مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
کارشناسان گفته اند
شما چه می گویید

لیندبرگ (افسانه‌ی موش پرنده)

نویسنده : توربن کولمان
تصویرگر : توربن کولمان
مترجم : مونا توحیدی
تعداد صفحات : 92
گروه سنی : ۶ تا ۱۲ سال
قیمت : 20000 تومان
همه‌چیز بسیار بزرگ‌تر از آن بود که موش انتظار داشت. خانه‌ها و برج‌ها در هم تنیده بودند و بلندترین ساختمان‌ها با نوک‌های‌ فولادی‌شان آسمان را می‌خراشیدند. هزاران‌هزار آدم مثل مورچه در خیابان‌ها می‌لولیدند. موش‌کوچولو مجسمه‌ی معروف را در یک جزیره‌ی کوچک دید. نیویورک! آمریکا! به‌سمت بندر پرواز کرد و دور شهر چرخید. چند نفر از رهگذران به بالا نگاه کردند.

-‌ اون یک موش پرنده است؟!

-‌ وااااا‌ی اون یک موش پرنده‌است!

بیشتر بدانید!
«لیندبرگ، افسانه‌ی یک موش پرنده» داستان تصویری زیبای موش کوچکی است که به جست‌وجوی زندگی‌ای تازه در آمریکا می‌رود. اما یک موش کوچک چگونه می‌تواند خانه‌اش را ترک کند و از اقیانوس پهناور اطلس بگذرد؟ البته که او پرواز می‌کند! این کتاب داستان باشکوه موش کوچک شجاعی است که به کمک هوش خود مسائلش را به شیوه‌ای منحصربه فرد حل می‌کند و با خطرهای زیادی دست و پنجه نرم می‌کند تا بر ترس‌ها و چالش‌های جهان دور و برش مثل تله موش‌ها، گربه‌ها و جغدها غلبه کند.
پدید آورندگان
توربن کولمان
توربن کولمان
توربن کولمان متولد 1982، اهل آلمان و دارای مدرک تصویرگری و طراحی ارتباطات از دانشگاه HAW هامبورگ در آلمان است. شیفتگی توربن به هواپیماهای کوچک، ماشین‌های عجیب و قطارهای بخار راه آن‌ها را به طراحی‌هایش باز کرد. کولمان جوایز بسیاری برده که یکی از آن‌ها جایزه‌ی جزیره‌ی طلایی در مسابقه‌ی نامی ۲۰۱۵ است. توربن کار با قلم و آب‌رنگ را ترجیح می‌دهد، اما با اکریلیک، رنگ روغن و برنامه‌های دیجیتال هم کار می‌کند. شهر موش‌ کورها دومین کتاب تصویری است که از کولمان که در نشر هوپا منتشر شده است. کتاب دیگر او در نشر هوپا لیندبرگ: سرگذشت ماجراجویانه‌‌‌‌‌‌ی یک موش خلبان است. کتابی که در مدت کوتاهی به لیست کتاب‌‌‌‌‌‌های پرفروش دنیا راه پیدا کرد و ماهیت نوآورانه‌ی خود را مدیون علاقه‌ی بی‌‌‌‌‌‌اندازه‌ی کولمان به اختراعات عجیب‌و‌غریب است.
مونا توحیدی
مونا توحیدی
مونا توحیدی مثل همه‌ی آدم‌ها در یک روزی از یک سالی ناغافل به این دنیا آمد. از سی سال اول زندگی‌اش اطلاعات دقیقی در دست نیست. تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که در کودکی‌ کله‌اش پر از ایده‌های درخشان منحصربه‌فردی بود که هیچ‌وقت عملی نشد. شاید اگر آن زمان مجموعه‌ی پنی قشقرق به دستش رسیده بود و پیشنهادهای درجه‌یک پنی قشقرق را خوانده بود الان برای خودش یک مخترع تمام‌عیار شده بود.
کارشناسان گفته اند
شاید نخستین خلبانان را بتوان آخرین بازماندگان نسل انسان‌های بی‌پروا و متکی‌به‌نفس دانست، قهرمانانی که با دست‌زدن به پروازهای خطرناک و انفرادی راه را برای هوانوردی جدید هموار کردند. محبوب‌ترین این خلبانان به احتمال زیاد «لیندی خوش‌شانس» یا همان چارلز آ. لیندبرگ است که در ماه می 1927 نخستین پرواز تک نفره و بدون توقف تاریخ را بر فراز اقیانوس اطلس انجام داد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : یک کرم کوچک

سلام با این کتاب شما یک باره دیگر این کرم را به سفر بردید از زحماتتان متشکرم

کاربر مهمان : صدرا افشاری

این کتاب چجور کتابی است؟

کتابی تصویری است. یعنی کتابی که بیشترش تصویر است و توی هر صفحه مقدار کمی متن دارد. داستان موشی است که به خاطر فرار از دست گربه‌ها هواپیما اختراع می‌کند و از روی اقیانوس پرواز می‌کند. اگر از نقاشی و تصویر خوشتان می‌آید، تصویرهای کتاب بی‌نظیرند. برای آشنایی بیشتر می‌توانید چند صفحه از کتاب را ببینید.
کاربر مهمان : یلدا

این کتاب عالیه😹😹😹😹😹😹

کاربر مهمان : رومینا دهقان

همه ی کتاب های هوپا قشنگ است .🎁🎁🎁😄😄😄🌷🌷🎉🎉امیدوارم که کتاب های زیادی منتشر شود وهمین طور جدیدی بنوسید .😘 دوستان دارم.

کاربر مهمان : a.h

فکر میکنم جالب با شه

کاربر مهمان : 💛💛💛💛

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی