلام هوپا میشه به من یک کتاب پیشنهاد کنی که مثل همین ماکاموشی باشه پر از ماجراجویی اما یکم تخیل داشته باشه.ترسناک نباشه ها مثلا من یک کتاب خونده بودم که یک خواهر و برادر توسط یک آینه جادویی بلعیده شدند و به دنیای افسانه ها رفتند که در اولین باری که رفتند توی آینه سفید برفی را دیدند اما این باعث شد داستانش بهم بریزد و آنها باید پایان خوشی را برای داستان سفید برفی درست می کردند و این. کتاب فعلا ۱۳ جلد دارد .لطفا کتابی را مشابه به این کتاب معرفی کن

سلام. مجموعه‌ی «خانه‌درختی» و کتاب «کله‌کرگدن در غار آشوکا» را معرفی می‌کنیم.
کاربر مهمان : کرم کتاب

سلام هوپای عزیز. من به سایت جرونیمو استیلتن رفتم و در کمال تعجب دیدم که بیشتر از صد تا کتاب ماکاموشی به چاپ رسیده. سوالم این بود که چرا این کتاب های را ترجمه نمیکنید؟

سلام دوست خوبمان. بله، همین‌طور است. خیلی تعداد جلدهایش زیاد است و ما داریم یکی یکی ترجمه و چاپ می‌کنیم.
کاربر مهمان : كيان غفاري

كتاب عالي و جذابي بود

کاربر مهمان : نازنین

با سلام به شما.خسته نباشید.ممنون از کتاب های خوبتون.می شه لطف کنید بگید آیا جلد های دیگر این کتاب تولید می شه یا نه؟ و آیا تا جلد های ۳۰ می رسد؟ با تشکر از نشر خوبتون

سلام به شما دوست خوبمان. بله، جلدهای دیگر هم در حال ترجمه هستند. تا جایی که بچه‌ها استقبال کنند ما به تولیدش ادامه می‌دهیم.
کاربر مهمان : ملودی علی آبادی

سلام . کتاب بسیار عااااااااااالی بود ممنون از نویسنده ی عزیز و نشر هوپا خواهششششششش می کنم جلد هاب این کتاب را ادامه دهید با تشکر

کاربر مهمان : نوید

سلام ما در اردبیل هستیم مامی تونیم کجا تمام جلد کتاب ماکاموشی رو پیدا کنیم

سلام. در شهرهای مختلف کتاب‌فروشی‌های خوب زیادی هستند که معمولاً کتاب‌های ما را دارند. از منوی بالای صفحه، وارد بخش «مراکز فروش» بشوید، اسم استان و شهرتان را انتخاب کنید، فهرست کتاب‌فروشی‌ها با آدرس و شماره‌ی تلفنشان می‌آید.
کاربر مهمان : احسان

سلام. آیا شما می خواهید کل کتاب های ماکاموشی را ترجمه کنید؟؟؟

سلام. تا وقتی که بچه‌ها استقبال کنند، بله، به ترجمه و چاپشان ادامه می‌دهیم.
کاربر مهمان : امیرزضا دباغیان

کتاب با حالی است من تا جلد 14 منتضرم

کاربر مهمان : Storm

ماکاموشی 14 کی میاد ؟ 😘😘😘😘😘😘

فکر کنیم دی بیاید.
کاربر مهمان : طاها

سلام من جوابی که به ادرین داده بودید رو خوندم خب شاید تا 50 بیاد بعد بچه ها بگن دوستش ندارن اما اگر 51 رو میخوندن از اون خوششون میومد پس لطفا تا جلد اخر چاپ کنید و به بچه ها توجه نکنید

کاربر مهمان : مرینت دختر کفشدوزکی 🐞

واقعا نشر هوپا دوست داشتنی ولی ببخشید الان این کتاب در سراسر ایران بخش شده و مامی توانیم او را خریداری کنیم ?

