انتشارات هوپا
گالری
بیشتر بدانید!
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

صابون بمال کف پات، دوباره بیا

تصویرگر : رودابه خائف
تعداد صفحات : 192
گروه سنی : ۶ تا ۱۱ سال
قیمت : 34000 تومان
دوست داری قصه‌ی بچه‌طوطی کله‌پسته‌ای بامزه‌ای را بخوانی که حرف‌های همه را تکرار می‌کند؟ تو هم دلت می‌خواهد شب‌ها توی تختخواب دونفره‌ی نرمِ مامان و بابایت بخوابی؟ فکر می‌کنی مگس‌ها طالبی می‌خورند؟ اگر کسی هزارتا سؤال ازت می‌پرسید، کلافه می‌شدی؟ دوست داری جوک‌های بی‌مزه تعریف کنی و حرص همه را در بیاری؟ فکر می‌کنی میمون‌ها به توالت‌فرنگی می‌روند؟
بیشتر بدانید!
دوست داری قصه‌ی بچه‌طوطی کله‌پسته‌ای بامزه‌ای را بخوانی که حرف‌های همه را تکرار می‌کند؟ تو هم دلت می‌خواهد شب‌ها توی تختخواب دونفره‌ی نرمِ مامان و بابایت بخوابی؟ فکر می‌کنی مگس‌ها طالبی می‌خورند؟ اگر کسی هزارتا سؤال ازت میپرسید، کلافه میشدی؟ دوست داری جوک‌های بی‌مزه تعریف کنی و حرص همه را در بیاری؟ فکر می‌کنی میمون‌ها به توالت‌فرنگی می‌روند؟

اگر دلت می‌خواهد از این چیزهای عجیب‌وغریب سر دربیاوری و یک‌عالمه قصه‌های خنده‌دار بخوانی، این کتاب را از دست نده! شک نکن که از خنده می‌ترکی!

فقط یادت باشد قبل از اینکه این کتاب را بخوانی، صابون بمال کفِ پات و دوباره بیا!

پدید آورندگان
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
رودابه خائف
رودابه خائف
رودابه خائف متولد 1364 و کارشناس نقاشی از دانشگاه هنر و معماری تهران است. از سال 1380 تصویرگری کتاب کودکان را آغاز کرده که از جمله‌ی این کتاب‌ها می‌توان به مجموعه‌ی مثل‌ها و قصه‌هایشان، دایرة‌المعارف قهرمان‌های ایرانی، دارم شروع می‌شوم، دلقک و فرمانروا، بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان، روبی، خانه‌ی پیر و درخت خوشبختی اشاره کرد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : خوب

فکر کنم همان کتاب من اچونه ام در رو باز کنید است درسته ؟

بله بله درسته.
کاربر مهمان : اوا زهرا

پی دی اف اش را خوندم. جالب بود. بعد یه سوال کدوم یکی از این کتاب ها زود تر میاد ؟ دفترچه خاطرات جغد ۱۰ تام گیتس ۱۷. سریال چهار سابقه دار ۱۱.

بله خیلی کتاب قشنگیه. معلوم نیست.
کاربر مهمان : همون میثم عصاره با شماره جدید

چرا ناموجوده ؟؟؟

فعلاً چاپش تموم شده و به‌زودی با اسم جدید منتشر می‌شه.
کاربر مهمان : میثم عصاره

سلام به هوپای عزیز آیا این کتاب چاپش تمام شده ؟؟؟ چون واقعا می خوام با اینکه بسته هوپایم امروز به دستم می رسه اما برنامه ریختم ۲۳ ام آبان برم وزوزه جادو و من اچونه ام در را باز کنید و فیزلبرت استامپ ۳ رو بخرم راستی من یک ایده دارم که فقط می خوام بدونید در مورد داستان چجوری میتونم براتون بفرستم فقط ببینید و انتقاد کنید ؟؟؟؟ ممنونم از بهترین نشر دنیا : هوپا راستی کلی ایده دارم

سلام. بله، چاپش تموم شده، ولی به‌زودی با اسمی جدید منتشر می‌شه. درباره‌ی ایده‌ای که گفتید متوجه منظورتون نشدیم، اگر منظورتون اینه که روی کتاب‌ها و داستان‌های ما نظری یا نقدی دارید، همین‌جا بنویسید بررسی می‌کنیم.
کاربر مهمان : پارمیدا وزان

این کتاب درباره ی چیست؟

چند قصه است درباره‌ی یک مشت بچه‌ی خرابکار و شیطون و البته باهوش که بزرگ ترها را با کارهایشان ذله می‌کنند.
پیشنهادهای سر‌آشپز هوپا
برای تویی که این کتاب را دوست داشتی