انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

مامان‌بزرگ جدید

تصویرگر : مایکل روئر
مترجم : نونا افراز
تعداد صفحات : 28
گروه سنی : ۵ تا ۹ سال
قیمت : 12000 تومان
مامان‌بزرگ برای فینی یک دوست حسابی بود، اما حالا یک جور دیگر شده. یک مامان‌بزرگ جدید!

مامان‌بزرگ جدید به‌جای اینکه به اردک‌ها غذا بدهد، همه‌ی خرده‌نان‌ها را خودش تنهایی می‌خورد.

بیشتر بدانید!
«مامان‌بزرگ جدید» کودک را با بیماری‌ها و ناتوانی‌های بزرگسالی مثل آلزایمر آشنا می‌کند و رویارویی با واقعیت‌های زندگی را به کودک می‌آموزد.
پدید آورندگان
الیزابت اشتاین کلنر
الیزابت اشتاین کلنر
الیزابت اشتاین کلنر متولد ۱۹۸۱ میلادی در اتریش است. مدت‌ها آرزویی نداشت جز کار کردن در سیرک و چون پدر و مادرش در این زمینه کمکش نکردند، در سن دوازده‌سالگی برنامه‌اش را عوض کرد و تصمیم گرفت که یا نویسنده شود یا گیاه‌شناس دریایی و یا طراح ویترین! بعد از دبیرستان، در زمینه‌ی مربیگری اجتماعی و انسان‌شناسی‌ و فرهنگ آموزش دید. الیزابت با شنا کردن در دریاهای مختلف و طراحی و تغییر مداوم دکوراسیون خانه‌اش، تا اندازه‌ی زیادی آرزوهای کودکی‌اش را برآورده کرد. تنها چیزی که نتوانست با هیچ‌چیز دیگری عوضش کند، نوشتن بود که تا امروز هم همراهش است. حالا او نویسنده‌ی کتاب کودکان است و جوایز بسیاری در کارنامه‌ی ادبی‌اش دارد.
مایکل روئر
مایکل روئر
مایکل روئر متولد سال ۱۹۸۰ میلادی در اتریش است. بعد از پایان دبیرستان، به‌عنوان مربی اجتماعی آموزش دید و عشقش به سیرک، او را به‌سمت مربیگری سیرک و آموزش کودکان و نوجوانان کشاند. تا جایی‌ که یادش می‌آید، هیچ سرگرمی را به‌اندازه‌ی طراحی دوست نداشته. خودش می‌گوید هیچ‌چیز لذت‌بخش‌تر از آن نیست که تصویر را از ذهنش به کاغذ منتقل کند و از رویشان داستان تعریف کند. خلاقیت او در ابداع روش‌های جدید طراحی و نویسندگی در کنار تجربه‌ی آموزش کودکان و نوجوانان، باعث شده آثارش بسیار منحصر‌به‌فرد باشند و جوایز زیادی دریافت کنند.
نونا افراز
نونا افراز
نونا افراز متولد 1361 و دانش‌آموخته‌ي رشته‌ي مهندسى شيمى است. در كنار تحصيلات و اشتغال در مهندسى، همیشه در زمينه‌هاى هنرى مثل تئاتر، عكاسى، طراحى و نويسندگى فعال بوده است. حالا هم در كشور آلمان به‌عنوان مترجم از زبان‌هاى انگليسى و آلمانى به زبان فارسى مشغول فعاليت است. كار ترجمه براى كودكان را از ترجمه‌ی متون انيميشن آغاز كرد. ترجمه‌ی كتاب مامان‌بزرگ جديد اولين اثر ادبی اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : دوست دار هوپا

درسته کمی بچه گانه است ولی خیلی عالی است. تعریفش را زیاد شنیده ام. خسته نباشید گروه هوپا

کاربر مهمان : مبینا

این کتابه باحاله؟؟

کتاب خیلی خوبی است، ولی اگر سیزده‌ساله‌اید برایتان کمی بچگانه است.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی