انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
کارشناسان گفته اند
شما چه می گویید

لیندبرگ (افسانه‌ی موش پرنده)

نویسنده : توربن کولمان
تصویرگر : توربن کولمان
مترجم : مونا توحیدی
تعداد صفحات : 92
گروه سنی : ۶ تا ۱۲ سال
قیمت : 39000 تومان
همه‌چیز بسیار بزرگ‌تر از آن بود که موش انتظار داشت. خانه‌ها و برج‌ها در هم تنیده بودند و بلندترین ساختمان‌ها با نوک‌های‌ فولادی‌شان آسمان را می‌خراشیدند. هزاران‌هزار آدم مثل مورچه در خیابان‌ها می‌لولیدند. موش‌کوچولو مجسمه‌ی معروف را در یک جزیره‌ی کوچک دید. نیویورک! آمریکا! به‌سمت بندر پرواز کرد و دور شهر چرخید. چند نفر از رهگذران به بالا نگاه کردند.

-‌ اون یک موش پرنده است؟!

-‌ وااااا‌ی اون یک موش پرنده‌است!

بیشتر بدانید!
«لیندبرگ، افسانه‌ی یک موش پرنده» داستان تصویری زیبای موش کوچکی است که به جست‌وجوی زندگی‌ای تازه در آمریکا می‌رود. اما یک موش کوچک چگونه می‌تواند خانه‌اش را ترک کند و از اقیانوس پهناور اطلس بگذرد؟ البته که او پرواز می‌کند! این کتاب داستان باشکوه موش کوچک شجاعی است که به کمک هوش خود مسائلش را به شیوه‌ای منحصربه فرد حل می‌کند و با خطرهای زیادی دست و پنجه نرم می‌کند تا بر ترس‌ها و چالش‌های جهان دور و برش مثل تله موش‌ها، گربه‌ها و جغدها غلبه کند.
پدید آورندگان
توربن کولمان
توربن کولمان
توربن کولمان متولد 1982، اهل آلمان و دارای مدرک تصویرگری و طراحی ارتباطات از دانشگاه HAW هامبورگ در آلمان است. شیفتگی توربن به هواپیماهای کوچک، ماشین‌های عجیب و قطارهای بخار راه آن‌ها را به طراحی‌هایش باز کرد. کولمان جوایز بسیاری برده که یکی از آن‌ها جایزه‌ی جزیره‌ی طلایی در مسابقه‌ی نامی ۲۰۱۵ است. توربن کار با قلم و آب‌رنگ را ترجیح می‌دهد، اما با اکریلیک، رنگ روغن و برنامه‌های دیجیتال هم کار می‌کند. شهر موش‌ کورها دومین کتاب تصویری است که از کولمان که در نشر هوپا منتشر شده است. کتاب دیگر او در نشر هوپا لیندبرگ: سرگذشت ماجراجویانه‌‌‌‌‌‌ی یک موش خلبان است. کتابی که در مدت کوتاهی به لیست کتاب‌‌‌‌‌‌های پرفروش دنیا راه پیدا کرد و ماهیت نوآورانه‌ی خود را مدیون علاقه‌ی بی‌‌‌‌‌‌اندازه‌ی کولمان به اختراعات عجیب‌و‌غریب است.
مونا توحیدی
مونا توحیدی
مونا توحیدی مثل همه‌ی آدم‌ها در یک روزی از یک سالی ناغافل به این دنیا آمد. از سی سال اول زندگی‌اش اطلاعات دقیقی در دست نیست؛ تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که اگرچه بچه‌درسخوان بود، همیشه از مدرسه بدش می‌آمد. کابوسش هم این بود که تا آخر عمرش مجبور شود به مدرسه برود، اما بالاخره بزرگ شد و هیولای مدرسه دست از سرش برداشت. البته توی این چند ماهی که مجموعه‌ی وحشت در دبستان شومیان را ترجمه می‌کرد، یکی دو باری دلش برای مدرسه و ماجراهایش تنگ شد و ته دلش آرزو کرد دوباره به مدرسه برگردد؛ البته فقط برای چند روز.
کارشناسان گفته اند
شاید نخستین خلبانان را بتوان آخرین بازماندگان نسل انسان‌های بی‌پروا و متکی‌به‌نفس دانست، قهرمانانی که با دست‌زدن به پروازهای خطرناک و انفرادی راه را برای هوانوردی جدید هموار کردند. محبوب‌ترین این خلبانان به احتمال زیاد «لیندی خوش‌شانس» یا همان چارلز آ. لیندبرگ است که در ماه می 1927 نخستین پرواز تک نفره و بدون توقف تاریخ را بر فراز اقیانوس اطلس انجام داد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : کوروش رشادی

