انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

شکسپیر خندان ۴/ رؤیای یک شب نیمه‌ی تابستان

تصویرگر : فرانک هاوارد
تعداد صفحات : 112
گروه سنی : جوان
از مجموعه‌ی : شکسپیر خندان
قیمت : 25000 تومان
ویلیام شکسپیر با زبانِ ویژه و منحصربه‌فردش بیش از هر کمدی‌نویس دیگری عشقِ رمانتیک را به سخره می‌گیرد و به شکلی کمدی‌وار با طنزی دوپهلو و نیش‌دار بازسازی می‌کند. او به ذهن و قلب شخصیت‌هایش رسوخ کرده، درونیات آن‌ها را در حال خوش‌گذرانی و دلقک‌بازی آشکار می‌کند. رازِ شگفت هنر ویلیام شکسپیر در نگرشی خلاق به زندگی نهفته است.

در این مجموعه، کمدی‌های شاد و بازیگوشانه‌ی ویلیام شکسپیر به زبانی ساده و شیرین به داستان برگردانده شده است تا همه‌ی خوانندگان به‌راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

پدید آورندگان
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : مدرسه جادوگری

سلام من سه - چهار روز هست که چند سوال ازتون پرسیدم اما چرا جواب نمیدید ؟

سلام ببخشید سرمون شلوغ بود. الان همه‌شون پاسخ داده شدند.
کاربر مهمان : دوباره مدرسه جادوگری

سلام هوپا جون امیدوارم به دور از کرونا باشی 🥰 من همون طور که توی نظرات کتاب مدرسه جادوگری گفتم عاشق مدرسه جادوگری و دیزی وارت یا همون چشمک وزغی هستم . همون طور که فکر کنم در نظر قبلی گفتم این نمایشنامه همونی که دیزی وارت بازی کردش . من یک ماه دیگر میرم تو ۱۰ سال آیا این کتاب برای من مناسبه ؟ و اینکه 👇🏻 لطفا لطفا و هزاران لطفا بگویید جلد دوم مدرسه جادوگری کی چاپ میشه و وارد بازار میشه ؟ آیدا پیرپور چی؟ آیا امسال چاپ میشن ؟ اگر دیر چاپ میشن لطفا کاری کنین که زود تر چاپ بشن هوپا جونم لطفا زود جوابم رو بده ، باشه ؟ 😘🥰🥰😘

سلام دوست خوب هوپا. ممنون از نظرتون. خوشحالیم که این کتاب رو دوست داشتید. مجموعه شکسپیر خندان برای رده سنی جوان هست. یعنی 15 سال به‌بالا. اگر شما قبلاً کتاب‌های بزرگسال رو خوندید، این رو هم می‌تونید امتحان کنید. درباره‌ی زمان چاپ جلدهای بعدی مجموعه‌ها نمی‌تونیم چیزی بگیم. هر وقت نزدیک چاپشون شد حتماً می‌آن توی بخش «در راهند». چشم سعی می‌کنیم زودتر چاپ بشن.
کاربر مهمان : مدرسه جادوگری

سلام خسته نباشید . ببخشید یه سوال این همان نمایشنامه ای است که در کتاب مدرسه جادوگری دیزی وارت میخواست آن را اجرا کند ؟

سلام. بله، همونه. آفرین به شما :)
کاربر مهمان : هوپا خون دو آتیشه

به نظر کتاب خوبی میاد