بله، همه جا پخش شده.
کاربر مهمان : آدرین

ببخشید ماکاموشی واقعا کتابی جالبیه ولی تا چند جلد ادامه داره ممنون از نشر هوپا تبریک 👏 تبریک 👏 تبریک 👏سپاس🙏سپاس 🙏سپاس🙏💙💚💛💜❤

تا هر جلدی که بچه‌ها کتاب را دوست داشته باشند، ما به چاپ کتاب‌ها ادامه می‌دهیم.
کاربر مهمان : علی

ببخشید از نظر شما ۲۴ هزار تومان برای کتابی مثل این زیاد نیست؟ ولی این مجموعه ماکا موشی واقعا کتاب قشنگی بود.

ما تمام تلاشمان را کرده‌ایم که کمترین قیمت ممکن را بزنیم. کمتر از این با توجه به هزینه‌های کتاب متأسفانه شدنی نیست.
کاربر مهمان : Storm

اسم ماکاموشی 14 چیست؟

اسمش «تعطیلات در هتل ژِنده‌پِنده» است.
کاربر مهمان : مانی

با سلام ، من ۱۲ سالمه و مطمئنم اگه ۱۵ سالمم بشه از خوندن این مجموعه لذت میبرم . پس به نظر من باید رده سنی این مجموعه رو عوض کنید.

سلام. راستش ما یک گروه سنی برای راهنمایی می‌گذاریم. ولی درستش این است که کتاب‌ها زیاد سن و سال ندارند. خود ما که دیگر نوجوان نیستیم از خواندن این کتاب‌ها لذت می‌بریم، چون با بخش کودک درونمان ارتباط برقرار می‌کنند. هر کتابی که دوست داشتید بخوانید، چون با بخشی از وجودتان ارتباط برقرار کرده.
کاربر مهمان : ملیکا آتشی

سلام ماکاموشی 13 در کدام شهر ها ودر کدام کتاب فروشی ها پیدا می شود .

سلام. قاعدتا باید همه جا پیدا بشود، چون خیلی وقت است پخش شده.
کاربر مهمان : بنیامین حسامی

عالی

کاربر مهمان : امیرعلی تاجیک خاوه

اسکولاستیک بهترین نشر دنیاست اینم ثبت شده تست و هوپا برای همین کتاب های اون مثل تام ماکاموشی چهر سابقه دار را مزارد

کاربر مهمان : علیرضا رهبر

این کتاب همین بخش اصلی ۶۰ یا شاید بیشتر باشد وبقیه جلد ها همان بخش های ویژه هستن که جمع آنها و این ۶۰ جلد میشود بیش از ۱۰۰ جلد. اسم کتاب نه موش خبرنگار هست نه ماکاموشی، اسمش جرونیمو استیلتن است.نویسنده اش الیزابت دامی است و ناشر واقعی آن اسکولاستیک است.

شاید!!
کاربر مهمان : مدیسا

چرا مثل این از کتاب کارتون نمی سازن 🙄 📚🖥

از مجموعه‌ی ماکاموشی که انیمیشن ساخته‌اند و تلویزیون هم دارد پخش می‌کند. ولی اگر منظورتان کتاب‌های دیگر است، از بعضی از کتاب‌ها می‌شود انیمیشن ساخت و از بعضی‌ها نمی‌شود.
کاربر مهمان : q...

سلام!کتاب ماکاموشی 14 کی میاد؟

سلام. امیدواریم در ماه آذر بیاید.
کاربر مهمان : آرمین

سلام یه گِله از انتشارات شما داشتم من توی کانال تلگرام شما هستم مسابقه زیاد نمیگذارید لطفا رسیدگی کنید😣😣😣😣

سلام. ممنونیم. امیدواریم به زودی مسابقه‌ای جدید بگذاریم.
کاربر مهمان : امیرعلی تاجیک خاوه

ببخشید ماکاموشی چند بار چاپ میشه

اگر منظورتان این است که تا چه جلدی منتشر می‌شود، مشخص نیست. تا هر زمانی که بچه‌ها استقبال کنند جلدهای جدیدش منتشر می‌شود.
کاربر مهمان : استیلتن

سلام ببخشید من یه کتاب مثل مامور Z و کاراگاهی میخواهم چه چیزی خوب است؟(ماکاموشی ته جدولی ها تام گیتس ریکی پرنده کاراگاه سیتو کتک خور سلطنتی کوهستان شارلاتان میلیسنت مین دختر نابغه را خوانده ام)

مجموعه‌ی «همه‌ی پرسش‌های اشتباه» هم معمایی و بسیار جذاب است. کتاب‌ «تعطیلات پلیسی» هم موضوع کارآگاهی دارد.
کاربر مهمان : متین

سلام هوپا میشه خلاصه و اسم جلد 15 رو بگید

سلام. اسمش را به بقیه‌ی بچه‌ها گفته‌ایم (همه‌ی نظرها را ببینید)، خلاصه‌اش هنوز حاضر نیست.
کاربر مهمان : عرفان

فایل صوتی کتاب ها کی می‌آید؟

مشخص نیست.
کاربر مهمان : امیرعلی تاجیک خاوه

بهترین کتاب کارآگاهی چیه

برای سن دبستان ما مجموعه‌ی کارآگاه سیتو را پیشنهاد می‌کنیم و برای سن نوجوان مجموعه‌ی همه‌ی پرسش‌های اشتباه.
کاربر مهمان : علیرضا رهبر

ببینم شما ماکاموشی بخش های ویژه اش را هم چاپ میکنید؟(مثلاًهمان قسمتی که شخصیت اصلی داستان ته آخواهر جرونیمو است؟

فعلاً روی مجموعه‌ی اصلی ماکاموشی تمرکز کرده‌ایم و داریم مجموعه‌های ویژه را بررسی می‌کنیم.
کاربر مهمان : امیرعلی تاجیک

ببخشیدلطفا ماکاموشی و ته جدولی ها رو ادامه بدید من دیدم خیلی طرفدار داره و اینکه چرا ته جدولی انقدر دیر به دیر میاد و ماکاموشی بقیه ی جلد هاش که نو خارج اومده و توجلد قبلی گفته میخوایم تو زمان سفر کنیم پس این همونه

تا زمانی که بچه‌ها از این دو مجموعه استقبال کنند، ما هم چاپشان را ادامه می‌دهیم، نگران نباشید. ته جدولی‌ها را تا جایی که توانسته‌ایم سرعت چاپش را سریع کرده‌ایم، ولی به هر حال آماده کردن یک کتاب برای چاپ کلی زمان می‌برد. این قسمت ماکاموشی درباره‌ی سفر در زمان نیست.
کاربر مهمان : ماهان نیکخواه

کی میاااااااادددد

پخشش شروع شده، تا پایان هفته (۱۱ مهر) در همه‌ جا موجود می‌شود.
کاربر مهمان : استیلتن

سلام ببخشید کتاب ته جدولی کلا چند جلده؟ و قیمت ماکاموشی ۱۳ حدود چند است؟

سلام. ناشر خارجی پانزده جلد ته جدولی‌ها را تا حالا منتشر کرده و ما چهار تا. قیمت ماکاموشی ۱۳ را هم در همین صفحه آورده‌ایم: ۲۴۰۰۰ تومان.
کاربر مهمان : استیلتن

سلام ببخشید مجموعه اصلی رو تا چند جلد برنامه ریزی کردید؟ و کتاب ته جدولی ها کلا چند جلد ترجمه میکنید

سلام. هر دوی این مجموعه‌ها را تا جایی که بچه‌ها استقبال کنند منتشر خواهیم کرد.
کاربر مهمان : Setayesh.T

سلام در کنار این مجموعه مجموعه های دیگه ای هم بود مثلا مجموعه ی ته آ یعنی خواهر جرونیمو استیلتن اون ها ترجمه نمی شه؟

سلام. فعلاً داریم مجموعه‌ی اصلی را ترجمه می‌کنیم. مجموعه‌های فرعی را داریم بررسی می‌کنیم تا درباره‌شان تصمیم بگیریم.
کاربر مهمان : آرمین

سلام ببخشید کتاب ماکاموشی ۱۳ ۱۰۰% مهر میاید؟ و اگر در مهر بیاید اوایل اواسط یا اواخر مهر میاید؟

سلام. بله، به احتمال زیاد می‌آید. فکر کنیم وسط‌های مهر.
کاربر مهمان : q...

سلام من به بجز ماکاموشی کتاب های جرقه و کاراگاه سیتو، کارگاه کرگدن هم خوندم خیلی خیلی جالب بودن خیلی ممنون عالی بودن.

کاربر مهمان : آرمین

سلام ببخشید شما چند جلد این مجموعه رو ترجمه میکنید

سلام. تا هر جلدی که بچه‌ها دوست داشته باشند و استقبال کنند، ترجمه را ادامه می‌دهیم.
کاربر مهمان : امید مهرگان

کی ماکاموشی ۱۴ می اید؟

مشخص نیست! هنوز که ۱۳ هم نیامده.
کاربر مهمان : نرگس عزیزی

سلام در کل این مجموعه چند جلده؟؟ منون بابت کتاب های خیلی خوبتون

سلام. خیلی جلدهایش زیاد است، بیشتر از ۱۰۰ جلد.
کاربر مهمان : امیر

سلام هوپا یکی از بچه پرسیده بود اسم و خلاصه جلد 14 چیه شما گفتید: تعطیلات در هتل ژنده پنده. با این حال فکر میکنم شبیه جلد 10 این مجموعه باشه

سلام. نه داستانشان فرق دارد.
کاربر مهمان : ماهان

این کتاب تو مهر میاد یاشهریور؟

به احتمال زیاد در ماه مهر.
کاربر مهمان : پارمیدا وزان

سلام به هوپا چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدید حیلی ممنون می شم 1. چرا انقدر کتاب های در راه اند کمه؟؟ 2.ته جدولی های پنج و شش کی میاد؟؟ 3.جلد 13 ماکاموشی کی میاد؟؟ 4.چرا اسم نویسنده کتاب ماکاموشی رو نزدید؟؟ 5.در همین ماه (شهریور) چه کتاب هایی منتشر می شود؟؟ امیدوارم سوال ها رو جواب بدید

سلام. کتاب‌های در راه به تدریج زیاد می‌شوند. زمان چاپ ته‌جدولی‌های ۵ و ۶ نامشخص است. جلد ۱۳ ماکاموشی تا وسط‌های مهر می‌آید. نویسنده‌ی واقعی ماکاموشی خودش دلش خواسته به جای اسم واقعی‌اش، اسم جرونیمو به‌عنوان نویسنده‌ی کتاب‌ها بیاید. برای برنامه‌ی انتشار هم همیشه کتاب‌هایی که توی بخش «در راهند» می‌آید همان ماه یا نهایت یک ماه بعد منتشر می‌شوند.
کاربر مهمان : جرونیمو استیلتن

آیا این کتاب تا قبل از شروع مدرسه ها میاد

امیدواریم.
کاربر مهمان : انیسا

سلام هوپا واقعا بعضی ها چه فکر میکنن که با این همه گرانی بیست چهار هزارتومن گرون باشد کاربر گرامی امیدوارم نظرم را ببینید

سلام. راستش وضعیت مالی آدم‌های مختلف با هم فرق دارد و ممکن است قیمتی برای کسی زیاد باشد و برای کس دیگری معمولی باشد. قیمت این کتاب در مقایسه با قیمت چیزهای دیگر توی بازار زیاد نیست، ولی ممکن است با توجه به شرایط اقتصادی بد کشور خیلی‌ها نتوانند پولش را بدهند، چون چیزهای واجب‌تری باید بخرند. ما هم همیشه سعیمان را می‌کنیم که قیمت‌ها را تا جایی که می‌توانیم کم کنیم. امیدواریم وضع کشورمان بهتر شود.
کاربر مهمان : ناشناسی که خیلی هوپا رو دوست داره

