انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

فیزلبرت استامپ ۳/ پسری که فریاد کشید: «ماهی»!

نویسنده : ای. اف. هرولد
تصویرگر : سارا هورن
تعداد صفحات : 288
گروه سنی : ۹ تا ۱۴ سال
از مجموعه‌ی : فیزلبرت استامپ
قیمت : 38000 تومان
وقتی ماهی، یا همان شیرماهی سیرک گم می‌شود، فیزلبرت استامپ ردّ او را می‌گیرد و به آکواریوم دریاسالار اسپرات - هداک می‌رسد. این آکواریوم یک هشت‌پای نامرئی دارد و ماهی‌هایی که بر اساس رنگ دسته‌بندی شده‌اند.

اما اوضاع آکواریوم خوب نیست. ماهی‌ها (نه شیرماهی‌ها، خودِ خودِ ماهی‌ها) یکی‌یکی غیب می‌شوند، و دریاسالار فکر می‌کند ماجرا زیر سر سیرک است. آیا فیزلبرت می‌تواند این معما را حل، و دوستش را پیدا کند؟...

بیشتر بدانید!
وقتی ماهی، یا همان شیرماهی سیرک گم می‌شود، فیزلبرت استامپ ردّ او را می‌گیرد و به آکواریوم دریاسالار اسپرات - هداک می‌رسد. این آکواریوم یک هشت‌پای نامرئی دارد و ماهی‌هایی که بر اساس رنگ دسته‌بندی شده‌اند.

اما اوضاع آکواریوم خوب نیست. ماهی‌ها (نه شیرماهی‌ها، خودِ خودِ ماهی‌ها) یکی‌یکی غیب می‌شوند، و دریاسالار فکر می‌کند ماجرا زیر سر سیرک است. آیا فیزلبرت می‌تواند این معما را حل، و دوستش را پیدا کند؟

داستان دوستی، ماهی (البته نه به اندازه‌ی قبل)، اهمیتِ لذت‌بردن از شغلتان، و سوسماری که فقط دلش می‌خواهد دیگران دوستش داشته باشند.

پدید آورندگان
ای. اف. هرولد
ای. اف. هرولد
ای. اف. هرولد انگلیسی است و چهل‌وسه‌ساله. هم شعر می‌گوید، هم برای بچه‌ها داستان می‌نویسد و هم توی مدرسه‌ها و جاهای دیگر برنامه‌های بامزه اجرا می‌کند. خودش می‌گوید نویسنده شده، چون دوست دارد همیشه خودکار دستش بگیرد یا دستش روی صفحه‌کلید کامپیوتر باشد. از کاغذ سفید متنفر و عاشق چای و دوش‌گرفتن است. به نظر آدم جالبی می‌آید. نه؟ تازه ریشِ پُروپیمانی هم دارد. هرولد غیر از مجموعه‌ی فیزلبرت استامپ کلی کتاب دیگر هم نوشته. یکی‌اش هم کتاب چه چیزهایی توی ریش شاعرها پیدا می‌شود.
سارا هورن
سارا هورن
سارا هورن با چندتایی بز و یک برادر، در دربیشایر برفی، در انگلیس، بزرگ شد. او علاوه بر تصویرگری برای چند عنوان کتاب کودکِ خیلی‌بامزه، برای روزنامه‌های گاردین، ساندی تایمز، کوگاردنز و سسمی استریت هم می‌نویسد. سارا همچنین مدتی به‌صورت تمام‌وقت و با عنوان تصویرگر در آیکیا کار کرده است. او حالا زیر انبوه کاغذهای داخل آتلیه‏‌اش در لندن نقاشی می‌کند، می‌نویسد و می‌خندد.
بهمن دارالشفایی
بهمن دارالشفایی
بهمن دارالشفایی سی‌وهفت‌ساله است. توی دانشگاه مهندسیِ مواد خوانده، اما هیچ‌وقت کارِ مهندسی نکرده. خیلی زود رفته سراغ روزنامه‌نگاری و بعد هم ترجمه‌ی کتاب. بیشترِ کتاب‌هایی که ترجمه کرده، برای بزرگ‌ترهاست، ولی عاشق این است که برود کتاب‌فروشی و برای بچه‌های دوست و فامیل کتاب بخرد. خلاصه آن‌قدر وسط کتاب‌ها چرخید که آخرش تصمیم گرفت خودش هم چند تا کتاب کودکانه ترجمه کند. اولین کتاب کودکانه‌اش مجموعه‌ی خرسی به نام پدینگتون بود. بعد هم رفت سراغ فیزلبرت استامپ و نویسنده‌ی ریشویش و همین کتابی را ترجمه کرد که توی دست شماست.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : سهیل ممویی

جلد ۴ هم چاپ میکنید؟؟

اگر نویسنده بنویسد، بله.
کاربر مهمان : نیکی

سلام ببخشید من این کتاب رو هیچ جا پیدا نکردم بخرم.هنوز توزیع نکردین؟

سلام. چرا توزیع شده. از کتاب‌فروشی‌تون بخواهید، معمولاً بعد از یک هفته براتون می‌آره. اگر هم دوست داشته باشید می‌تونید اینترنتی بخرید براتون پست می‌شه.
کاربر مهمان : نازنین صفایی

سلام خیلی کتاب خوبیه ولی یه انتقاد.امیدوارم بهتون بر نخوره.یکم زیادی طولانیه حوصله خواننده سر میره.اگه کوتاه تر بود بهتر بود. کتاب هایی مثل وبلاگ خون اشام دارین بازم؟؟؟خیلی جذاب بود

سلام. ممنون. برای کتابی که هم خنده‌دار و هم ترسناک باشه، شبیه وبلاگ خون‌آشام، مجموعه‌ی جدید «دوزخیان» رو پیشنهاد می‌کنیم.
کاربر مهمان : Bahar

سلام 💜😎 ببخشید هوپا یه سوال 🌱 :: شما داستان هایی با موضوع سفر ندارید ؟ مثلا تو داستان برن سفر یا تو مسیر سفر باشن 💛🍋 یا وسط داستان برن سفر 😊💋 کلا از این مدل داستانا خوشم میاد 😼🌹 اگه دارید بهم یکی ، دوتا معرفی کنید یا سه تا 😆🌻 ممنون از شما 🙏❤️

سلام. کتاب‌های کتک‌خور سلطنتی، کوهستان شارلاتان، بلارت و چند تا از جلدهای لوتا پیترمن و ماجراهای ژان و ژان این‌طوری هستند.
کاربر مهمان : مریم

من سیزده سالمه، این کتاب برای سن من مناسبه؟ چون حس میکنم خیلی بچه گونه ست.

فکر کنیم کمی بچگانه باشه براتون. ولی به خودتون ربط داره در نهایت، بهتره چند صفحه‌اش رو بخونید و ببینید خوشتون می‌آد یا نه.
کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

خواهشا بگید کی میاد . و میشه بهم یک کتاب بین : واژه های نفهم و چین خوردگی در زمان و فیزلبرت استامپ 3 کدوم رو بگیرم ؟؟؟؟ من عاشق همه جور ژانری هستم خیلی هم کتاب نگهبانان گاهول و پرسش های اشتباه و همه کتاب های خنده هستم با اینکه ده سالمه اما کتابای 20 سال به بالا هم می خونم بین اینها یا چند تا کتاب دیگه کدوم ؟؟؟

فکر کنیم از «چین‌خوردگی در زمان» بیشتر خوشتون بیاد.
کاربر مهمان : MN

چند جلده و با حال هستش؟

فعلاً سه جلد. به نظر خودمون که خیلی باحاله :)
کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

هوپا سلام میشه بگی این کتاب کی میاد ؟؟؟؟؟ خواهشا تو مهر بیاد چون واقعا دلم می خواد بخرمش و این که ته جدولی ها 7 و مسافران زمان 3 و جلد پنجم کوفسکی کی میاد ؟؟؟؟ ممنونم

سلام. امیدواریم تو آبان یا زودتر بیاد. کتاب‌های دیگه‌ای که پرسیدید، زمانشون نامشخصه.
کاربر مهمان : ABC

چون در سال اگه ۲ تا کتاب معمایی نوجوان چاپ کنید در عوض ۱۵ تا فانتزی و ۲۰ تا کتاب های مدرسه ای چاپ می کنید. یعنی تعادل رو بین چاپ انواع کتاب رعایت نمی کنید.

کاربر مهمان : ABC

من اصلا دلیل این کار شما رو نمی‌فهمم: چرا هر جدیدا هر کتابی چاپ می‌کنید به جز کتاب‌های معمایی نوجوان؟؟؟

بارها جواب دادیم که امسال چاپ خواهیم کرد. ما هم دلیل این کار شما را نمی‌فهمیم که مرتب سؤالتان را تکرار می‌کنید.
کاربر مهمان : امیرکیا اسدالهی

سلام. می شود آدرس سایت فیلتر استامپ را بدهید؟

سلام. اینه: www.afharroldkids.com/fizzlebertstump
کاربر مهمان : ABC

چرا جوابمو ندادید؟؟؟

اگر سؤالتون تکراری نبوده، لطفاً دوباره بفرستید، چون ما فقط جواب سؤال‌های تکراری رو نمی‌دهیم.
کاربر مهمان : ABC

من اصلا دلیل این کار شما رو نمی‌فهمم: چرا هر جدیدا هر کتابی چاپ می‌کنید به جز کتاب‌های معمایی نوجوان؟؟؟

کاربر مهمان : محمد

من تقريباً مطمئنم اين كتاب اسمش فيزلبرت استامپ پسرى كه ماهى گريه كرد بود

این اسم درست‌تره.
کاربر مهمان : محمد صدرا زمان

سلام جلد سوم فیزلبرت استامپ کی می توانیم تهیه کنیم؟

سلام. امیدواریم در ماه مهر منتشر بشه.
کاربر مهمان : Sara

سلام ✋ این آخرین جلد این کتابه ؟

سلام. فعلاً بله.
کاربر مهمان : دست پا چلفتی

مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممنون با بدته اوردن این کتاب

کاربر مهمان : ایا این کتاب خوب است یا نه؟

سلام اگه خواستیم کتابی را به شما بدهیم تا چاپ کنید باید چکار کنیم اولین پیام

سلام. اگر زیر ۱۸ سال هستید، متأسفانه نمی‌توانیم کتابتان را چاپ کنیم. اگر بالای ۱۸ سال هستید با دفتر نشر تماس بگیرید راهنمایی‌تون می‌کنند.
کاربر مهمان : هوپا هوپایی

اگه میشه فیزلبرت استامپ 3 اگوس و هیولا ها 5 ته جدولی ها 6 و چگونه با پدر و مادر5 را در اولویت قرار دهید با تشکر از انتشارات درجه یک شما

کاربر مهمان : کیارش بامستی

با سلام من میخواستم چنتا سوال بپرسم شما کتاب ته جدولی و تام گیتس را تا جلو چند ترجمه کردید حتی اگه پخشم نکردید بگید و اینکه من قصه های با پدر مادر و ته جدولی ها و تام گیتس خوشم اومد چنتا کتاب مثل این ها که طنز و معمایی باشه معرفی کنید12سالمه

سلام. تا جلد هفت و شانزده. فکر کنیم از کتاب‌های عقرب، مسافری با پاپوش‌های جهنمی و مأمور Z هم خوشتون بیاد.