انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

قورتش‌بده ۳/ برویم مامانم را پیدا کنیم!

نویسنده : عادله خلیفی
تعداد صفحات : 228
گروه سنی : ۸ تا ۱۲ سال
از مجموعه‌ی : قورتش‌بده
قیمت : 22000 تومان
پروفسور و قورتش‌بده آدم‌های معروفی شده بودند، مردم دوستشان داشتند، اما قورتش‌بده غمگین بود.

عکسشان را انداختند توی روزنامه‌ها، اما قورتش‌بده غمگین بود.

با آن‌ها مصاحبه کردند، اما قورتش‌بده غمگین بود.

از آن‌ها برنامه‌ی تلویزیونی ساختند، اما قورتش‌بده غمگین بود.

و بهشان جایزه دادند، اما قورتش‌بده غمگین بود.

حالا تصویر قورتش‌بده و پروفسور همه‌جا بود و قورتش‌بده کلی دوست در شهرهای مختلف داشت اما...

قورتش‌بده هنوز غمگین بود. او مامانش را پیدا نکرده بود.

بیشتر بدانید!
همه دلشان تنگ می‌شود. برای چیزها و کسانی که دیگر نیستند. یکی برای دوستش دل‌تنگ است، یکی برای پارک‌رفتن، یکی برای مادربزرگ یا اسباب‌بازی گم‌شده‌اش. دل قورتش‌بده هم برای مامانش تنگ شده. اما پیداکردن مامان، مثل برگردانِ عکس‌برگردان‌ها نیست که از تهِ دلت بخواهی و برگردد. هر چقدر هم «قورتش بده» دلش برای مامانش تنگ شده باشد و از تهِ دلش بخواهد، مامانش برنمی‌گردد. باید بروند دنبالش بگردند، با پروفسور و سفینه‌ی کلاغی‌اش. عکس مامانش کو؟ یکی قایمش کرده. بدون عکس نمی‌شود! پس لازم است حمله کنند. یک حمله‌ی بزرگ! به کجا؟ به شهرهای دیگر!
پدید آورندگان
عادله خلیفی
عادله خلیفی
اگر توی سردترین فصل سال و سردترین ماه همان فصل به دنیا بیایی، شاید همه فکـر کنند تو آدم خیلی سـردی هستی. برای همین پدر و مادرت تصمیم می‌گیرند به تاریخِ اولین ماه سال برایت شناسنامه بگیرند. این جوری می‌شود که وقتی روز تولدت سر جای خودش نیست، قرار نیست دیگر هیچ چیز سر جای خودش بماند. مثلاً توی مدرسه ریاضی می‌خوانی، اما حس می‌کنی یک چیزی سر جایش نیست. پس توی دانشگاه ادبیات می‌خوانی. باز حس می‌کنی یک چیزی سر جایش نیست و شروع می‌کنی به نوشتن داستان برای بزرگ‌سالان. اما باز حس می‌کنی یک چیزی سر جایش نیست و پنج سال در کانون پرورش فکری کودکان کار می‌کنی. باز حس می‌کنی یک چیزی سر جایش نیست و ادبیات کودک می‌خوانی. باز حس می‌کنی یک چیزی سر جایش نیست و برای کودکان و نوجوانان داستان می‌نویسی و باز حس می‌کنی یک چیزی سر جایش نیست. نمی‌شود کاری‌اش کرد! اگر توی سردترین فصل سال و سردترین ماه همان فصل به دنیا بیایی، شاید دیگران فکر کنند تو آدم خیلی سردی هستی و برای همین پدر و مادرت تصمیم می‌گیرند به تاریخِ اولین ماه سال برایت شناسنامه بگیرند، این جـوری دیگر هیچ‌چـیز سـر جای خودش نمی‌ماند.
محمد باباکوهی اشرفی
محمد باباکوهی اشرفی
من محمدم. فامیلی‌م باباکوهیه. ته فامیلی‌م، یک اسمی داره که نشون می‌ده توی یه شهر کوچولو توی شمال به دنیا اومده‌م، توی بهشهر، سال 1374. بابام نقاش بود و من هم از همون بچگی دست‌به‌کار شدم. بعدش... دیدم دارم همین رشته رو تو دانشگاه هنرهای زیبای تهران می‌خونم... الان هم سال آخرشم، داره تموم می‌شه. چند سالیه که تصویر‌گری می‌کنم، ولی چون تصویر‌گری‌هام به انیمیشن نزدیک‌اند، تو استودیوهای «پرواز» و «کفشدوزک» تبدیل می‌شن به انیمیشن. بعضی‌‌وقت‌ها با مجله‌های «دوست» و «همشهری‌بچه‌ها» همکاری می‌کنم و یه بار هم یه جایزه‌ی تصویر‌گری گرفتم، از جشنواره‌ی پاندای طلایی چین، واسه یه تصویری که از یه پاندای گوگولی کشیدم!
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : ایمان ایارده

من همه ی جلد های این کتب را دارم خیلی قشنگه 🌺🌺فقط یه سوال داشتم میخواستم بدونم اولین و دومین بازی که درست کردین چی بود ؟؟؟ ممنون 💖💖

بازی‌های دالیز و اسپارابارا اولین دو بازی‌ای بودند که هوپا تولید کرده.
کاربر مهمان : مطهره دویران

سلام هوپا اگه من بخوام ۷تا کتاب سفارش بدم با پست بفرستید دم خونه رایگانه؟

سلام. به وزن بسته و آدرستان ربط دارد. بهتر است از سایت کتابم‌کو که فروش اینترنتی ما را بر عهده دارد بپرسید: ۸۸۹۹۶۳۱۶
کاربر مهمان : پارمیدا وزان

مجموعه قورتش بده فقط همین 3جلد است؟

بله، همین ۳ جلد است.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی