مرا به خاطر بسپار فراموشی رمز عبور
انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

لاما یونایتد ۱

نویسنده : اسکات آلن
تصویرگر : سارا هورن
تعداد صفحات : 324
گروه سنی : ۱۱ تا ۱۵ سال
از مجموعه‌ی : لاما یونایتد
قیمت : 34000 تومان
«از روی سقف بیا پایین و اینجا رو ببین... باورت نمی‌شه. منم مطمئن نیستم باورم شه!»

تیم وول خورد و از کیسه‌خوابش بیرون آمد و با ظرافت یک کاسه سوپ که می‌خواهد در مسابقه‌ی رقص شرکت کند، از بالای سقف آلونک سُر خورد پایین و تندوتیز افتاد دنبال قاهره که با دست او را به‌سمت مزرعه‌ی لاماها هدایت می‌کرد. آنچه بعدش دید شگفت‌انگیزترین چیزی بود که به عمرش دیده بود، حتی از موزه‌ی ماشین‌آلات چمن‌زنی که سال قبل از آن بازدید کرده بود هم، بهتر بود.

لاماها فوتبال بازی می‌کردند!

بیشتر بدانید!
تیم منچستریونایتد را می‌شناسید؟ بد نیست بدانید که لاماها هم تیم فوتبال خودشان را دارند! فکر کنید اگر یازده تا لامای مشنگ ندانسته خاکستر بهترین فوتبالیست تاریخ را بخورند چه خواهد شد؟ البته که آن‌ها فوتبالیست‌های محشری می‌شوند! لامایونایتد با مربی‌گری پسربچه‌ای یازده ساله به نام تیم و دوست عجیب‌وغریبش قاهره و پیرمرد اسکاتلندیِ برنده‌ی جام جهانی (بله، ظاهراً این مورد حقیقت دارد) وارد مسیر شگفت‌انگیز بازی‌های یک جام می‌شوند، اما چه کسی دوست دارد به تیمی از لاماهای مشنگ ببازد؟ هیچ‌کس!

تیم‌های رقیب تمام تلاششان را می‌کنند تا راه لامایونایتد را سد کنند. وقتی پای باارزش‌ترین جام فوتبال دنیا درمیان باشد، آن‌وقت فوتبال، بازی خشن و ناجوانمردانه‌ای خواهد بود.

پدید آورندگان
اسکات آلن
اسکات آلن
اسکات آلن، در شهر اپسوم در انگلیس، بزرگ شد؛ شهری که ورزش اسب‌سواری در آن بسیار پرطرفدار است، اما او بعد از اینکه فهمید قدش بلندتر و وزنش سنگین‌تر از آن است که بتواند یک چابک‌سوار ماهر شود، توجهش را به فوتبال معطوف کرد. اسکات پیش از آنکه یک خبرنگار ورزشی حرفه‌ای، ویراستار و متخصص محتواهای دیجیتال شود، در شانزده سالگی، در صفحه‌های مخصوص طرفداران تیم‌های فوتبال می‌نوشت. اسکات حالا با همسر، دو پسر و گربه‌اش در یورک‌شایر زندگی می‌کند. ساندویچ تویگلت دوست دارد و هنوز دنبال این است که یک دزد دریایی یا یاغی شود. لامایونایتد اولین رمان اوست.
سارا هورن
سارا هورن
سارا هورن با چندتایی بز و یک برادر، در دربیشایر برفی، در انگلیس، بزرگ شد. او علاوه بر تصویرگری برای چند عنوان کتاب کودکِ خیلی‌بامزه، برای روزنامه‌های گاردین، ساندی تایمز، کوگاردنز و سسمی استریت هم می‌نویسد. سارا همچنین مدتی به‌صورت تمام‌وقت و با عنوان تصویرگر در آیکیا کار کرده است. او حالا زیر انبوه کاغذهای داخل آتلیه‏‌اش در لندن نقاشی می‌کند، می‌نویسد و می‌خندد.
محمدحسین واقف
محمدحسین واقف
محمدحسین واقف در سال ۱۳۶۳ متولد شد. در دانشگاه کارشناسی ارشد مدیریت خوانده. به خاطر علاقه‌اش به ادبیات سراغ ترجمه رفت و در سال ۱۳۹۳ اولین ترجمه‌اش منتشر شد. کتاب‌های خاطرات سوگواری، به آواز باد گوش بسپار، هرمیت در پاریس و شرقِ غرب ترجمه‌های بزرگسالش هستند و مجموعه‌های لامایونایتد و ماجراهای عجیب مابل جونز ترجمه‌های کودکانش.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
ثبت نظر از طریق حساب کاربری
کاربر مهمان : مهران

سلام. موضوعش درباره چیه❓میشه خلاصشو بگید😶😶😶😶لطفا😟😟😟

سلام. موضوعش درباره‌ی یازده تا لامای مشنگ است که ندانسته خاکستر بهترین فوتبالیست تاریخ را می‌خورند و از آن به بعد آن‌ها هم فوتبالیست‌های محشری می‌شوند! اسم تیمشان می‌شود لامایونایتد و با مربی‌گری پسربچه‌ای یازده ساله و دو نفر دیگر، وارد مسیر شگفت‌انگیز بازی‌های جام جهانی می‌شوند! یک داستان خنده‌دار و فوتبالی است.
کاربر مهمان : اراز نصیری

کی جلد دومش می اید

به بقیه‌ی بچه‌ها جواب داده‌ایم. لطفاً همه‌ی نظرها را ببینید.
کاربر مهمان : حامد

چرا در بخش مجموعه هادنمی گذارید

هر وقت جلد ۲ بیاید در بخش مجموعه‌ها می‌گذاریم.
کاربر مهمان : نیما دولت آبادی

سلام جلد دوم این مجموعه کی چاپ میشه؟؟؟؟؟؟

سلام. هنوز مشخص نیست. تازه ترجمه‌اش تمام شده.
کاربر مهمان : علی نصری

لطفاً pdf کاتالوگ تون رو بذارید.

اگر ای‌میل بزنید و بخواهید، برایتان می‌فرستند.
کاربر مهمان : یاشار رفیعی

من 15 سالمه پس گتابم چاپ نمیشه خوشحال میشم شماره بخش تالیف رو داشته باشم تا بتونم ایده ام رو باهاشون در میون بذارم

همان شماره‌ی انتشاراته: ۸۸۹۶۴۶۱۵
کاربر مهمان : یاشار رفیعی

با سلام خدمت شما و تشکر از انتشارات خوبتون راستش من یه ایده جذاب و خو که برای هوپایی ها جذابه دارم و اون رو به نوشته تبدیل کردم میخواستم بدونم که از طرف انتشارت شما حمایتی میشه یا نه لطفا جواب بدید

سلام. اگر منظورتون چاپ کتابه و زیر ۱۸ سال هستید، هوپا از نویسنده‌های زیر ۱۸ سال کتابی فعلاً چاپ نمی‌کند. در غیر این صورت می‌توانید با بخش تألیف تماس بگیرید و طرح خودتان را برای بررسی بگویید.
کاربر مهمان : امیرو

سلام این کتاب برای من که 9ساله هستم خوب است یا نه البته من کتاب ته جدولی ها را خواندم که برای 10سال است نظر شما برای من چیست؟

سلام. ممکن است بعضی از جاهایش را متوجه نشوید و مجبور شوید از بزرگ‌ترها کمک بگیرید، ولی چیز نامناسبی ندارد.
کاربر مهمان : محفوظ

جلد ۲ کی میاد

هنوز مشخص نیست زمان قطعی‌اش. ولی امسال می‌آد.
کاربر مهمان : محفوظ

چرا کتاب جدید در بخش در راه اند ندارید

به زودی کتاب‌های جدید می‌آیند.
کاربر مهمان : .........................................

کی می رسه ؟؟؟؟؟؟؟؟

رسیده!
کاربر مهمان : اراد

سلام چرا اینقدر کتاب ها در در راه اند کمه

سلام. همین روزها کتاب‌های جدید اضافه می‌شوند.
کاربر مهمان : سپهر

خیلی عالیه ممنون از چاپ این کتاب من ااز نمایشگاه خریدم امیدوارم جلد 2 زود بیاد . غقط یکم قیمت ها رو ارزان کنید ممنون می شوم

کاربر مهمان : .........................................

جلد 2 کی می رسه

هنوز مشخص نیست.
کاربر مهمان : بهراد

واقعا اگه قیمت ها رو کم کنین من دو برابر کتابای شما رو می گیرم. اخه مامان و بابام نمی گیرن من بااید با پول تو جیبی خودم بگیرم. فکر کنم تو یه ما 30 هزار تومن نشه پولام! اگه قیمتها اینقدر بالا نمی رفت من دو برابر کتابای هوپا که دارم داشتم. ولی خدایی به نسبت بقیه ی انتشارات قیمت های بهتری می دهید.( یک دنیا ممنون.)

امیدواریم شرایط اقتصادی کشورمان بهتر شود تا قیمت‌ها را هم بتوانیم ارزان‌تر کنیم.
کاربر مهمان : بهراد

چرا گرونه اینقدر؟؟؟ نه صفحه به اون صورت داره نه گلاسه و روغنیه و نه رنگی. پس چرا اینقدر گرونه. (قصد توهین نداشتم. ببخشید اگه ناراحت شدین

نه ناراحت نمی‌شویم. حق دارید! کتاب گران شده است، به خاطر اینکه هزینه‌های تولیدش حسابی بالا رفته. راستش باید امسال دیگر به این قیمت‌ها عادت کنیم. ما خودمان با تمام وجود دوست داشتیم قیمت‌ها را می‌توانستیم ارزان‌تر کنیم.
کاربر مهمان : A

این مجموعه چند جلد است ؟

فعلاً دو جلد.