مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

ماکاموشی، جزیره‌ی جوندگان جسور ۱۲/ ملاقات با هیولای برفی

تصویرگر : لَری کیز
مترجم : فریبا چاوشی
تعداد صفحات : 132
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
قیمت : 20000 تومان
بگذارید ببینم. ماجرا دقیقاً از آنجا شروع شد که... شوخی نمی‌کنم ها! یک روز غروب، خوش‌حال و آسوده روی کاناپه‌ام لم داده بودم، کنترل تلویزیون را توی پنجه‌ام گرفته بودم و پشتِ سرِ هم کانال عوض می‌کردم که یک‌دفعه یک تبلیغ تلویزیونی چشمم را گرفت.

یک خانم جونده با موهای طلایی داشت مثل یک موش دیوانه عربده می‌کشید: «دارین کچل می‌شین؟ موهاتون کم‌پشت شده؟» بعد پوزه‌اش را آورد جلو و چسباند به دوربین و ...

بیشتر بدانید!
وقتی دوست قدیمی‌ام، پروفسور الکتریک‌پنجه، زنگ زد و ازم کمک خواست، فوری قبول کردم، با اینکه می‌دانستم باید سفر کنم آن‌سرِ دنیا و از قله‌ی اورست هم بروم بالا!

سفر تازه‌ام خطرناک و طولانی از آب درآمد. نزدیک بود دُم بیچاره‌ام یخ بزند که بلای بدتری هم سرم آمد. هیولایی برفی من را دزدید!

بله، روحم هم خبر نداشت چه سرنوشتی منتظرم است...

پدید آورندگان
جرونیمو استیلتن
جرونیمو استیلتن
در جزیره‌ی ماکاموشی، شهر نیوموش‌سیتی متولد شد. کودک که بود، خانواده‌ی استیلتُن او را به موش‌خواندگی پذیرفتند و در همین شهر بزرگ شد و به دانشگاه رفت. جرونیمو نویسنده‌ای سرشناس است، همینطور روزنامه‌نگار و مدیرمسئول انتشارات استیلتُن و سردبیر «جریده‌ی جوندگان»، مشهورترین روزنامه‌ی جزیره. آقای استیلتُن مرتب در پی ماجراجویی‌های تازه است تا برای کتاب‌هایش قصه‌های هیجان‌انگیز دست‌وپا کند. خودش که می‌گوید کمی بزدل‌موش است، ولی همیشه آخرِ هر ماجرایی اوست که قهرمان می‌شود. جرونیمو استیلتُن تا معما را حل نکند، از پا نمی‌نشیند. چیزهایی که شاید دلتان بخواهد دربار ه‌ی جرونیمو بدانید: از هالووین متنفر است. به دارچین حساسیت دارد، سفر که می‌رود موش‌گیجه می‌گیرد، توی دنیا بیشتر از هر چیزی از گربه‌ها می‌ترسد و عاشق و شیدای آدامسِ پنیری است.
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی
فریبا چاوشی در یکی از سال‌های خیلی دور، آن‌قدر دور که در خیال آدم نمی‌گنجد، از دورترین جای جهان هستی، جایی که در آن ستاره‌ای از دنیا رفته بود، هزار تکه شده بود و هر تکه‌اش به جایی سفر کرده بود، سوار بر یکی از همین تکه‌ها روی کره‌ی زمین پا گذاشت و از همان لحظه خیلی دلش می‌خواست از یک‌مشت خاکستر ستاره به فریبا تبدیل شود و خب ... شد. از همان‌موقع بود که فکر کرد با خیال‌پردازی می‌تواند هر چیزی را که دلش بخواهد، به دست آورد. این بود که قلم به دست گرفت و نوشت و نوشت و نوشت ... *** فریبا چاوشی متولد 1367 است و در دانشگاه کارشناسی تئاتر خوانده است.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : میهن

ماکاموشی ۱۴ اسمش چیه

تعطیلات در هتل ژنده‌پنده.
کاربر مهمان : ساغر

عالیه ❤عالیه💓محشره💝ممنون مدید هوپا ممنون فریبا چاوشی و ممنون از همه💞 فقط چرا قیمت زیاده عمو یا خاله جون که دارین پیام هارا جوان میدهید و ممنون هوپا💕

ممنون از شما دوست خوب. قیمت هم تقصیر ما نیست، این‌قدر همه چیز گران شده که مجبوریم قیمت‌ها را بالا ببریم.
کاربر مهمان : سوگل

عالیه فقط کی میاد. راستی ماکاموشی سیزده اسمش چیه

اومده و الان تو کتاب‌فروشی‌هاست. ماکاموشی ۱۳ هم اسمش هست: «در جست‌وجوی گنج غرق‌شده»
کاربر مهمان : A

قضیه چیه این همه زود اومد ؟ جلد ۱۱ چند ماه تو بخش در راهند بود ولی این جلد فقط دو روز ؟

حالا یک بار ما زیاد منتظرتون نگذاشتیم، بد که نشده.
کاربر مهمان : نگین

به نظر تون عالیه آخه قیمت زیاده

کاربر مهمان : طه همتي

سلام. من يك سوال دارم. شما توي. كانال. تلگرام. زدين. اين كتاب اومده. ولي. اين جا. گذاشتين. تو در راهند. من گيج. شدم. اومده يا نه

سلام. اومده، ولی اینجا یادمون رفته بذاریم تو بخش درستش. امروز می‌گذاریم.
کاربر مهمان : محمد یاسین حاجی آبادی

کتاب 12 ماکاموشی کی میاد

همین روزها. می‌آد تو بخش «آمده‌اند».
کاربر مهمان : ۰

کی میاید ؟

قبل از تعطیلات عید می‌آید.
کاربر مهمان : کتابخوان

سلام! امیدوارم شاد و موفق باشید!دو تا نظر داشتم . اول اینکه بلاخره این کتاب در راه است! دوم اینکه یک ایده داشتم ، شما می توانید به جای اینکه روی همه ی پیکسل هایتان عکس کرم بامزه ی هوپا را بگذارید، شخصیت های داستانی تان را روی پیکسلتان بگذارید، از تام گیتس محبوب گرفته تا ته جدولی های هیجان انگیز. شاید استقبال از پیکسل ها بیشتر شود. با آرزوی شادکامی.

سلام. ممنون از نظرتون.