سلام و خسته نباشید میشه لطفا هر هفت جلد کتاب آخرین بچه اای روی زمین رو ترجمه کنید؟ممنون میشم

سلام دوست خوبمون. ممنون از پیشنهادتون. حتما منتقل می‌شود.
کاربر مهمان : علیرضا

نظر من اینه که خیلی عالی بود و متشکرم از آنهایی که این داستان را نوشتند

کاربر مهمان : Bahar

این کتاب واقعاً کتاب خیلی خوبی بود و تصویر های خیلییی زیبایی داشت. ممنون از نشر خوبتون 🙏🤩

کاربر مهمان : لیلا سحرخیز

سلام هوپا جون خسته نباشید اول از همه ممنون از کتاب های خوب تون دوم این که من خیلی تند کتاب می خوانم میشه بگید این کتاب برای من خوبه یا نه سوم این که میشه چند کتاب تک جلدی غیر از کتاب هایی که در منو هست به من معرفی کنید چهارم این که کتاب ماکاموشی 15 کی می اید

سلام. این کتاب متن کمی دارد و زود تمامش می‌کنید. تمام کتاب‌های تک‌جلدی‌مان توی منو آمده، به غیر از آن‌ها کتاب تک‌جلدی‌ای نداریم. ماکاموشی ۱۵ امیدواریم در تابستان منتشر بشود.
کاربر مهمان : ژیار

خب بهترین کتاب تک جلدی در این سبک چیست

در سبک کتاب‌های تصویری کتاب‌های خیلی خوبی داریم، مثل همین کتاب، کتاب جک و سایه‌ی شگفت‌انگیزش، کتاب هیولای خوش‌قلب، کتاب آن کفش‌ها و...
کاربر مهمان : ژیار

سلام.بهترین کتاب یک جلدی شما چیه؟

سلام. راستش این چیزها خیلی سلیقه‌ای است و ما نمی‌توانیم بگوییم. ممکن است شما از کتابی خوشتان بیاید و دیگری آن را دوست نداشته باشد. بهتر است با کسی که بیشتر شما و سلیقه‌ی شما را می‌شناسد مشورت کنید.
کاربر مهمان : یک کرم کوچک

سلام با این کتاب شما یک باره دیگر این کرم را به سفر بردید از زحماتتان متشکرم

کاربر مهمان : صدرا افشاری

این کتاب چجور کتابی است؟

کتابی تصویری است. یعنی کتابی که بیشترش تصویر است و توی هر صفحه مقدار کمی متن دارد. داستان موشی است که به خاطر فرار از دست گربه‌ها هواپیما اختراع می‌کند و از روی اقیانوس پرواز می‌کند. اگر از نقاشی و تصویر خوشتان می‌آید، تصویرهای کتاب بی‌نظیرند. برای آشنایی بیشتر می‌توانید چند صفحه از کتاب را ببینید.
کاربر مهمان : یلدا

این کتاب عالیه😹😹😹😹😹😹

کاربر مهمان : رومینا دهقان

همه ی کتاب های هوپا قشنگ است .🎁🎁🎁😄😄😄🌷🌷🎉🎉امیدوارم که کتاب های زیادی منتشر شود وهمین طور جدیدی بنوسید .😘 دوستان دارم.

کاربر مهمان : a.h

فکر میکنم جالب با شه

کاربر مهمان : 💛💛💛💛

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی