انتشارات هوپا
گالری
پدیدآورندگان
شما چه می گویید

شکسپیر خندان ۱/ تلاش بیهوده‌ی عشق

تصویرگر : فرانک هاوارد
تعداد صفحات : 104
گروه سنی : جوان
از مجموعه‌ی : شکسپیر خندان
قیمت : 25000 تومان
ویلیام شکسپیر با زبانِ ویژه و منحصربه‌فردش بیش از هر کمدی‌نویس دیگری عشقِ رمانتیک را به سخره می‌گیرد و به شکلی کمدی‌وار با طنزی دوپهلو و نیش‌دار بازسازی می‌کند. او به ذهن و قلب شخصیت‌هایش رسوخ کرده، درونیات آن‌ها را در حال خوش‌گذرانی و دلقک‌بازی آشکار می‌کند. رازِ شگفت هنر ویلیام شکسپیر در نگرشی خلاق به زندگی نهفته است.

در این مجموعه، کمدی‌های شاد و بازیگوشانه‌ی ویلیام شکسپیر به زبانی ساده و شیرین به داستان برگردانده شده است تا همه‌ی خوانندگان به‌راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

پدید آورندگان
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سید نوید سیدعلی‌اکبر
سیدنوید سیدعلی‌اکبر در سال 1362 متولد شد. او دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مرمت آثار تاریخی است. داستان نویسی را از هفت‏ سالگی با چاپ داستان‌های کوتاه در مجله‌ی عروسک سخنگو آغاز کرد و در چهارده ‏سالگی به عضویت تحریریه‌ی این مجله درآمد. داستان‌های او تاکنون جوایز متعددی را به‌ دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: جایزه‌ی مشترک شورای کتاب کودک و یونیسف در زمینه‌ی کودکان با نیازهای ویژه برای داستان‌کوتاه بیداری خرگوش‌های سفید. نشان لاکپشت پرنده‌ی نقره‌ای برای کتاب بابای من با سس خوشمزه است. برگزیده‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان، شورای کتاب کودک و یونیسف برای کتاب بچه غول باید توی مدرسه بماند. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به سارا و مربای سیب و رودخانه، آموزش‏های داستان‏‌نویسی مامان‏‌پیچ برای هیچ و پریزادان‌ درخت سیب اشاره کرد.
شما چه می گویید
ثبت نظر به عنوان کاربر مهمان
کاربر مهمان : پارمیدا 11

سلام من پارمیدام و11 سالمه این کتاب را شکسپیر نوشته یا آقای سید نوید سیدعلی اکبر

نمایشنامه نوشته‌ی شکسپیر است. آقای سیدعلی‌اکبر اون رو به شکل داستان نوشته.
کاربر مهمان : پارمیدا 11

سلام من پارمیدام و 11 سالمه این کتاب برای سن من مناسبه؟ و این کتاب ماجراش چیه؟

سلام. به نظرمون برای سنتون زوده، در اصل برای ۱۷ سال به بالا (گروه سنی جوان) نوشته شده. یکی از نمایشنامه‌های معروف شکسپیر به زبان ساده‌تر و داستانی نوشته شده.
کاربر مهمان : فاطمه

سلام خیلی ممنون که پاسخگوی سوالات من بودید می خواستم بدونم اثار دیگری از خانم لیز پیشون منتشر می کنید وا یا کتاب های نویسندگان مشهور مثل (ویکتور هوگو(بینوایان و...)اگاتا کریستی ،رولددال و... را چاپ می کنید. من باز هم تکرار میکنم واقعا از کتابخوندن لذت میبرم و مخصوصا از کتاب های هوپا یک سوال در رابطه با کتاب هایی از ژانر ترسناک داشتم. میشه کتاب های ترسناکی بیشتری رو چاپ کنید(که واقعا باعث ترس و وحشتم بشن😉😍)مثل اثار استفن کینگ؟؟؟؟

سلام. فعلاً کتاب دیگری از خانم لیز پیشون در برنامه‌مون نیست. کتاب‌هایی رو که نام بردید بیشترشون رو ناشرهای دیگه چاپ کردند و بعیده ما دوباره چاپشون کنیم.
کاربر مهمان : فاطمه

خسته نباشید هوپا جون کتاب هاتون حرف نداره ،من فقط یک سوال داشتم میشه لطفا بعضی کتاب ها رو جوری چاپ کنید که دو زبانه باشند،هم انگلیسیمون(زبان های اصلی خود کتاب) تقویت بشه و هم از ترجمه کتاب استفاده کنیم من عاشق کتاب هاتون و مجموعه تام گیتس هستم. ولی به شخصه خیلی دوست دارم که کتاب دو زبانه هم چاپ کنید😍

پیشنهادتون رو به مدیر نشر منتقل می‌کنیم.
کاربر مهمان : فاطمه

سلام هوپا یک سوال داشتم چرا اسمش شکسپیر خندان هست؟یعنی نویسندش شکسپیر بوده. خیلی ممنون از بهترین ناشر😍

سلام. بله، این‌ها همان کمدی‌های شکسپیر هستند که شکسپیر در اصل به شکل نمایشنامه نوشته و ما به شکل داستان آن‌ها را دوباره نوشته‌ایم.
کاربر مهمان : Sisnsj

Wooooooow