انتشارات هوپا
گالری
ویدئوها
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

لوتا پیترمن ۶/ آخرین نفر باید گوزن را ببوسد!

نویسنده : آلیس پانترمولر
تصویرگر : دانیلا کوهل
مترجم : نونا افراز
تعداد صفحات : 168
گروه سنی : ۹ تا ۱۳ سال
از مجموعه‌ی : لوتا پیترمن
قیمت : 28000 تومان
آخ، دلم مثل سیر و سرکه می‌جوشد! فردا داریم برای تعطیلات می‌رویم سوئد، آن هم با یک کشتی خیلی بزرگ! از آن جالب‌تر اینکه شایِن را هم با خودمان می‌بریم. وقتی شایِن باشد، دیگر نمی‌ترسم که توی چادر بخوابم، حتی وسط طبیعت بکر و وحشی، با اینکه می‌گویند سوئد پُر است از خرس و گرگ و غول...
بیشتر بدانید!
آخ، دلم مثل سیر و سرکه می‌جوشد! فردا داریم برای تعطیلات می‌رویم سوئد، آن هم با یک کشتی خیلی بزرگ! از آن جالب‌تر اینکه شایِن را هم با خودمان می‌بریم. وقتی شایِن باشد، دیگر نمی‌ترسم که توی چادر بخوابم، حتی وسط طبیعت بکر و وحشی، با اینکه می‌گویند سوئد پُر است از خرس و گرگ و غول. دوقلوهای خنگول دنیا می‌ترسند؟ به من چه! هرکسی می‌ترسد توی ماشین بخوابد، این‌جوری هیچ گوزنی را هم نخواهد دید...

*

برای کسانی که می‌خواهند هِی ورق بزنند و هِی شگفت‌زده شوند: پخش زنده‌ی ۳۶۵ روز زندگیِ پُرتلاطم لوتاااااااااااا!

پدید آورندگان
آلیس پانترمولر
آلیس پانترمولر
آلیس پانتِرمولر از همان سال‌های اول که وارد مدرسه شد، دوست داشت نویسنده‌ یا معلم شود. بعدها در دانشگاه رشته‌ی معلمی خواند و در اسکاتلند ‌دوره‌ی زبان خارجی دید و در دوره‌ی آموزش فروشندگیِ کتاب شرکت کرد. حالا هم همراه خانواده‌اش در لونبرگرهایده در آلمان زندگی می‌کند. همه او را از مجموعه‌کتاب‌ معروفش، بِنِدیکس بروِدرسن، می‌شناسند.
دانیلا کوهل
دانیلا کوهل
دانیِلا کوهل بچه که بود طراحی‌هایش را به هم‌کلاسی و خاله‌ها و پدربزرگش می‌فروخت و پول خوراکی‌های مدرسه‌اش را درمی‌آورد. در دانشگاه مونیخ، طراحی ارتباطات خواند و از سال 2001 به عنوان گرافیست و تصویرگری مستقل و خوش‌حال مشغول کار است. حالا هم همراه شوهر، لاک‌پشت و سگش در‌ مونیخ زندگی می‌کند.
نونا افراز
نونا افراز
نونا افراز متولد 1361 و دانش‌آموخته‌ي رشته‌ي مهندسى شيمى است. در كنار تحصيلات و اشتغال در مهندسى، همیشه در زمينه‌هاى هنرى مثل تئاتر، عكاسى، طراحى و نويسندگى فعال بوده است. حالا هم در كشور آلمان به‌عنوان مترجم از زبان‌هاى انگليسى و آلمانى به زبان فارسى مشغول فعاليت است. كار ترجمه براى كودكان را از ترجمه‌ی متون انيميشن آغاز كرد. ترجمه‌ی كتاب مامان‌بزرگ جديد اولين اثر ادبی اوست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : N

سلام.ببخشید مزاحم میشم. ولی یه چیزی،شما یه خبر گذاشتید که جشن تولد هوپا رو جشن گرفتید(خوش گذشت؟!بدون خیلیا؟!)و اینکه خط آخرش گفتید که صدای بچه هایی که تو مسابقه هوپا شرکت کرده ان(تو مسابقه دوبله یا حالا تست دوبله یا هرچیزی)رو بزودی میزارید.حیف شد تهران زندگی نمیکنم:( .الان گذاشتید؟«منظورم صدای بچه هاست:) » اگه گذاشتید راهنمایی کنید کجا(و اینکه خیلی ناراحت شدم فهمیدم تو تهران فقط جشن داشتید«خوب این هم دلیل داره دیگه.دلیلش هم اینه که نشر تون اونجاست:) ») ببخشید وراجی کردم،لطفا جواب سوالم رو بدید سرتون رو درد آوردم ببخشید خداحافظ.

سلام. اون خبر خیلی قدیمیه (واقعاً شرمنده که خبرهای جدید نگذاشتیم!) و مال سه چهار سال پیشه. اون موقع صدای بچه‌ها رو گذاشتیم تو آپارات.
کاربر مهمان : ایمان

چرا دیجیکالا این کتاب رو ندارد ؟؟؟؟؟؟؟

نمی‌دونیم. ما بهش مستقیم کتاب نمی‌دیم. احتمالاً چند روز دیگه می‌آره.
کاربر مهمان : امیررضا

نکنه این کتاب به تخته اش کم باشه چون خلیی زود 😨😨

کاربر مهمان : امیررضا

سلام پستون درد کنه خلیی زود اومد من فکر کردم ۱ ماه دیگه ولی زود اوردید پستون درد کنه یه سوال کی همه کتاب فروشی ها اوردند

سلام. از ۱ مهر پخشش شروع شده و معمولاً بعد از یک هفته تو همه‌ی شهرها پیدا می‌شه.
کاربر مهمان : مبینا

وای خدا چه قدر زود اومد😲😍😍

کاربر مهمان : ته جدولی ها

سلام چقدر زود اومد!!! امیدوارم بقیه ی کتاب ها هم اینجوری زود بیان.جلد بعدی تو چه مرحله ایه؟ کی میاد؟ با تشکر

سلام. برای جلد بعدی هنوز نمی‌تونیم زمانی بگیم.
کاربر مهمان : N

با سلام اومد یا نه؟ توروخدا زودتر چاپش کنید منتظرم.

بله، پخشش شروع شده (از اول مهر).
کاربر مهمان : ته جدولی ها

سلام بنظرتون کتاب اسمش ایراد نداره ؟ شاید پدر مادر هایمان برایمان نخرند؟ ایا خودتون به این فکر کرده بودید؟ لطفا اسم هایی بزارید که پدر مادر هایمان برایمان بخرند.

سلام. ما که ایرادی توش نمی‌بینیم.
کاربر مهمان : نرگس

تروخدااااااااا سریعتر بیاد

کاربر مهمان : رامان حسینی - لطفا این پیام را بگذارید

به جای کتاب های مجموعه ای جدید این کتاب ها را در اولویت بگذارید

کاربر مهمان : ایمان

خیلی منتظرش بودم میتونم بپرسم کی میاد؟؟؟

امیدواریم تا پایان مهر بیاد.
کاربر مهمان : درسا

واییییییییی قلبم ایستاد از شدت خوشحالی . تروخدا زود بیاد . می خواهم خرید های این ماهم رو تکمیل کنم . و یه تشکر ویژه بدهکارم . مرسا از کارکنان هوپااااا 😘😘😘😘😄

کاربر مهمان : امیررضا

سلام یه سوال داشتم کی میاد؟

سلام. امیدواریم تا پایان مهر بیاد.