سلام هوپای عزیز میشه اسم و خلاصه جلد ۱۴ ماکاموشی رو بدین

سلام دوست خوبمان. اسمش اینه: «تعطیلات در هتل ژنده‌پنده» و خلاصه‌ی پشت جلدش هم اینه: «بعضی وقت‌ها موش سرشلوغی مثل من یک مسافرت خوب و آرام‌بخش احتیاج دارد. ولی لعنت به این بخت سیاه... تا راه می‌افتادم بروم مسافرت، یک فاجعه رخ می‌داد! تا می‌خواستم از کارهای جریده‌ی جوندگان خلاص شوم و راهی سفر شوم، همه‌ی جاهای خوب پر شده بود. به خودم که آمدم دیدم توی یک هتل عتیقه‌ی پر از کک گیر افتاده‌ام و هم‌اتاقی یک گله دختر شده‌ام که آمده بودند اردو. صبر و قرار نداشتم که زودتر برگردم به سوراخ‌موش گرم و نرم خودم در نیوموش‌سیتی...»
کاربر مهمان : .

آیا ۲۴ تومان گران نیست ؟

متأسفانه به دلیل شرایط اقتصادی کشور و افزایش هزینه‌های کتاب‌ها، قیمت‌ها هم بیشتر از قبل شده‌اند.
کاربر مهمان : کتاب های خوشمزه

سلام نشر هوپا عزیز و دوست داشتنی . ماکاموشی این هم هالووین شما جلد چندم است؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام دوست عزیز. هنوز این جلد در برنامه‌مان نیست. برای همین شماره‌ی جلدش نامشخص است.
کاربر مهمان : مانی

سلام می خواستم بدونم می تونین این مجموعه رو یکم دقیق تر ترجمه کنید ، آخه من وقتی که عکس جلد خارجی شو دیدم اسم ها هم خوانی نداشتند. با تشکر

سلام. ترجمه‌ها دقیق‌اند. دو حالت دارد، احتمالاً شما جلد دیگری را دیده‌اید. چون این مجموعه در هر کشوری به ترتیبی چاپ شده و لزوماً جلد ۱۳ ما با جلد ۱۳ ناشر اصلی یکسان نیست. درباره‌ی اسم‌ها هم باید بگوییم طبق اجازه‌ای که ما از ناشر اصلی گرفته‌ایم، می‌توانیم بنا بر سلیقه‌ی بچه‌های کشور خودمان اسم‌ها را کمی تغییر دهیم.
کاربر مهمان : مانی

با سلام، می خواستم بدونم جلد ۱۳ ماکاموشی توی کتاب فروشی ها موجود هست یا نه؟

سلام. خیر، هنوز نیامده. هر وقت وارد بخش «آمده‌اند» بشود، توی کتاب‌فروشی‌ها هم پیدا می‌شود.
کاربر مهمان : علیرضا

میشه بگید مترجم جلد های 14,15,16 چه کسانی هستن؟

خانم فریبا چاوشی.
کاربر مهمان : ۰

ببخشید درست میبینم ؟ ۲۴ تومن ؟ چخبره ؟

کاربر مهمان : ارین ممبینی

بعد محرم می اید چرا پی دی فاش نیست

امیدواریم تا پایان شهریور بیاید. پی‌دی‌افش را فراموش کرده‌ایم، امروز می‌گذاریم.
کاربر مهمان : storm

بل اخره آمد !

کاربر مهمان : طاها باحاله

ترو خدا بگین کی میاد کی میاد کی میاد خیلی وقته منتزرم تا دیدم تو بخش در راهنده داشتم از خوشحالی دق میکردم تازه خانه درختی ۱۱۷ طبقه بیاد تو این بخش بیشتر خوشحال میشم

امیدواریم تا پایان شهریور منتشر بشود.
کاربر مهمان : کتاب های خوشمزه

سلام. میشه بگید ماکاموشی/ این هم هالووین شما! جلد چندم ماکاموشیه؟

سلام. نه، مشخص نیست.
کاربر مهمان : کتاب های خوشمزه

سلام نشر هوپا عزیز و دوست داشتنی. من میتونم ماکاموشی ۱۳ رو در باغ کتاب تهیه کنم. آخه امروز می رم باغ کتاب. ممنون میشم زود جواب بدید!

نه دوست عزیز، تازه اومده توی بخش «در راهند». هنوز منتشر نشده. امیدواریم تا پایان شهریور منتشر بشه و اون‌موقع حتماً تو باغ کتاب هم هست.